Glavni meni

XR650R

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 22 Decembar, 2011, 18:18

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Odavno ga nisam vozio....a ovo je i noviji model, sa overbore kitom, pa auspuh , pa afrika queen fairing.....uglavnom neki svajcarac doterao na servis verovatno najbolji hard enduro ikada napravljen (ma sta mislili vlasnici ktmova, klxova i drova).
Pre uterivanja u servis smo ga probali......stvarno covek pozeli da sa njim krene na kraj sveta......king of the thumper.....steta sto je preko tako skup a ovde ga skoro nema....Godinama sam gledao Baja trke i pitao se kako neki drugi motor ne moze da dobije trku, uprkos staroj koncepciji XRa......podsetio sam se i shvatio..

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Pa, daj koju sliku, majku mu.
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

Jebes sliku evo ga dobar video

Ja sam i u dubai-u i u egiptu trazio tako nesto da iznajmim i provozam po ovakvom terenu ali nista od toga :(

Desert ride after the rain - XR650R and KTM 525 near Dubai

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy

Jel motor iz Zemuna, ili tamo cesto boravi??? Vidjao sam ga nedaleko od Pinokia...

ЯЭВОЛУТИОН

Tip je svajcarac, ima firmu u Zemunu......to mu je urban commuter, pa montiramo dual sport gume....inace je terao ranije cesto off.......otud i aq kit..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy

predlozi mu mozda da odradite ovako nesto

http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/honda-xr-650-sm-oglas-31269/

ako je pri parama, doduse ta divna prednja maska mora da leti :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: zemunboy poslato 22 Decembar, 2011, 19:41
predlozi mu mozda da odradite ovako nesto

http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/honda-xr-650-sm-oglas-31269/

ako je pri parama, doduse ta divna prednja maska mora da leti :D
taj u oglasima je cini mi se rbobanov....ta maska toliko kosta da ne zelis da znas :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Cena je obrnuto proporcijalna lepoti pa iz toga zakljuci kakav vlasnik treba da si da to platis

zemunboy

Masku prodajte Tarabi za KTM-a, iovako se zali da mu duva mnogo :P

A ono mislim da nije Bobanov, jer mislim da je ranije u oglasu syajao kontakt nekog od ovih firmi sto valja motore....

Taraba

Ne treba mi maska, ja se krijem iza sajle gasa i creva prednje koènice. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Taraba poslato 22 Decembar, 2011, 22:09
Ne treba mi maska, ja se krijem iza sajle gasa i creva prednje koènice. [rofl]

Lajsna se okrene na kant i time smanji otpor vazduha....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zmiya

Pitaj tog  [ludak] iz ©vajcarske da li i tamo tako odr¾ava vozila..Ustvari ne mora¹ da pita¹,znam odgovor..

ЯЭВОЛУТИОН

Ma motor je vozen na offu pa smatram da nije ni u losem stanju, izgreban pa sta, i treba da bude......a i menjam sve sto vidim da ne valja i sve sto ide po redu radim...mislim da je i tamo imao takav stav.....e sad ne dopada mi se nacin na koji je neko izvezao instalciju....ali svako ima svoj nacin...pa moram i ja da uzmem neki dinar....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mikelandjelo

ovog sam gledao do skoro svaki dan na trgu. sad ga nesto nema. samo da ima malo visu prednju masku bio bi skoro pa savrsen!

zemunboy

Citat: mikelandjelo poslato 22 Decembar, 2011, 23:07
ovog sam gledao do skoro svaki dan na trgu. sad ga nesto nema. samo da ima malo visu prednju masku bio bi skoro pa savrsen!
ili da je nema :D

rboban

Evo slikica nekog i mog xr-a......

P.S. ne znam da li sam vec postavljao ovde, ali od VISKA glava ....  [glavazid]

[attachment deleted by admin]
Ride It Like You Stole It

rboban

Nalepnica AKRAPOVIC na fabrickom, a akrapovic u garazi.... retko sam ga stavljao bilo mi zao da ga lomatam u off-u....

Nadjoh jos neku slikicu....

[attachment deleted by admin]
Ride It Like You Stole It

rboban

SILA od motora, obozaVao sam ga, ali sam imao 4000 razloga da ga udaljim od sebe.... ;D
Ride It Like You Stole It

zmiya

Aj reci bar neki.. ;D