Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾


dzimika

Isto kao za onu korejsku firmu u baricu ili gde vec, sto kao rade neke delove od aluminijuma za kola


viper

Citat: mareskin poslato 01 Decembar, 2018, 15:36
Citat: Laziæ poslato 01 Decembar, 2018, 15:30
Nego ontopic:

Nije ¹tampa ali za ovde je... Petre zucni ako sme¹...








Gledao pre neki dan, ima odlièan deo kad Toma dr¾i motivacioni govor svojima pa ka¾e, jel hoæete do kraja ¾ivota da morate da molite kad treba nekoga da zaposlite ili kad idete kod lekara...? :o To je bilo izmeðu 2008-me i 2011-te...


https://www.youtube.com/watch?v=zGF9sezCfsk&feature=youtu.be#

Ovako je za sve subvencionisane firme. Ide¹ na razgovor u stranku i tamo se prijavljuje¹ na spisak.
Strani robovlasnici kojima poma¾u domaæi izdajnici.

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Novembar, 2018, 13:22
on je u svom svetu, seca se na svoj nacin proslosti i pricas samo sebi znanim dijalktom.....djavo ga obuzeo...potrebno isterivanje istog.

ne brini se ti vi¹e, ispuniæe ti se ¾elje. verovatno. il æu dole ili u re¹etke. ðavola kolko oæe¹ u poslednje vreme, samo èekam koj æe prvi da ispuni obeæanja. evo noæas opet jedan iz nekog belog kombija. :)

laziæu jel ti zna¹ kako izgleda divlji zapad? ono le¾i¹ u vreæi na prepolovljenoj hacijendi, pored vatrica izgorela d¾ezva a okolo duhovi :)

Kostić

nego umalo da zaboravim ¹to sam u¹o na forum. e, aj ja sam realno glup pa ne kapiram za¹to ljudi imaju potrebu da jednom psihopati stalno govore pièko jedna matora jebaæu ti majku i onda ih nema na vratima nema saèeku¹e. a mene to nikako ne pogaða, keva je ionako trula pa ako im se nekrofili¹e rado bi ih odveo na groblje da ispune obeæanje. ili to znaèi ono, ide¹ za kanadu. a kanadu ne volim jer tamo ¾ive medvedi. i ne kapiram od tih silnih siled¾ija a mene mo¾e dubije i zec kolko sam propo ko muda kroz pocepane gaæe. a skoro sam gledo travisa u onom filmu taxi driver i tri dana sam teo da budem travis. posle me pro¹lo.

jel ima zime ljudi? ja prekjuèe i¹o na pijac a minus devet bilo u selu zaledila ulica kuko sam ko ranjenik ¹to ne odo kolima jebo me kliker d¾omba da me jebo :)

CBRR1

Citat: Kostiæ poslato 02 Decembar, 2018, 10:18
nego umalo da zaboravim ¹to sam u¹o na forum. e, aj ja sam realno glup pa ne kapiram za¹to ljudi imaju potrebu da jednom psihopati stalno govore pièko jedna matora jebaæu ti majku i onda ih nema na vratima nema saèeku¹e. a mene to nikako ne pogaða, keva je ionako trula pa ako im se nekrofili¹e rado bi ih odveo na groblje da ispune obeæanje. ili to znaèi ono, ide¹ za kanadu. a kanadu ne volim jer tamo ¾ive medvedi. i ne kapiram od tih silnih siled¾ija a mene mo¾e dubije i zec kolko sam propo ko muda kroz pocepane gaæe. a skoro sam gledo travisa u onom filmu taxi driver i tri dana sam teo da budem travis. posle me pro¹lo.

jel ima zime ljudi? ja prekjuèe i¹o na pijac a minus devet bilo u selu zaledila ulica kuko sam ko ranjenik ¹to ne odo kolima jebo me kliker d¾omba da me jebo :)

Car!

Lazic

Kostiæu, pa ti si kao iza¹ao pravo iz nekog vesterna... :o ;D

Hattrick

Bata Kole se zabarikadirao i samo ceka ko ce da pozvoni na vrata, da ga izbusi k'o Svajcarski sir.  [rofl] Pa ga hvata nervoza jer niko ne dolazi.   [rofl]

Lazic

Sad mi je jasno ¹to sve odlazi u kurac, kad bi se ovi trudili oko zemlje kao oko marketinga gde bi nam bio kraj...


https://www.danas.rs/politika/sns-botovi-napisali-10-miliona-komentara/

Che

10M kometara/ 365 dana/ 3456 botova
to mu dodje 8 komentara dnevno,
laganica sendvic

ЯЭВОЛУТИОН

neka moja komsinica oja brani vucka ko rodjenog brata se zaposlila u nekog drzavnoj agenciji pre par godina....mislim da tamo nista ne radi osim sto je zaduzena da botuje, i mozda popusi neki kurac ili se pojebe s vremena na vreme.....ima dete a nema muze...mora od neceg da se zivi....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lone Wolf

А мора и да се јебе.
Не може рај на земљи.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Lone Wolf poslato 03 Decembar, 2018, 10:53
А мора и да се јебе.
to joj ne zameram ako je iz potrebe....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

bucko

Umiljato  jagnje sto sisa sisa

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

Citat: bucko poslato 03 Decembar, 2018, 11:18
Umiljato  jagnje sto sisa sisa

Umiljata botovka sto kita sisa. :D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Ili ode¹ u inostranstvo i onda ga proda¹ na licu mesta i vrati¹ se busom... Kakva gomila idiota...