Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

sasa ns 1


bogdan


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

#29524
https://rs.sputniknews.com/20211218/potpuno-nesvakidasnja-prica-iz-srbije-pune-se-autobusi-penzionera-zbog---ajron-mejdena-1132579346.html
Два аутобуса пензионера и двоја кола за реинкарнацију
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Citat: El Jefe poslato 18 Decembar, 2021, 20:26
https://rs.sputniknews.com/20211218/potpuno-nesvakidasnja-prica-iz-srbije-pune-se-autobusi-penzionera-zbog---ajron-mejdena-1132579346.html
Два аутобуса пензионера и двоја кола за реинкарнацију


sad p-omenuo u 24 min Kesic a keva ... jaaaoooo pa ide mi se...  :facepalm:
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

bogdan


sasa ns 1

ove gume su moderni retro i ekstra su dobre pireli neke supersportke a ¹ara reto.Ali su jako skupe.

El Jefe

Нису гуме скупе колега. него сте се ви лоше удали
Друштво за заштиту од животиња

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

DebeliZmaj

ako poredis sa cim ?
mislis da ce biti jeftinije sledeci put ? ili da ce uopste biti sledeci put ....
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

milomir22

50 evra, majke im ga...

Rado ih slu¹am jo¹ od prvog razreda srednje, i dan danas kad ne znam ¹ta da pustim, krenem sa "The Trooper".
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Gašpar

Bez uvrede, ali koliko oèekujete da ko¹ta karta za koncert svetskog benda?

Koliko bi po vama bilo realno?

El Jefe

Рецимо Сантана је свирао 1975. за 100. Дин. или за 10.000. старих. Тада је ЛП обичан са омотом који се не отвара био 78. Дин, Бијело дугме нај скупљи  120. а на сајму на распродаји за нову годину плоче су биле 20. Пар година касније домаћи Марлборо је 20 дин. И да додам ЧЗ 250 ендуро у Београђанци  1,700 000 старих
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

Citat: milomir22 poslato 20 Decembar, 2021, 07:24
50 evra, majke im ga...

Rado ih slu¹am jo¹ od prvog razreda srednje, i dan danas kad ne znam ¹ta da pustim, krenem sa "The Trooper".

hoces da kazes da ne vredi 50e ?!
oko 300e je neki VIP loza ...

pa te baci u sevdah zvuk mladosti ... beste u brda .... white man came across the sea ..
elem... jedna opsercacija .. uz malu izmenu reci moze bude pesma o rio tintu i borbi protiv istog
dosli su preko mora
hoce nasu zemlju
ostaje samo jad i beda posle njih ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Citat: El Jefe poslato 20 Decembar, 2021, 11:06
Рецимо Сантана је свирао 1975. за 100. Дин. или за 10.000. старих. Тада је ЛП обичан са омотом који се не отвара био 78. Дин, Бијело дугме нај скупљи  120. а на сајму на распродаји за нову годину плоче су биле 20. Пар година касније домаћи Марлборо је 20 дин. И да додам ЧЗ 250 ендуро у Београђанци  1,700 000 старих

Kurs $ tada bio 18 dinara, 100 dinara - 5.6$. Vodeæi se inflacijom od 1975 do danas, to bi bilo ekvivalentu od 28.93 $, tj oko 3.018 dinara dana¹njih.

Kad tako pogleda¹ i nije skupo, jel?

DebeliZmaj

Citat: Ga¹par poslato 20 Decembar, 2021, 13:46
Kurs $ tada bio 18 dinara, 100 dinara - 5.6$. Vodeæi se inflacijom od 1975 do danas, to bi bilo ekvivalentu od 28.93 $, tj oko 3.018 dinara dana¹njih.
Kad tako pogleda¹ i nije skupo, jel?

Nekad sebi neko zadovoljstvo mozes da priustis ... Ako ne ... cemu zivis ?
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Pa upravo + i ljudi kojima se divi¹ treba od neèega da ¾ive.


sasa ns 1

pa da ¾ive ,svi imaju po stotine  miliona evra ke¹a mimo onog ¹to su potro¹ili..Kad se d¾oni dep razvodio dokazano je da je sve vrme braka tro¹io 30.000 dolara meseèno na konzumaciju piæa.Dobro sam napisao nule kad sam pisao.