Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic



Boban_m


monsterbnt

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 29 Januar, 2019, 11:18
samo mi nije jasno sta fali nuklearnoj elektrani....ima jedna u bugaskoj, ima u rumuniji...mislim da i madjari planiraju jednu, krsko....nismo mi dovoljno daleko da nas vadi to sto mi kod nas nemamo nijednu....svi ovi sto kenjaju o zastiti zivotne sredine imaju po neku...obicno vise njih....


Krsko radi odlicno i napaja strujom celu sloveniju i veliki deo hrvatske.
Ali sa nasom ''Ugradjevinskom'' skolom ne bi ja rizikovao...
Smrt SVIMA!!!!

Che

Citat: misa-pei poslato 29 Januar, 2019, 17:12
Koliko znam, nijedna od razvijenih EU dr¾ava ne planira izgradnju nove NE.

[nono]

Future plans
Currently, eight European countries are building new reactors, or seriously planning to build new ones:[29]

France
Finland
Slovakia
United Kingdom
Poland
Hungary
Romania
Czech Republic

https://en.wikipedia.org/wiki/Nuclear_power_in_the_European_Union#cite_note-Plans_For_New_Reactors_Worldwide-31


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

misa-pei

Moguæe. Ja sam prestao da se zanimam za to, mada mi je to bila struka (u kojoj nisam radio :D :D :D )samo imam æagu.
Država je najveći neprijatelj naroda


nesic1

Па како може Н.Е. да буде најчистији извор енергије кад после ње остају срања којима нико не сме да приђе и нико не зна шта ће са њима и где ће их;
Нисмо ми америка па та срања што претекну да нагурамо у ракете па избомбардујемо неку државу;
Па неким слепцима платимо да они тај отпад код њих набију у неки подрум;
не распада се то за 100-200год па после као да ништа није ни било, него за Х милиона година, дакле трајно;
Приликом изградње било би као и са брдом, срушио се 1-2-3 зида, али ми не посустајемо;
и на крају изградња би била толико претплаћена да би србија могла да са тим новцем купи струју за 100/200/300 год;
Н.Е. одлична подлога за терористе да збришу целу земљу једним ударцем, са овим политичарима ми смо тотално неозбиљни да то имамо, одржавамо, и чувамо

Kostić

#25509
посвађали се момак и дечко му па ајмо кој ће кога

мој млади комшија био добро дете ал је имо дечка и дечко га остави и мали узне пуцу од ћалета и упуца га с осам метака ено га несрећник у ћорки

а кад сам ишо око школе били тоша из продавнице где смо куповали вино и дечко му и држали се за ручице и помрели у љубави

чиме се ми бавимо...

не треба нама нико да говори да је мафија на власти и да педери владају то видимо и сами

треба нам да васкрсне Тиле

nesic1



Lazic


®or¾

Nije Milojko zeka,dugo vremena  se mlati sa vetrenjaèama,ne zarezuje on nikoga,jedino ¹to se preèesto oletva od alkohola,pa ga ne uzimaju za ozbiljno

mrle

#25514
Livaja
FUNKCIONER SNS O©TETIO DR®AVU "Radili smo za 115 dinara na sat, a plate smo dobijali sa zaka¹njenjem, u bifeu kod autobuske stanice" http://www.blic.rs/pevtfth

Lazic

Znam èoveka od kako se vratio sa puta oko sveta... Razoèaran odavno... :(

Kostić

ја се зајебо па почо да гледам овог момка што га бацили с терасе и слушам тог тешу и он прво и најважније питање постави као јел господар педер а овај онако театрално ко да је глумац застане па се намести и онако као - јесте

аплауз

ако је то најважније да знамо кој ће нам курац памет јер памети нема

и затворим икс на ћоше

ја да сам педер и да ме дечко тако осере гурно би га у трње да се сав изгребе и ни бија га неби спасла и да сере о пилећим грудима



ова србија је један комплетан циркус од А до Ш

Kostić

а цео фебруар је тек на помолу... гори сте од свих жена које се изјашњавају као жене совим вестима из блицева таблоида и осталих инфо фармера и независних новинара....  :)

ја би вратио змаја да забибери макар фебруар

Kostić

има једна женска мало је ћакнута велики је борац за педере и јауче по ти скупови и има слику де седи на неком лепом угланцаном мотору с неким ликом и размишљам дал лик зна ко је она и колико тиме штети бајкерај и све те добродушне борбе оно породице заједнице нормалитет а рибу сам упзно пре сто година на неком књижевном дружењу то су оне кафанске скупине где се кења о моралу и прози па после јебе ко кога стигне и риба упадне да ме упозна и поквари цело вече


сад ако неки бајкер види слику има да му се дигне коса на глави  :o ;D [rofl]

mrle

Citat: Kostiæ poslato 30 Januar, 2019, 02:36
рибу сам упзно пре сто година на неком књижевном дружењу

Ma daaaj