Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4



lazicu nigde se nista ne prica dal je moguce da narod jos nije uspeo da sjebe medije ???

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Hattrick

Zar je tako tesko od dostupnih besplatnih skriptova i template-a, organizovati participativni nezavisni medij u vidu portala ?

El Jefe

Citat: mi¹ko_kolo poslato 27 Januar, 2019, 00:31
Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2019, 22:19
https://www.clip.rs/dan-kada-je-novi-sad-bio-natopljen-krvlju-kako-su-madarski-fasisti-pocinili-nezapamcen-masakr-u-srbiji/13673?ref=clipwidget
Ми, у ствари, треба да се извинимо што су нам вратови наскакали на њихова сечива и што смо се бацали пред њихове пушчане цеви. Ако мени не верујете, питајте г-ђе Лихт, Бисерко и Кандић.
На комеморацији владика Иринеј не рече да су под лед бацани Срби него рече Новосађани. Испред споменика који не стоји тамо где су људи убијани, убијани су на градском купалишту. Сам споменик је пре него што је ту постављен нуђен Крагујевцу као споменик стрељанима у Шумарицама.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: Hattrick poslato 27 Januar, 2019, 00:51
Zar je tako tesko od dostupnih besplatnih skriptova i template-a, organizovati participativni nezavisni medij u vidu portala ?

treba razneti te medijske kuce koje se slihtaju pickoustom a ne narodu!

megaidiot

onda ih treba sve razneti jer nezavisni mediji ne postoje nigde

Hattrick

Citat: El Jefe poslato 27 Januar, 2019, 00:55
На комеморацији владика Иринеј не рече да су под лед бацани Срби него рече Новосађани.

Pa dobro Novosadjani ubijali Novosadjane, i to je to. Zasto je onda uopste i isao ? Kad procitam ovako nesto, mislim se, malo vas je Micunovic jahao.


Lazic


Ivicat

Citat: eclipse4 poslato 27 Januar, 2019, 00:56
Citat: Hattrick poslato 27 Januar, 2019, 00:51
Zar je tako tesko od dostupnih besplatnih skriptova i template-a, organizovati participativni nezavisni medij u vidu portala ?

treba razneti te medijske kuce koje se slihtaju pickoustom a ne narodu!

Ne znam sto protestanti ne 'svrate' malo u zgradu RTS-a dok setaju. Da zavedu red. I onako niko ne cuva ni RTS ni skupstinu dok oni setaju. Malo sumnjivo (lice). Izgleda je Nusic putovao u buducnost. Kao da je opisivao ovo vreme a njegovo.

MIGE



ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MIGE poslato 27 Januar, 2019, 09:56
https://vidovdan.org/aktuelno/borislav-borovic-sta-donosi-istanbulska-konvencija/?script=lat
stani,,,,,ja sad ako omlatim nekog pizdovana (karakterna osobina) i on se izjasni kao zensko to mu dodje kao da sam omlatio zensko....onda znaci mogu da mlatim koga hocu i kako hocu dodje mu na isto....pa to ne ide u prilog zenama vec pizdama....nisam za nasilje prema zenama, ali pizde treba tuci kad god to manifestuju...zbog prirodnog poretka....da zene imaju i malo mozga, a dokazano je da veci nedostaje ceo a ne deo, ne bi se kacile na pizidilovice zato sto imaju pare i zato sto su popularni...
bas mi rece neki momak iz obezbedjenja beogradskih splavova, da danas ne jebu ovi sa lovom i skupim kolima, vec sa kesom belog...njihovi stolovi popunjni droljama.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

lako je tebi da mlatis kad imas 2 metra..ja moram dooobro prvo da osmotrim da nije vislji  od mene  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: MIGE poslato 27 Januar, 2019, 11:06
lako je tebi da mlatis kad imas 2 metra..ja moram dooobro prvo da osmotrim da nije vislji  od mene  [rofl]
gadjas u glavu...onu dole...pizdovan je nema stete
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ne kapiram sve vas æelave siled¾ije kad oæete da mlatite te kurate ribe ako ¾ive svoj ¾ivot bez prava na usvajanje dece i venèani lis jer dokle god nemaju to pravo ne ugro¾avaju normalan svet. il vam je interesantno da tabanate slabije pa i da su pièke pizde il ¹ta veæ. aj slo¾ite banderu na zemlju

Lazic

Uuuu Alja, rek'o ti da si bandera... :o ;D ;D ;D

despic

Ko je bre celavi siledzija?
klasican divljak

®or¾


nesic1

I onda vidis da musko sa bradom ide nasminkano po ulici i haljinom kao sto je retardirani spot bio neki skoro sto sam video menjajuci kanale, deca su mala, tabula rasa i mislice da je to normalno jer se roditelji ne bune a to se gleda po televiziji, onda cemo imati da se to ludilo mozga promovise kao normalno i kao in, a posto klinci hoce da budu in zakljucak se izvodi sam, i opet normalan narod bice gradjanin 2. reda.

Inace pederi su bili bolest, danas se guraju kao normalni, pored toga po evropi se i pedofilija gura kao normalna a ne kao nesto bolesno, dolazi sve na naplatu, a guranje tih bolesti kao normalne placamo svi mi

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk