Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

Citat: Laziæ poslato 09 April, 2019, 21:47
Od svih moguænosti za investiranje, gde ba¹ njega naðe... :o

Gledam na N1 ta¹tinu kom¹inicu, profesorka na ekonomskom fakultetu, ¾ena genijalac, govori tiho i polako i odvali ih sve od ¾ivota... Danica Popoviæ...
¹ta zna ta¹tina kom¹inica

https://www.blic.rs/biznis/vesti/vucic-srpska-ekonomija-vodeca-u-regionu-nije-tacno-da-je-prosecna-plata-422-evra/4qvz5dz

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Da, da, al' zato smo svi protivnici vlasti fa¹isti...


@Mrle:
Ma i zavod za statistiku je protiv predsednika... Èudi me kako ih do sada nije ukalupio, odavno bi svi imali po 1000 eura plate...

slave74

Fasisti nego sta. Al opet nas Nemci ne vole smrc.


mali_zmaj

Ma udebljao se malo,pa bi sad da smr¹a malo.....,pa eto dobre ¹anse!! 
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

da li to znaci da ce da prestane da jede govna....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt


®or¾

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 April, 2019, 17:11
da li to znaci da ce da prestane da jede govna....
Te¹ko,to mu je karakterna crta ,a i u opisu radnog mesta [samoubistvo]

milomir22

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 April, 2019, 17:11
da li to znaci da ce da prestane da jede govna....

Samo hranu, nazalost!

Unos govana ce tek sad da poveca!!!
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Zeljkamp

TwinZ Auto & Moto


Lazic

U meðuvremenu poupadali u sve op¹tine u zemlji... Usrali se...

mkt


Zeljkamp

Koliko nas je bilo otprilike ?
TwinZ Auto & Moto

pajche

Nazalost premalo, nadao sam se da postoji makar 100.000 nezadovoljnih beogradjana, ne racunam ljude iz unutrasnjost jer im je zaista tesko, a i skupo bilo da dodju, a kad ono..
Najeli se pa ih mrzi, sipi kisa, ima utakmica na tv-u, nemam za koga da glasam, necu sa Djilasom, necu sa Boskicem. Znaci lepo nam je sa Vucicem. Definitivno za bolje nismo, ne mi pojedinci koji zelimo bolje danas i bolje sutra, vec mi Srbi koji volimo da nas jebu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: pajche poslato 13 April, 2019, 23:39
Nazalost premalo, nadao sam se da postoji makar 100.000 nezadovoljnih beogradjana, ne racunam ljude iz unutrasnjost jer im je zaista tesko, a i skupo bilo da dodju, a kad ono..
Najeli se pa ih mrzi, sipi kisa, ima utakmica na tv-u, nemam za koga da glasam, necu sa Djilasom, necu sa Boskicem. Znaci lepo nam je sa Vucicem. Definitivno za bolje nismo, ne mi pojedinci koji zelimo bolje danas i bolje sutra, vec mi Srbi koji volimo da nas jebu
nazovi opozicionari su sami krivi....mrze i njih bar koliko i vucica....nasankali su jednom narod kad su skidali milosevica...rekli su bice bolje....e pa nije bilo bolje...za kaznu su birali kontra njih...i opet su se zajebali...jos je gore...plase se da izborom opet ne bude jos gore...jer gore uvek moze.....
kao coban koji je vikao vuk, vuk pa na kraju kad je stvarno dosao niko nije potrcao da pomogne....izgleda da uprkos visokoskolskom obrazovanju nisu bas mnogo naucili iz kratkih narodnih pricica....ili su glupi pa nisu razumeli...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Opet je bilo vi¹e nego ¹to ikada doveo av i to bez sendvièa i milion autobusa... Mada je trebalo bar duplo da doðe...

Hurricane

Ne valja, nesto mora da se menja..

Ako se ovako nastavi, vladace zauvek


mkt

Fino je ovo bilo, bilo bi i vise da nisu jebavali autoprevoznike
Al neka
Probudili se spavaci koji nisu izlazili na izbore do sada
Jebe ih taj prokleti internet, njega ne mogu da kontrolisu