Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Треба бити слеп па не видети да је у току замена једне банде другом.
Друштво за заштиту од животиња

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 27 Decembar, 2018, 19:18
Èekaj, ja sam neki vladar? :o :D

Taman sam se navikao da budem Iznogud... :o ;D

Hmm, kalif umesto kalifa... :D

ti si siledjija!

Lazic

Citat: El Jefe poslato 29 Decembar, 2018, 22:51
Треба бити слеп па не видети да је у току замена једне банде другом.
Jasno, ali ako pobije¹ prvu bandu druga æe da razmisli pre nego krene u pljaèku...

monsterbnt

Citat: El Jefe poslato 29 Decembar, 2018, 22:51
Треба бити слеп па не видети да је у току замена једне банде другом.

Oces reci da treba ostaviti ovu bandu da ne dodje druga?
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4


eclipse4


®or¾

 :o opet par hiljada u ðembelim jaknama [yahoo]

Lazic


monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 30 Decembar, 2018, 00:03
Petreee...

Prizivanje gorepomenutog se moze smatrati za vredjanje clanova foruma...
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4


Lazic

Citat: monsterbnt poslato 30 Decembar, 2018, 00:10
Citat: Laziæ poslato 30 Decembar, 2018, 00:03
Petreee...

Prizivanje gorepomenutog se moze smatrati za vredjanje clanova foruma...
©to? Petar ka¾e da nije usamljen, da zna i da se dru¾i sa vi¹e èlanova foruma... Jes' da se kriju k'o zmija noge...

mrle

Èim su ubacili "pravda za davida", pesnica... nek se teraju...

mrle

Bo¹ko, ©e¹elj 2, kao neka opozicija

PECA BMW

#25133
Citat: dzimika poslato 29 Decembar, 2018, 22:16
pa tako napisali u rezimskim medijima, samo se zajebali, emisija se bila kes taxi a ne da je stvarno bio taksista
no dobro, mora o necemu da se prica, kao slucajno telekom kupi kopernikus sa par desetina hiljada korisnika za 200 miliona, a on onda slucajno ne zna sta ce sa tim parama pa resi da kupi tv prva, slucajno bas kad je Solak krenuo u pregovore o kupovini ( poredjenja radi, SBB pri dokapitalizaciji 2002 god ako se secam je prodao deo vlasnistva za oko 150-200 miliona a tada je imao ko zna koliko vise korisnika od sadasnjeg kopernikusa)

https://www.danas.rs/ekonomija/kopernikus-prodat-duplo-skuplje-od-sbb-a/

Ma znam ja nego gledam kako su plasirali pricu da se i @ El Jefe primio . Samo tej fenomen plasiranje laznih vesti  i kako se to lepo prima u narodu me fascinira .

Peraci prozora mi za sad jos uvek no.1
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

eclipse4

a sta je sa tim sto ubijen,taj klinac o cemu se radi?

Jecko

Gledam juce tu poslednju neemitovanu epizodu vece sa Ivanom Ivanovicem...
Nisam nesto neki ljubitelj nikakave srpske televizije i emisije jos od Branka Kockice....al eto juce dok sam to gledala morala sam da se zapitam dokle je sve to doslo...
Ako nista drugo bar je on (Ivan) imao i petlje i obraza da kaze to sto je rekao, makar i ne ucinilo nista....

kad bi svaki peti gradjanin sledio primer mozda bi se tu nesto promenilo....ne znam...
Lako kenjati iz pm...

Ivicat

Citat: eclipse4 poslato 29 Decembar, 2018, 23:36


Sta mi sada da kazemo? wow? Bravo?

Ako pogledas od '99 na ovamo (a verovatno oduvek), svaka "opozicija" zatvorom preti. I? Kada dodje na vlast, nista od toga. Pa zar da razbiju kasicu prasicu i uniste sve mehanizme kradja, ciji su i oni deo bili jos pre dolaska na vlast. Jer ovi nasi ne zele na vlast da bi vladali, vec da bi krali.

zVuk

....upravo tako.... vec 6. oktobra su poceli da vicu nema revansizma, nema lustracije...krivosudje nisu prepravili u pravosudje....i povrh svega, kao slag na tortu, stavili dacica za ministra policije....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

®or¾

Ovi iz Laze,suze rone za kompletnom redakcijom Informera,na èelu sa onim Vuèiæeviæem.Istaèkali ljude na fotografiji sa protesta i kao prebrojali,jo¹ se smejem.Ka¾u na Slaviji bilo 2900 ,a ispred Narodnog pozori¹ta 3250 ljudi i udarili naslov " Nema la¾i nema prevare",pa koliko treba da si bolestan i bezobrazan,da bi se bavio novinarstvom u Srbiji? [samoubistvo]

slave74

Ovi su protesti ,kao i svaki drugi rezirani od zapadnog faktora. Jednostavno se sve uklapa, slomiti Srbiju i Srpsku. Naravno iskorisceni su opravdani razlozi,al zasto bas sad kad je hladno ,ovako odlucno, i tom masovnoscu.

Korist za gradjane nikakva.

Takodje sa zapada ,pa cak i siptari su pritisli. Vidi se jasno da treba da se prizna KiM od strane Srbije, po mogucstvu da se ukine Srpska.

Po meni ove na vlasti treba naterati da urade nesto za narod i drzavu, ovim protestima, a ne sjasi Kurta da uzjasi Murta.

A zna se kako se bahati teraju na koristan rad..