Glavni meni

koliko ¹ta ko¹ta...?

Započeo Vule, 22 Decembar, 2011, 09:55

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vule

Evo ovako..ja stalno nesto tupim i izmiljam da vozim trke kod nas...imam i pravilnike al pola stvari meni tamo nije jasna...¹ta me zanima:
1) Da li neko zna koje æe klase biti u 2012?
2) Kako ide procedura za osiguranje,i koje su to pare u pitanju?
3) Da li pored lekarskog pregleda,treba jo¹ ne¹to za trkaèku licencu?
Svaka info. mi mnogo znaèi. Hvala u napred
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

despic

eo, ja cu da navijam za tebe
klasican divljak

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

UFF

sad ce kengur i jocker da ti objasne

Vule

#4
ja jockera pitao jel vozio trke,hteo sam da ga pitam,ovaj me ispalio ko ciganku na auto putu  ;D reče čovek nevozi...   [neampojma]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

RRa¹ko

ma vozi na crno pa nece javno da se kompromituje ;D

Nadalina

Ja bih navijala za tebe, al` ono - sukob interesa, bla, bla... Jedan je muz pa cu, nadam se, za njega! :D
Nadam se da razumes...... [rofl]
Dzukela u podznaku

Kengur

#7
Javice se Brrka.... :D

Klase, verovatno iste kao i u 2011
125
600hep/ss
1000hep/ss

licenca i osiguranje izadju oko 150e, ako se dobro secam... Mada bilo je price da ce poskupeti nesto malo...
Mislim da pored lekarskog ti ne treba nista.

osim motora, i dosta para... :D

EDIT: Sto se tice njihovih pravilnika, ni meni nisu jasni... Pricam juce sa Gasom dal bi mogao da izadjen na hep sa 636 recimo 2005 god, i kazem da po pravilniku ne moze 4 cil preko 600ccm, a Gasa kaze da moze, da su to menjali i da su valjda 2006 svi vozili 636...

EDIT2: Joker je sisa, steka se za lic, pa u boxu se navuce Dachino odelo i izadje na stazu kao Dacha... Cuti kurva sve do kraja trke, a posle se zatvori u box :D ;)

bokilic

kolko god da imas za taj sport je malo.....uvek treba jos....
brmmmm

Kengur

Apsolutno si u pravu...

Jedino ako hoces iz ''hobija'' da vozis, neki serijski motor, bez nesto mnogo opreme, jedan par guma za vikend.... Bila vec prica o tome, samo neka ''sirotinjska'' varijatna...

Major

Pare nisu problem, para nema :D

Gašpar

Vule, puno para!

Ovo ti je po pravilniku:


Za izradu takmièarske licence vam je potrebna sledeæa dokumentacija:

Potrebno je da ste èlan kluba koji je uredno platio kotizaciju za tekuæu godinu
Potrebno je da popunite formular za izdavanje takmièarske licence i da ga potpi¹ete vi i peèatira i potpi¹e va¹ klub (preuzmite ovde).
Dve fotografije velièine 3,2 x 3,2
Lekarski karton popunjen i overen od ovla¹æenog lica zajedno sa peèatom, lekarski karton se ¹tampa na jednom Hammer papiru s tim ¹to se ¹tampa u dva lica „Lekarski karton 1 – prednje lice“ (preuzmite ovde) i „Lekarski karton 2 – zadnje lice (preuzmite ovde)
Osiguranje – mora biti na 400.000 din. Smrtnost i 800.000 din invaliditet i dokle traje osiguranje dotle vam je i licenca va¾eæa sa tim da je najdu¾e va¾eæa licenca do 31.12. tekuæe godine, po¹to se licenca vadi svake sezone. U osiguranju mora da stoji da ste osigurani u svojstvu uèestvovanja na zvaniènim treninzima i takmièenjima u moto sportu.
Za lica mlaða od 18 god. obavezno je ovla¹æenje roditelja koje je overeno u sudu ili op¹tini i izvod iz Matiène knjige roðenih.
Za takmièare koji preaze iz kluba u kom su do sada uèestvovali u drugi klub potrebna je Ispisnica iz kluba iz kog odlazite.
Za takmièare koji nisu Srpski dr¾avljani potrebno je da imate potvrdu matiènog Saveza da nemate izdatu takmièarsku licencu u njihovom savezu.
Cena licence je 3.000,00 din sa PDV-om
Svu papirologiju vezanu za izdavanje licence morate predati najkasnije 2 (dve) nedelje pre takmièenja u suprotnom ne garantujemo da æe vam licenca biti izdata na vreme. Takoðe papirologiju mo¾ete poslati po¹tom ili e – mail - om skenirano na na¹e adrese na strani Kontakt.

A ako si se bas zagrejao, kontaktiraj Danijela, izacice ti u susret maksimalno - [email protected]

Joker

Joker ne vozi trke, niti ce... Joker voli rekreativno da dodje na stazu, malo da vozi, da se polupa kao pi*ka i da ide kuci...

Sto se tice licence, Gasa je rekao sve.
Osiguranje kosta 1.502,00 dinara, bar je bilo prosle godine toliko.
Sve ostalo ti je skupo kao za oci... Motor, treninzi, gume, putovanja, zajebancija, ma sve...
U Happening-u mozes da prodjes sezonu sa 8 9 soma evra, racunajuci sve (motor, gume i poneki trening) ali to ti je da se zajebavas. Za sve ostalo malo ozbiljnije moras da ulozis ozbiljnu kintu i racunaj da od svega toga neces dobiti nista zauzvrat. Sem naravno nekog samozadovoljstva ili ako napravis neki uspeh i poneku dzezvu...
Moja preporuka je da se bavis sa tim samo ako stvarno to volis i ako imas viska para. Sve ostalo je bolje nednostavno napraviti sve za stazu, i kada mozes kupis gume i skupis se sa ekipom i odes na stazu za svoju dusu...

Ako vec hoces da saznas sve detalje, mozemo ovih dana zajedno do Danijela pa sa njim da ti on sve objasni oko papirologije a za ostalo mogu da te spojim sa par trkaca pa sa njima da vidis oko ostalih gluposti...

Eto...  [cheers]
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Joker

Nemoj samo da budes kao ovaj Kengur... Ceo zivot prica ali nema 00 da krene... ;D
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Kengur

U pravu si nemam 00($$$$) :D

Aj evo ti plus, da ne places... :P

Vule

Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

Kengur

Ja nasao sponzora za gume za dve trke a vi vidite...:P

Jos samo da nadjem motor i opremu... hahahahahhaha

Gašpar

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ambiciozno!!!

Nego, jel ovaj Joker uopste ume da vozi motor?  [neampojma] ;D

Joker

Kako ne zna... Joker vozi dok ne padne... :P
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?