Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

sutra u podne ispred kataniæeve 15 roðaci

:o


au ...

Ivicat

Ne pratim vesti i nisam u toku sa desavanjima. Moze li jedno kratko objasnjenje sta je cilj tih demonstracija koje se odrzavaju? Preskocite uopstene parole “za bolje sutra” i sl. Sta se konkretno trazi? Ko da ode, ko da dodje...

bogdan

za manje lo¹e danas

UFF

nego jel su delili nesto dzabe na toj setnji?

isli svu lidl na piletinu? :D

Lazic

https://www.youtube.com/watch?v=2QId_DJr4GY&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0JEbK1IlqNnsJRXYw5HSffa9LW715dxI0z9Lye2dmRAvDXbU-NgSU7LTQ#

Eto kako se krade vlast...



@Ivica:
Poèelo je kad su onog dripca Borka olupali ¹tanglama pa pohapsili odgovorne, pa im sakrili identitet, pa se ispostavilo da su "bliski" re¾imu i da su veæ priznali krivicu i dogovorili se sa tu¾ila¹tvom, dlanom o dlan i gotovo... E sad, po¹to se okupila veæ poprilièna kolièina ljudi, a organizatori su sve samo nisu organizovani, sinoæ sam èuo da pominju ubice Olivera Ivanoviæa, onog novinara kome su spalili kuæu(ili ugradili grejanje ako bi Barbara izve¹tavala) i jo¹ pone¹to èega se ba¹ i ne seæam... Nije ni bitno, ja idem zato ¹to me vlast pravi budalom, Mihajlo ide zato ¹to mu je materijalno lo¹e u ¾ivotu a radi 16 dnevno, za ostale ne znam...

Sinoæ sam gledao nesreænika sa troje male dece(sumnjam da nisu uop¹te njegova) kako provocira u nameri da dobije batine. O èemu bi onda naravno "izvestio" informer... Kao ¹to su napisali da demonstranti nisu hteli da propuste hitnu pomoæ, a ja bio pored, hitna i¹la kroz narod sa rotacijom, svi je pustili da proðe... Posle èuo da je bila name¹taljka da bi djv to objavio...

https://twitter.com/tamodaleko/status/1076620493841678338?s=19


Hurricane

Èemer i jad

Jakne, koraci i Stefanoviæeva raèunica o broju okupljenih na protestu http://rs.n1info.com/Vesti/a446428/Jakne-koraci-i-Stefanoviceva-racunica-o-broju-okupljenih-na-protestu.html

Ja jednostavno na ove debilnosti ne mogu da ostanem ravnodu¹an.

Kome je svejedno neka sedi kuæi, nemojte se samo folirati da vam nije jasno za¹to..

Lazic

Ba¹ to. Treba im jebati majku majèinu za sve od nikad svanulog ¹estog oktobra 2000... Nego gde li nam je de¾urni MM sendvièar? Nestao kao vuèiæeva muda...

viper

Na¾alost i dalje æe veæina da sedi kuæi.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

vucic je provali da bez huligana nema ko da ga skine sa vlasti pa je huligane primio pod svoje....vodaj delija i njegova firma dobile tender pre neki dan, to je sto se kontrole drzane ljubimivce tice...st se tice huligana iz drugog univerzuma tu je primenio primcip podeli pa vladaj...jos se svadjaju pve frakcije....obe dobijaju pare ali se gleda koja ce da nadvlada na jugu....koja god nadvlaa vode j ekriminalci...mozda injima posle daju neki tender....i rese pitanje juga....ostaje rad kao treca skupina huligana...ali oni se se toliko upetljali u trgovinu narkoticima da ni samo neznaju gde ce i sta ce....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

®or¾

Citat: Laziæ poslato 23 Decembar, 2018, 16:39
Ba¹ to. Treba im jebati majku majèinu za sve od nikad svanulog ¹estog oktobra 2000... Nego gde li nam je de¾urni MM sendvièar? Nestao kao vuèiæeva muda...
Ðubrov slinavi,jebo ga " tata" njegov.Samo da narod uklne sa protesta govnarèine,tipa Obradoviæ,Ðilas,Jeremiæ,onog majmuna ¹to je dobio po pièci,zbog gluposti,a ne zato ¹to je prodao Naftagas za kikiriki Rusima,pa æe da se omasovi jo¹ vi¹e,doæi æe na red i usrane motke,pa onda redom i ove pedere na vlasti i ove pedere u nazovi opoziciji,sve im jebem,te im jebem svima redom [cheers]


despic

#25032
Citat: viper poslato 23 Decembar, 2018, 16:40
Na¾alost i dalje æe veæina da sedi kuæi.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока

Evo ja prvi bi izasao, al me bole q...za koga da izlazim?
Kad sam juce usao da platim gorivo na pumpi, vdim ciganina smrdljivog koji napusava prodavacicu, pljuje i psuje i jbe joj majku i odlazi. Zasto? Zato sto je slucajno rekla da nema cigara koje je on hteo.. kako sam saznao kasnije kad sam pitao sta oce ovaj. A iza sedi 5 debelih kamiondzija gleda i bole ih q. Mislis da je neko ustao ili rekao alo dete aj smiri se.
Pitanje glasi za koga da izadjem?
1. Za smrdljivog cigancuru huligana
2. 5 debelih kamiondzija
3. Kolegu od prodavacice koji je blejao tu i cutao
4. Za bolju buducnost svog deteta

I ko ce da dodje da nam nacini okolinu boljom? Neka druga budala...isti q
Da je lepse vreme pa da makar izadjem malo da dobosarim ko ona budala kvazi bubnjar Djuricic... Samo sto bi ja lupao za sebe, a ne za neku stranku i popularnost. Treba neko da odrzi tempo tim ljudima.

Edit: Dislajk sam dobio ili od nekog ciganina koji se uvredio ili od Djuricica...nema trece :)

klasican divljak


PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Video sam Ðilasa sa detetom meðu demonstrantima, ni obezbeðenja ni novinara, od¹etao se ka kuæi 15 minuta pre kraja protesta... Da jebe rak raka, kakav je to organizator...?

Da ga ne volim, nikako ga ne volim... Volim mostove i to je to...

dzimika

Onaj preplaceni most na pogresnom mestu?

Lazic


PECA BMW

Kad Ðilas napravi most a Toma mu digne spomenik tu greske nema ...

se secate one nadgrobne ploce mosta ? smej !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

dzimika

Mislis verovatno i na pupinov most, on doduse nije na pogresnom mestu ali je isto preplacen, a most na adi je i na pogresnom mestu i placen koliko znam sa pristupnim saobracajnicama oko 600 miliona, od cega je samo za zemljiste BPI-a otislo dosta para, dok sam most je kostao oko 150 ali kako bi inace ne toliko vredno zemljiste i pogon (koji je trebao jos odavno da se srusi) neko prodao da most nije napravljen tu