Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

овај је гарант прво пао  окрено се па ударио

mkt

sta je sa mozgovima, [ludak]  ajd ova budala  [facepalm] al narod koji ce da ode na koncert  [pop]
https://www.blic.rs/zabava/marija-serifovic-veceras-koncert-sava-centar/qc8rgp0
srbi dokazano retardiran narod

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: mkt poslato 12 Mart, 2020, 01:57
sta je sa mozgovima, [ludak]  ajd ova budala  [facepalm] al narod koji ce da ode na koncert  [pop]
https://www.blic.rs/zabava/marija-serifovic-veceras-koncert-sava-centar/qc8rgp0
srbi dokazano retardiran narod
Aha... I ovo su Srbi verovatno...

https://www.reuters.com/article/us-womens-day-spain-idUSKBN20V0ZJ?utm_campaign=trueAnthem%3A+Trending+Content&utm_medium=trueAnthem&utm_source=facebook


edit:
Ti sto idu na koncert Marije Serifovic su retardirani i kad nema epidemija...

mkt

ma ima retosa svuda


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

najstrasnije je sto u oridjiji pesmu izvode neki mentalci...zvuce ko ramstajn
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Po novim vestima je navodno neki inspektor drpio 4 miliona, ali je vratio kad su otkrili... ©ta bi sa kusurom do 80.000? Vi¹e mi deluje kao da je bilo nekoliko ume¹anih, a prijavio neko koga su izostavili za podelu plena...

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 14 Mart, 2020, 01:53
Po novim vestima je navodno neki inspektor drpio 4 miliona, ali je vratio kad su otkrili... ©ta bi sa kusurom do 80.000? Vi¹e mi deluje kao da je bilo nekoliko ume¹anih, a prijavio neko koga su izostavili za podelu plena...

Ma sva sreca sad imaju privatno obezbedjenje pa to ne moze da se desi .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 14 Mart, 2020, 11:38
Ma sva sreca sad imaju privatno obezbedjenje pa to ne moze da se desi .
Slu¹ao sam nekog iz Kneza Milo¹a, privatnici samo spolja obezbeðuju objekte... Valjda od hordi kriminalaca koje bi nasilno d'uðu unutra, opljaèkaju sefove i siluju ¹alteru¹e...

PECA BMW

Citat: Laziæ poslato 14 Mart, 2020, 12:45
Citat: PECA BMW poslato 14 Mart, 2020, 11:38
Ma sva sreca sad imaju privatno obezbedjenje pa to ne moze da se desi .
Slu¹ao sam nekog iz Kneza Milo¹a, privatnici samo spolja obezbeðuju objekte... Valjda od hordi kriminalaca koje bi nasilno d'uðu unutra, opljaèkaju sefove i siluju ¹alteru¹e...

ali kriminalci su vec unutra !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic


Kostić

ови американци селе препирке у европу биће ово незгодна година пет месеци вежбе кинези жабари пољаци економија не дај боже да се кинези наљуте а ако се руси и амери не потуку у сред европе ништа посо кинези анализе вируса тек у септембру све у свему рат у европи је започео можда неће да буде ко по арапима али ту је

Lazic


Kostić

трећа смена а фарови на багеру лоши а и није очекивао брод ал саставиће археолози то

Lazic

Ma ludilo, izaðe na videlo ljudskih ruku delo, posle vi¹e hiljada godina... U jbt, pa ovo se rimuje... ;D

despic

Lazicu, sta se rimuje? :)
klasican divljak