Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

#26140
Citat: mrle poslato 07 April, 2019, 12:26
Citat: Laziæ poslato 07 April, 2019, 03:02
https://www.facebook.com/VasariSrbije/videos/378710969588166/
Komunista, zadojeni.
Ma jeste bio komunjara, nikad ga nisam voleo ali ovo je odlièno rekao, odrastao je sa religijom a postao ateista na èasu veronauke... E sad meni beli luk miri¹e, rekao bih bravo pope ¹to misli¹ na zdravlje... :D Poenta je da je ovo javno reèeno pre 17 godina, èik neko da proba danas to isto d'uradi, kuæu bi mu zapalili... Nego Mrle, morao sam da stavim Jevreja/katolika/komunistu kao ravnote¾u onom snimku iz crkve, da budem iskren, ono me stra¹no rastu¾ilo... Verujem u motive tvoje gospoðe i verujem da æe ona deca izrasti u dobre ljude, ali ne verujem u nametanje bilo kojih vrednosti na silu, pusti bre decu da rastu neoptereæena paklom i rajem i gresima o kojima pojma nemaju... :-* U stvari, vi¹e me u¾asnulo psihièko stanje njihovih roditelja... Isti ðavo kao nasilno stajanje u stroju svakog 4. maja...




@zVuk:
Znam bre, jezivi likovi... Mesecima ¹alju kola hitne pomoæi  da jure kroz protestante, ali nikako da im se posreæi neki incident... Juèe su spremili brdo ¾andarmerije i nadali se da æe da izazovu sranje kod pinka, al' se zajebali pa onda poslali idiota da se valja po zemlji... Kako ga je raja iskusno obi¹la, k'o govno... Èuj k'o...


Moraæu ovde da objavim deo prepiske sa mojim bratom, nisam hteo ali toliko je odlepio da hoæu da vide svi koji su ga pro¹le godine upoznali i rekli, e pa nije toliko lo¹... E pa jeste...


@Ivica:
Da li si realan, stvarno misli¹ da od ovih postoje nesposobniji... ???

Lazic

Èak ga nisam ni¹ta ni pitao, poslao mu javan podatak o tome koliko je ko od "medija" dobio na¹ih para da nas la¾e... Odvratan oseæaj... :(






bogdan

Citat: mrle poslato 07 April, 2019, 12:26
Citat: Laziæ poslato 07 April, 2019, 03:02
https://www.facebook.com/VasariSrbije/videos/378710969588166/
Komunista, zadojeni.
da , sam je to rekao   ali nije propagirao tu ideologiju ( novo veru , po meni ) samo je ciste duse rekao sta misli o crkvama  , potpuno se slazem s covekom

slave74

Lazicu, jeben ti je ovaj brat.

Lazic

Ne bi verovao koliko sam tu¾an ¹to je prs'o... Do 9.3.'91-ve uveèe nije imao pojma o politici, ne bi ni dalje da nismo zajedno bili na nekom ispraæaju a nas 5 do¹lo iz grada pa je morao da sazna ¹ta se de¹avalo u gradu... Posle nisi mogao da ga odvoji¹ od terazijske èesme... Do 2000-te smo i¹li zajedno na sve proteste... Jeb' te, 2008-me je svim srcem glasao za Ðilasa, ja godinama pre toga nisam mogao da ga vidim na oèi... I onda se okaèio o ove idiote i ne pu¹ta... Pink mu popio mozak...

bogdan

zajevana opsesija , ozbiljna zatrovanost

ЯЭВОЛУТИОН

to vam je genetski....samo se on okacio o novi virus a ti si na starom....ja bi sva ta govna pobio i oduzeo im sve...i njima i onima koji su se okoristili...a ima ih podosta...
svi nam uvaljuju da je vodjenje drzave neka nauka...a nije....da treba malo razuma i pameti, treba , ali ovde su drzavu vodili svinjari bolje od odvih danas....ovde kako kog strucnjaka za nesto stavis na vlast taj deo za koji je strucan ode u kurac...evo recimo tito....bravar a industrija u kurcu ...sloba...bankar a banke u kurcu.....vucic..pravnik a pravna drzava u kurcu....o ovima izmedju slobe i vucica necu ni pricati jer su bili strucni zarusenje vlasti pa je vlast otisla u kurac...
ovde treba najveceg kriminalca postaviti za sefa drzave, nakupca za ministra poljoprivrede, svercra za ministra trgovine  a preduzimaca za ministra gradjevine...valjda ce to za sta su strucni upropastiti....vlast trenutno ima pokusaj sa postavljanjem vulina za ministra vojnog....on ce sve dezertere da sjebe...jer se u vojsku razume ko marica u kriv kurac...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Ja sam protiv vlasti, taèka... Od kad sam poèeo da èitam Borine stihove 1987-me i da slu¹am Indexovo radio pozori¹te... Taèka... Sve to vreme sam protiv vlasti, taèka... Èekao sam da vidim ¹ta æe d'urade od decembra 2000-te do poèetka 2002-ge... I to je to... Za godinu dana su mogli da isprave sve nepravde od '45-te do tada... Nisu...

Lazic


dzimika

Lazicu ja sam provalio da ti imas previse slobodnog vremena, da ga nemas ne bi se bavio glupostima i pokusavao da nekog ubedis da nije u pravu
Takve bi distancirao od sebe pa makar to bio i rodjeni burazer

I opet cu pitati ono sto je isto neko pitao, ko da dodje posle ovih? Koji je plan? Koja su resenja za probleme u drzavi? Da li ijedan politicar prica o tome?
Prvi koji dodje i kaze odgovore na ova pitanja ja cu licno doci da ga podrzim, do tada nijedan ali ama bas nijedan protest ne vredi mog, i ovako slabog, slobodnog vremena

milomir22

Citat: mrle poslato 07 April, 2019, 12:26
Citat: Laziæ poslato 07 April, 2019, 03:02
https://www.facebook.com/VasariSrbije/videos/378710969588166/
Komunista, zadojeni.

Hm, nisam ateista, ali vecinu stvari sto je rekao su istinite i logicne, onaj propoveda zivot posle smrti a jede beli luk u tonama, Vatikan je bezobrazno bogata i skupa drzavica, verujem u Boga, ali ga ni na koji nacin ne vezujem za SPC i lopove u mantijama!!!

Kod mene u selu su ukrali plac i kucu koju je narod pravio, da bi proterani monah Makarije napravio manastir i zidanu ogradu od 2m visine i zakljucao ogromnu kovanu kapiju, da mu neko ne bane dok se bavi ko zna cim, verovatno svercom droge. Srecom, akcijom seljana brzo je najuren, sada je to zenski manastir i vrata iste te kapije su non-stop sirom svima otvorena. Mesto - Lipar, poznato po Djuri Jaksicu.

http://www.novosti.rs/vesti/kultura.71.html:204080-Djura-opet-na-Liparu
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ivicat

U selu zive seljaci a ne seljani.

Lazic

@D¾imika:
Odavno sam se distancirao od njega, nego u poslednje vreme moramo da vi¹e komuniciramo zbog re¹avanja placa, odlepih... Samo da to zavr¹imo...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Ivicat poslato 08 April, 2019, 08:07
U selu zive seljaci a ne seljani.
u gradu zive seljaci....seljani su stanovnici sela a ne seljak u mnozini.....seljak u mnozini se nalazi samo po gradovima a po selima gledaju svoja posla, obradjuju zemlju i gaje stoku ....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mrle

#26154
Citat: Laziæ poslato 07 April, 2019, 13:36
ali ne verujem u nametanje bilo kojih vrednosti na silu, pusti bre decu da rastu neoptereæena paklom i rajem i gresima o kojima pojma nemaju... :-* U stvari, vi¹e me u¾asnulo psihièko stanje njihovih roditelja... Isti ðavo kao nasilno stajanje u stroju svakog 4. maja...

o kojoj sili ti prièa¹?

Upoznao si one moje male divljake. Subotom uveèe æe sami da se okupaju , srede i odu na spavanje samo ako im ka¾em da ujutru idemo u neki od manastira.
Sada da im ka¾em , pakujte se, idemo na Ostrog, upi¹ali bi se od sreæe.
Po meni je bolje da se raduju odlasku u manastir nego kao veæina dece koja nedelju provode u igraonici, dva sata pred plejstej¹nom itd...

Evo pesmica za dobro jutro i poèetak radne nedelje
http://www.youtube.com/watch?v=SO82Qk5LLUg#


kod mati Zlate pod Avalom, tamo moj Maksim ¹tecira na liturgiji.

Lazic

Citat: mrle poslato 08 April, 2019, 10:38

Upoznao si one moje male divljake. Subotom uveèe æe sami da se okupaju , srede i odu na spavanje samo ako im ka¾em da ujutru idemo u neki od manastira.
Sada da im ka¾em , pakujte se, idemo na Ostrog, upi¹ali bi se od sreæe.
Po meni je bolje da se raduju odlasku u manastir nego kao veæina dece koja nedelju provode u igraonici, dva sata pred plejstej¹nom itd...


Definitivno bolje nego blejanje u kompjuter... ;D :-*

Nego debeli, ti nisi merodavan, lepo vaspitava¹ decu, uèi¹ ih da budu dobri ljudi... :o [srce]

mrle

Citat: milomir22 poslato 07 April, 2019, 22:17
Citat: mrle poslato 07 April, 2019, 12:26
Citat: Laziæ poslato 07 April, 2019, 03:02
https://www.facebook.com/VasariSrbije/videos/378710969588166/
Komunista, zadojeni.

Hm, nisam ateista, ali vecinu stvari sto je rekao su istinite i logicne, onaj propoveda zivot posle smrti a jede beli luk u tonama, Vatikan je bezobrazno bogata i skupa drzavica, verujem u Boga, ali ga ni na koji nacin ne vezujem za SPC i lopove u mantijama!!!

Kod mene u selu su ukrali plac i kucu koju je narod pravio, da bi proterani monah Makarije napravio manastir i zidanu ogradu od 2m visine i zakljucao ogromnu kovanu kapiju, da mu neko ne bane dok se bavi ko zna cim, verovatno svercom droge. Srecom, akcijom seljana brzo je najuren, sada je to zenski manastir i vrata iste te kapije su non-stop sirom svima otvorena. Mesto - Lipar, poznato po Djuri Jaksicu.

http://www.novosti.rs/vesti/kultura.71.html:204080-Djura-opet-na-Liparu
ne me¹aj katolièku crkvu sa Pravoslavnom Crkvom kao prvo.
Pominje¹ mantije, pa da te pitam: Da li si nekad proveo u razgovoru nekoliko sati sa nekim u mantiji? I ako jesi, koliko puta? Po tebi je crkva nepotrebna? Gleda¹ na nju kao instituciju , a ne kao na telo Hristovo i ka¾e¹ da veruje¹ u Boga? Kontradiktorno. Normalno, kai i svuda kao i meðu njima ima budala, ali nije tvoje da osuðuje¹, te budale tek nose svoj krst. I normalno je da taj manji procenat puni naslovne stranice tabloida (prave novine vi¹e ne postoje).
I kako ka¾e sve¹tenik Èaslav sa Banovog brda (Crkva Sv. Ðorða, kao i tvoj gore pomenuti):  "Nemoj da zbog nekog tamo Ðorða mrzi¹ Svetog Ðorða"

mareskin

Citat: dzimika poslato 07 April, 2019, 21:31
Lazicu ja sam provalio da ti imas previse slobodnog vremena, da ga nemas ne bi se bavio glupostima i pokusavao da nekog ubedis da nije u pravu
Takve bi distancirao od sebe pa makar to bio i rodjeni burazer

I opet cu pitati ono sto je isto neko pitao, ko da dodje posle ovih? Koji je plan? Koja su resenja za probleme u drzavi? Da li ijedan politicar prica o tome?
Prvi koji dodje i kaze odgovore na ova pitanja ja cu licno doci da ga podrzim, do tada nijedan ali ama bas nijedan protest ne vredi mog, i ovako slabog, slobodnog vremena

Ovi protesti nisu izbori.
Ovo su protesti da bi do¹li u priliku da po¹teno biramo.
Kada ima¹ po¹tene izbore bez ucena, kupovine glasova, neispravnih gllasaèkih spiskova tj. kada doðe¹ u situaciju da lo¹u vlast mo¾e¹ regularno da smeni¹ izborima onda zna¹ da ¾ivi¹ u normalnoj zemlji.
Treba da vlast bude smenjiva i da oni koji donose ¹tetne odluke budu osuðeni.

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle


Ivicat

Citat: mareskin poslato 08 April, 2019, 13:24
....oni koji donose ¹tetne odluke budu osuðeni.

[rofl]

;D