Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

ne...duplo e poznato i kao EE se izgovara i pise samo u jednom slucaju...EE jebem te....moze i ni na cin...EE jeebem te, kao i ...EE jeebem tee,,,
tako da cak i kratak odgovor moze biti samo ...EE...u smislu EE jebem te sta me pitas
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

idanijel


Lazic

Jeb'o mamu, istina...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

eclipse4

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Januar, 2019, 15:53
ne...duplo e poznato i kao EE se izgovara i pise samo u jednom slucaju...EE jebem te....moze i ni na cin...EE jeebem te, kao i ...EE jeebem tee,,,
tako da cak i kratak odgovor moze biti samo ...EE...u smislu EE jebem te sta me pitas

EE sta mi naprica :)

a ja govorim o naglasku 

ЯЭВОЛУТИОН

EE vidis kako sad znas :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic



viper

Metak je za njega milostinja.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Kostić

ау ау ау... мој народ курац мало бато српски народ ок ова будала нас мојата ееее

хефе, мој брат ненад ради као учитељ у школи а сестра снежана на шалтеру у пошти - шалтеруша што би рекли интелектуалци и обоје су деца мог стрица комунистичког генарал мајора у пензији који живи лошије од 80 посто интелектуалних опанака у београд и шире па је ова занимљивост мало идиоцка ал добро чоек мрзи комунисте


®or¾

Ma to sve zavr¶ilo istu ¹kolu,prva gimnazija " Baron Minhauzen"

Lazic


Lazic

Citat: dzimika poslato 26 Januar, 2019, 11:41
Nisam za nasilje ali ovo govno bih tako rado....... (sami izaberite rec)

http://rs.n1info.com/Vesti/a454567/Vesic-Problema-bilo-na-dva-i-po-odsto-linija-gradskog-prevoza.html?fbclid=IwAR3_0oXg7dvpffNrUIf1hQdYsYyrRzNkKk7b1opIebDxL_Dn8FjDh7GQgU8
Negde juèe proèitah... Pogledam kroz prozor zavejano, pogledam tv, Vesiæ ka¾e oèi¹æeno, pu majku mu ala la¾e prozor...


®or¾

Negde juèe proèitah... Pogledam kroz prozor zavejano, pogledam tv, Vesiæ ka¾e oèi¹æeno, pu majku mu ala la¾e prozor...

Juèe na forumu D¾imika okaèio [cheers]

Lazic



mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 26 Januar, 2019, 22:19
https://www.clip.rs/dan-kada-je-novi-sad-bio-natopljen-krvlju-kako-su-madarski-fasisti-pocinili-nezapamcen-masakr-u-srbiji/13673?ref=clipwidget
Ми, у ствари, треба да се извинимо што су нам вратови наскакали на њихова сечива и што смо се бацали пред њихове пушчане цеви. Ако мени не верујете, питајте г-ђе Лихт, Бисерко и Кандић.