Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kostić

Citat: Hattrick poslato 03 Januar, 2019, 16:57
Citat: UFF poslato 03 Januar, 2019, 16:02
samo se nadam da nismo mi fini kao ostatak evrope i da cemo se skupiti i najebati im se keve cim udju kod nas i krenu da prave sranja pre nego sto ih se nakoti previse

Prva generacija NIKAD ne pravi sranja, vec su dobri, fini, radni, uceni, mili, i sve ostalo. Klasicna Taquiya. Sranja pocinju sa drugom generacijom, kada su deca kroz vrtice i skole vec odavno "socijalizovani" sa njima, naviknuti na njih, kada im je brdo domorotkinja vec rodilo decu, i kad postaju punopravni drzavljani rodjenjem. Tada niti mozes da ih izbacis, niti je nase dece bude brojcano vise da ih nadjacaju. A mi kao starci sa stapom ispod duda, mozemo samo da gledamo. Kao sto sada gledaju matori stanovnici Nemacke, Francuske, Engleske i Svedske. Padne mrak, belci u  kuce. Ciji trotoari, tome i grad pripada. Nista nas Kosovo nije naucilo.

прве генерације мешања срба и хрвата су махом нормалан свет. оно после тих генерација је ово данас.  исти курац.


јецко, какви увредљиви коментари? ако те вређа мој збиљопис а не вређа те рецимо хатриков збиљопис који је иста песма, онда јебига. мало мало па се неко вређа као појединац, али не примећујем да се већина вређа као целина. у сваком случају стави ме на игнире и не читај шта пишем, а уколико те споменем или нагласим, онда имаш право да се љутиш. и ја нисам господин него друг, али ме то не вређа, то господин. и једнако поштујем оне који зборе као ја и оне који имају против.

лазићу посрбљени турчине, не ударај на име и презиме, вређаш човека ;D

ја би протерао све војвођане из села јер имају златне руке па им је испод части да дигну поклопац контејнера па ђубре остављају испред мог мотора на приватном поседу. :)

Hattrick

Samo sto je Hattrick bio u vise kuca radikalnih islamista nego sto ih je vecina ovde na televiziji videla. I to pojedinih koji su vise puta bili po Avganistanu i Jemenu na 'treninzima'. Sto u ovom trenutku poznaje i u odlicnim je odnosima sa nekoliko izuzetno radikalizovanih arapa sa bliskog istoka za koje su Vehabije male bebe. Ali posto ih poznaje od malih nogu, i seca se i kada su i alkohol pili i svinjetinu jeli, i slusali Srpski dens '90ih, onda ga mnogo vole i postuju. Pa kad se nekada vidimo i onako se izljubimo na ulici, ja celav u crnoj spitfajerci a oni sa bradurinama i onim djelabama, svi se zivi krste. Tako da ja itekako vrlo precizno znam o cemu govorim. A ti Kosticu, i dalje drukas, a ?  :)

@Marko

Ne kazem da su oni andjeli i da nisu zasluzili sve sto im se desava. Karma je kurva, i ako nekoga ne zalim, to su upravo oni, jebeni licemeri.

Boban_m

Au kakav poziv organima na casicu razgovora ;D

Hattrick

Bolje neka se oni sekiraju u pravcu Velikog Trnovca, i juga dole, imaju tu bitnijih stvari u zivotu da resavaju. A kolega Makron ce se nekako i bez njihove pomoci snaci. 😉

Hattrick

Evo interesantne anegdote. 2011te su me pozvali u policijsku stanicu da mi objasne u vezi oruznog lista, da posto imaju informaciju da sam dvojni drzavljanin da ce morati po nekim novim pravilima da posalju dopis ambasadi te druge drzave, da im ovi dostave izvod iz krivicnog dosijea te drzave, kako bi kao satro proverili da nisam mozda osudjivan tamo. Kazem ja ok, i odmah kontaktiram Francusku ambasadu, da im dam do znanja da zbog nekih klinackih gluposti iz tinejdzerskih godina, koje su mi upisane u dosije, da se protivim dostavljanju licnih informacija 2e 3e i 4e kategorije stranim drzavama. Znaci svih licnih informacija iz dosijea koji nisu obuhvaceni pretnjom po bezbednost drzave, terorizmom i tim glupostima, koje po konvenciji moraju da daju. Daju mi sastanak sa konzulkom, ja joj objasnim sve lepo, i znas sta mi kaze zena, otvoreno i bez uvijanja:"Spavajte mirno, mi sve dopise Srbije bacamo direktno u kantu za smece". Eto slikovito koliko su im bitni dopisi i dojave Srpske policije.  :)

Kostić

#25245
костићево порекло води од плавооких срба преко старе персије и мало ко зна колико костић има пријатеља рецимо на косову :) иначе седим једном испред неког маркета у војводини и излазе четири полумаскиране с кесама, не дај боже да им је неко добацио јао што сте слатке, добио би акбара на један. у томе је разлика. и костић не једе прасе јер му смрди. :)

поента све те приче је да србија не треба да увози оно што ће да је кошта ћирилице за 50 година. а што се тиче жена домороткиња које рађају мутанте, то је свуда исто, ал за французе и енглезе нас заболе патак. сачувајмо ћирилицу.

људи треба да се мешају управо да не би изгледали као французи и енглези и физички и морално и на планети не треба да постоје границе али на сваком говорном подручју треба да се говори језиком који је 'националан' и да се поштују закони те територије. то је наравно немогуће исто као што је немогуће да неки хришћанин ожени ислам јер ће ислам да му скине главу али ислам воли да ожени хришћанку. шта то значи? покоравање једној вери.

једина опевана која иком курцу вреди је мали радојица. све остале су махом наопаке :)

Мили Боже, чуда големога,
ја ли грми, ја л’ се земља тресе,
ја се бије море о мраморје,
ја се бију на Попина виле?
Нити грми, нит се земља тресе,
ни се бије море о мраморје,
ни се бију на Попина виле;
већ пуцају на Задру топови,
шенлук чини ага Бећир-ага,
уватио Малог Радојицу,
па га меће на дно у тавницу.
У тавници двадесет сужања,
а сви плачу, један попијева,
те остало друштво разговара:
„Не бојте се, браћо моја драга,
еда Бог да каква гођ јунака
који ће нас јунак избавити!”
А кад к њима Радојица дође,
сви у једно грло заплакаше,
Радојицу љуто проклињаху:
„Радојица, допаднуо мука!
И ми смо се и уздали у те
да ћеш ти нас кадгођ избавити,
ето и ти саде к нама дође -
ко ли ће нас јунак избавити?”
Вели њима Мали Радојица:
„Не бојте се, браћо моја драга,
већ ујутру кад данак осване,
ви дозов’те агу Бећир-агу,
па му каж’те да ј’ умро Раде
не би ли ме ага закопао!”
Кад свануло и сунце грануло,
а повика двадесет сужања:
„Бог т’ убио, ага Бећир-ага,
што доведе к нама Радојицу?
Јер га синоћ објесио ниси,
већ се код нас ноћас преставио -
хоће ли нас поморити смрадом?”
Отворише на тавници врата,
изнесоше пред тавницу Рада.
Онда вели ага Бећир-ага:
„Нос’те, сужња, те га закопајте!”
Ал’ говори Бећир-агиница:
„Ев’, богами, ниј’ умро Раде,
ниј’ умро већ се ућутио -
налож’те му ватру на прсима,
хоће ли се помакнути, курва!”
Ложе њему ватру на прсима,
ал’ је Раде срца јуначкога -
ни се миче, ни помиче Раде.
Опет вели Бећир-агиница:
„А, богами, ниј’ умро Раде,
ниј’ умро, већ се ућутио -
већ уват’те змију присојкињу,
те турајте Раду у њедарца,
хоће ли се од ње уплашити,
хоће ли се, курва, помакнути!”
Уватише змију присојкињу,
па турају Раду у њедарца,
ал’ је Раде срца јуначкога -
ни се миче, ни се од ње плаши!
Опет вели Бећир-агиница:
„А, богами, ниј’ умро Раде,
ниј’ умро, већ се ућутио -
већ узмите двадесет клинаца,
удрите их под ноктове Раду,
хоће ли се помакнути, курва!”
И узеше двадесет клинаца,
ударају под ноктове* Раду;
и ту Раде тврда срца био -
ни се миче, ни душицом дише.
Опет вели Бећир-агиница:
„А, богами, ниј’ умро Раде,
ниј’ умро, већ се ућутио -
сакупите кола ђевојака
и пред њима лијепу Хајкуну,
хоће ли се насмијати на њу!”
Сакупише коло ђевојака
и пред њима лијепу Хајкуну.
На Рада је коло наводила,
преко Рада ногама играла.
А каква је, да је Бог убије,
од свију је и већа и љепша,
љепотом је коло зачинила,
а висином коло надвисила -
стоји звека на врату ђердана,
стоји шкрипа гаћа од сандала!
Кад је згледа Мали Радојица,
лијевијем оком прогледује,
деснијем се брком насмијава.
А кад вид’ла Хајкуна ђевојка,
она сними свилена јаглука,
њиме покри Рада по очима
а да друге не виде ђевојке;
па је своме баби говорила:
„Јадан бабо, не гријеши душе,
већ носите сужња, закопајте!”
Онда вели Бећир-агиница:
„Бре, немојте закопати курве,
већ га бац’те у дебело море
те наран’те рибе приморкиње
лијепијем хајдучкијем месом!”
Узе њега ага Бећир-ага,
па га баци у дебело море.
Ал’ је Раде чудан пливач био!
Далеко је Раде отпливао,
пак изиђе на бријегу мора,
па повика из грла бијела:
„Јао, моји б’јели ситни зуби,
повад’те ми клинце из ноката!”
И он сједе и ноге прекрсти,
и повади двадесет клинаца,
па их метну себи у њедарца.
Опет неће да мирује Раде.
Кад је тавна ноћца настанула,
иде двору аге Бећир-аге,
па постаја мало код пенџера.
Истом ага за вечеру сио,
па с кадуном својом бесједио:
„Моја кадо, моја вјерна љубо,
ево има девет годин’ дана
као ј’ отишо Раде у хајдуке,
да не могох сербес вечерати
све од страха Малог Радојице -
Богу вала кад га данас нема,
и кад њему хака главе дођох!
И оно ћу двадес’т објесити
док ујутру бијел дан осване!”
А то Раде и слуша и гледа,
па у собу к њему улетио,
за вечером агу ухватио,
ухвати га за врат до рамена,
истрже му главу из рамена.
Па увати Бећир-агиницу,
па потеже клинце из њедара,
удара их под ноктове кади;
док је пола клина ударио,
и душу је, кучка, испустила.
Њој говори Мали Радојица:
„Нека знадеш, Бећир-агинице,
да каква је мука од клинаца!”
Па ухвати Хајкуну ђевојку:
„О Хајкуна, срце из њедара,
дај ми нађи од тавнице кључе
да испустим двадесет сужања.”
Нађе Хајка од тавнице кључе,
он испусти двадесет сужања.
Опет јој је Раде говорио:
„О Хајкуна, душо моја драга,
дај ми нађи од ризнице кључе
да што мало од ашлука тражим -
далеко ми ј’ дому путовати,
треба ми се путем понапити!”
Отвори му сандук од тал’јера;
онда јој је Раде бесједио:
„О Хајкуна, срце моје драго,
што ће мени таке плочетине -
коња немам да с њима поткивам?
Отвори ми сандук од дуката!”
Он на друштво дукате дијели.
Па увати Хајкуну ђевојку,
одведе је у земљу Србију,
Доведе је у бијелу цркву,
Од Хајкуне гради Анђелију,
па је узе за вјерну љубовцу.

Hattrick

Senluk cini Aga Becir Aga.   [rofl]

Kostić

#25247
пре сто година док историја није ни постојала имо сам два подстанара. софијан и рамадан, палестинци муслимани. нико није хтео да им изда и ја их примим. побегли од јеша и рата да студирају у србији. научио сам их да се лешимо ракијом и да псују ко кочијаши. прасе нисмо јели јер га ја ни ја не волем. грозно је да их ни једна риба није хтела јер су били буцке. и били су ретко разумни људи, поштовали моје ја поштово њихово и кад је дошло време да иду даље отишли. верујем да ме памте као и ја њих. :) имо сам комшију муслимана, ја код њега пијем неки фуј чај на паркету, он код мене пиво за асталом, одселио се даље. на косову сам боравио спавао у радикалним кућама и бивао угошћен ко краљ ал нисам смео да им гледам женскадију јер код њих то мора да се поштује и нисам улазио у дијалог око тога зашто и због чега. чак сам имао и ту част да смо комуницирали ћирилицом јер је косово још увек било србија. и потпуно сам разумео те људе, осим дела са женскадијом. а један је у породици имо прелепу ћерку, легла би ми ко будали шамар. наравно нисам запито за њену руку јер би од госта постао безглави иако су моје намере биле часне :)



иначе у строгом центру у бриселу има један солитер у коме живе мароканци и једна српкиња. белгијанци живе наоколо по периферији. испред има мароканска пијаца и веома је живо има и кафић у коме људи седе ал има и сирена и тероризма. пола их је лудо и екстремно, пола су хај трип ганџа парти. социјализација. код нас док дође до социјализације нас самих има да ћакуламо у рикверц :)

ова најмодернија француска револуција захвата и брисел па ће сад и они да варе и жаре. толко о тим французима уназад 2000 година... :)

Kostić


Lazic

Citat: Hattrick poslato 04 Januar, 2019, 04:35
@Marko

Ne kazem da su oni andjeli i da nisu zasluzili sve sto im se desava. Karma je kurva, i ako nekoga ne zalim, to su upravo oni, jebeni licemeri.
Posle drugog svetskog rata u Belgiji u zoolo¹kom vrtu dr¾ali male crnce... Belgija jbt! Atomijum, Van Dam, otpor nacistima... :o


Kostiæu, definitivno ne¹to nije u redu sa tobom ako ti smrdi prasetina... :o Zvuèi kao prokletstvo, lak¹e bih podneo da se sve ¹to dodirnem pretvori u zlato nego da ne mogu da jedem prasetinu... :o :D

®or¾

 [rofl] Mo¾da je on probao lava?

Lazic

Dok je vozio 300 na prednjem toèku...

El Jefe

Прасетина је за слабе.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

ja ne jedem prasetinu...kad ima jaretine ili jagnjetine....cak i junetine ispod sacha (ko kaze da je jeo teletinu ispod sacha taj laze)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

ја кад осетим мирис белог лука и ладне слане печене овце уз пет кила домаћег црног вина, дигне ми се патак и одма би да јебем после неку са шишке испод мишке. како су оно рекли канађанима, избаците свињетину наша деца то не једу у школи, а канађани, ем смо вас примили ем вам дали да идете у школу, ако вам се не свиђа довиђења. претерано доброчинство је зајебана болест.

иначе прасе једе помије и нормално је да му месо смрди а и прасе је исто ко и дивље плус је блиско човеку ако је веровати наукама. кажу да не ваља да се једе месо животиње које једе друге животиње мада медвед не смрди а једе ситне животињке

®or¾

 [rofl] idi bre Kole u per¹un,po¹to u Vojvodini,vlada hronièna nesta¹ica medveda,¹ta da radimo,prinuðeni smo da jedemo " smrdljivo"prasence.Svojevremeno sam probao meðeda u jednoj Travnièkoj kafani,¹ta da ti ka¾em,meso lepo izgleda,a ukus slatko kiseo i nisam ne¹to bio odu¹evljen,probao i su¹enu ¹unku,isti Q.Dok se kod nas ne otvori neki Meðed-burger,ja nastavljam da tamanim stoku sitnog zuba [cheers]


El Jefe

Једног дана има да их нема.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Bolje receno jednog dana ima da nas nema kako je sve krenulo

nesic1

"Jelena Anasonoviæ glavni oraganizator beogradskih protesta aktivno je uèestvovala u kampanji medijskog linèa humanitarca Arno Gujona, koji godinama organizuje preko potrebnu pomoæ za Srbe u enklavama na Kosovu i Metohiji."


https://dnevnagazeta.rs/2019/01/04/organizator-protesta-anasonovic-sirila-lazne-vesti-da-je-gujon-rasista-a-ona-ima-rasiste-na-protestima-foto/?fbclid=IwAR0Y8g9JtvFGtQjK-2x0FqrL51c1sFD2soiIpVciHGjAJYdJFXYLlWUcTp4