Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

jesam ti rekao da se ne ljutis!!  ma iskreno ne znam sta bih ti rekao za komunizam,ili socijalizam,mislim da je to bilo u vrijeme kad sam ja odrastao i bio klinac..  znas ,bila su to lijepa i sretna,nasmijana vremena,u lijepoj drzavi.. da nije unaprijed bila sjebana totalno iznutra..

a znas sto ne volim danasnja vremena..,sto sam poceo saznavati istinu,koja mi je zapravo pokvarila sliku o toj lijepoj drzavi!!
istinu kako smo izgubili identitet,kako smo dizali propast u nebesa ,a nije bilo sanse da se dignemo, od naseg balkanskog mrziteljskog bica niti jedan cant!!
kako smo zivjeli u lazi, a uvjek je bila ta mrznja tu..,koliko god smo zivjeli u zabludi da se mi volimo,cjenimo!! a zapravo smo strahovali i bojali se jedni drugih u dubini duse.
citirat cu ti moju nepismenu babu.. uvjek mi je govorila nemoj za zenu uzeti Hrvaticu ili Muslimanku..,cuj ona ce to meni, a ja zivim u Puli..,oko mene sasomange Hrvatice,katolkinje..
Ispade da je moja nepismena Djuja znala nesto vise od mene...

Tako Kole ne znam sta bih ti rekao da li mrzim komunizam,koji je lijepo zamisljen u teoriji,ali u praksi nemoguca misija,ili mi se proizvod tj. kraj svega toga,i izrod koji sad imamo ne svidja!!  A proizvod je toga nazovi komunizma...

Dokle si mislio da ce utopija da traje..  Nema komunizam,socijalizam,kapitalizam veze sa tim sta ja volim ili mrzim.. Ali da ti unaprijed kazem da necu odgovoriti na tvoj citat,ili odgovor,jer ces ti to svakako sloziti na deset strana..,da ne kazem politicko filozofski roman,da mi otvoris oci!! trebao si malo doci ovdje 90ih,da ti se otvore oci.... meni jesu vjeruj mi,ne mojom zeljom...
jin-jang

Kostić

ti mene ne poznaje¹. tj, poznaje¹ nekog virtualnog lika koji sere po forumu ali to ne znaèi ni¹ta. svako napisano slovo æe da bude protumaèeno na razlièit naèin od strane èitaoca. to je fenomen al da ne zalazimo dublje u te filozofije, kad bude¹ do¹o nekad na neko okupljanje manijaka i upozna¹ lièno tog kostu 299 biæe ti sve jasnije :)

ovo pismo nisam proèitao, trenutno razmi¹ljam o ludom vrapcu, nema ga danima, ali proèitaæu kasnije

Kostić

razmi¹ljam o neke dve veverice na glogovoj grani u trnjiku i sad sam se setio. neko je u onoj gu¾vi i rasulu jedne masovne tuèe izvadio no¾ na bid¾u pa je dobio batine i neko je vladi skoèio na leða pa je i taj valjda dobio po nosu

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Kostiæ poslato 23 Novembar, 2018, 23:20
razmi¹ljam o neke dve veverice na glogovoj grani u trnjiku i sad sam se setio. neko je u onoj gu¾vi i rasulu jedne masovne tuèe izvadio no¾ na bid¾u pa je dobio batine i neko je vladi skoèio na leða pa je i taj valjda dobio po nosu
nisu veverice to su mrmoti...posle su.uvili cokoladu u foliju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Citat: Kostiæ poslato 23 Novembar, 2018, 21:54
ti mene ne poznaje¹. tj, poznaje¹ nekog virtualnog lika koji sere po forumu ali to ne znaèi ni¹ta. svako napisano slovo æe da bude protumaèeno na razlièit naèin od strane èitaoca. to je fenomen al da ne zalazimo dublje u te filozofije, kad bude¹ do¹o nekad na neko okupljanje manijaka i upozna¹ lièno tog kostu 299 biæe ti sve jasnije :)

ovo pismo nisam proèitao, trenutno razmi¹ljam o ludom vrapcu, nema ga danima, ali proèitaæu kasnije

Kole ja zapravo ¾elim da te upoznam..,znam da si inteligentan..,znam da si sva¹ta pro¾ivjeo u ¾ivotu..,i znam da mogu ne¹to i pametno nauèiti....,al ubija¹ nekad filozofijom i nekom prièom koja mi je totalno konfuzna,iskreno da ti ka¾em,nadam se upoznavanju!! Oni ljudi koje ja ne gotivim su mi na ignore. Ima ih vrlo malo..
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 24 Novembar, 2018, 14:52
Citat: Kostiæ poslato 23 Novembar, 2018, 21:54
ti mene ne poznaje¹. tj, poznaje¹ nekog virtualnog lika koji sere po forumu ali to ne znaèi ni¹ta. svako napisano slovo æe da bude protumaèeno na razlièit naèin od strane èitaoca. to je fenomen al da ne zalazimo dublje u te filozofije, kad bude¹ do¹o nekad na neko okupljanje manijaka i upozna¹ lièno tog kostu 299 biæe ti sve jasnije :)

ovo pismo nisam proèitao, trenutno razmi¹ljam o ludom vrapcu, nema ga danima, ali proèitaæu kasnije

Kole ja zapravo ¾elim da te upoznam..,znam da si inteligentan..,znam da si sva¹ta pro¾ivjeo u ¾ivotu..,i znam da mogu ne¹to i pametno nauèiti....,al ubija¹ nekad filozofijom i nekom prièom koja mi je totalno konfuzna,iskreno da ti ka¾em,nadam se upoznavanju!! Oni ljudi koje ja ne gotivim su mi na ignore. Ima ih vrlo malo..
mislim da gresis...ovo oko upoznavanja....ja ga poznajem predugo i ne vidim nikakav benfit u tome...samo me maler bije tri dana kad ga vidim....filozofija je zanat dokolicara....da radi nesto ne bi imao vremena da filozofira...a isprazna prica proistice iz filozofije....kako rece majkl dzordan "svi se secate koseva u zadnjoj sekundi a zaboravljate promasaje kojih je bilo daleko vise" tako bismo mogli reci i za filozofe "zapamtimo mudre recenice a zanboravljamo vecu kolicinu gluposti koje su izrekli"
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

CBRR1

Citat: mali_zmaj poslato 24 Novembar, 2018, 14:52
Citat: Kostiæ poslato 23 Novembar, 2018, 21:54
ti mene ne poznaje¹. tj, poznaje¹ nekog virtualnog lika koji sere po forumu ali to ne znaèi ni¹ta. svako napisano slovo æe da bude protumaèeno na razlièit naèin od strane èitaoca. to je fenomen al da ne zalazimo dublje u te filozofije, kad bude¹ do¹o nekad na neko okupljanje manijaka i upozna¹ lièno tog kostu 299 biæe ti sve jasnije :)

ovo pismo nisam proèitao, trenutno razmi¹ljam o ludom vrapcu, nema ga danima, ali proèitaæu kasnije

Kole ja zapravo ¾elim da te upoznam..,znam da si inteligentan..,znam da si sva¹ta pro¾ivjeo u ¾ivotu..,i znam da mogu ne¹to i pametno nauèiti....,al ubija¹ nekad filozofijom i nekom prièom koja mi je totalno konfuzna,iskreno da ti ka¾em,nadam se upoznavanju!! Oni ljudi koje ja ne gotivim su mi na ignore. Ima ih vrlo malo..

Vidi moje misljenje..


Nije covek ni malo glup itd itd, ali ima neku sadisfakciju da sebe stavlja u prvi plan "vidite ja sam idiot, budala, prosjak, mnogo sam lud sve zivo sam polomio raskucio,VIDITEEEEE ALI SAMO VIDITEEEEEEEEEEEEEE"

mali_zmaj


Revolucijo,ko zna vidjet æemo..,ako me udari maler poslije toga,udari..!!  ;)
jin-jang

Lazic

Na zadnjem toèkuuuuuuuu... ;D

eclipse4

ne kapiram sta sve kosta ovo kosta ono ko da vi niste bili u pubertetu..... :)

mrle

Meni Kosta do jaja da pijemo pivo , jedemo pomfrit, prièamo, kenjamo o nekada¹njem Brdu i davnim vremenima...

ЯЭВОЛУТИОН

kosta se seca brda eventualno do titove smrti.....posle toga slabo slabo....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


®or¾

Jel su Kinezi reagovali uvozom ki¹obrana i ki¹nih kabanica? ;D


Lazic


Lazic

Citat: petar357 poslato 20 Novembar, 2018, 23:14
Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2018, 23:01
Zato sam i napisao... Ono ¹to ne mogu nikako da shvatim, ¹ta æe¹ ti ovde? Za 10 godina na forumima, (8 na ovom) sam stekao puno iskrenih prijatelja, ne mogu skoro ni za koga da ka¾em da me boli kurac, ¹ta æe¹ ti ovde, niti je tebi stalo do foruma, vo¾nji, dru¾enja, ro¹tiljanja, opijanja, plivanja po Radojinskom jezeru, Moravi, Zaovinama, krivinarenjima, niti je nama stalo do tebe, al' opet se stalno vraæa¹ i poku¹ava¹ da iritira¹... Kapiram ja i mazohiste delimièno, al' ti ga pretera...


Iznenadio bi se kad bi znao da se sa nekoliko clanova ovog foruma druzim i vozim, od kojih par dosta redovno pise ovde.
I naravno, znaju pod kojim nikom pisem, i jako im je zanimljivo koliko ti i jos nekolicina pizdite zbog mojih postova.

Sad, ako oni nece da ti ka¾u,  zasto bih ja, nece vise biti zamimljivo.
Jedan me je cak stavljao na ignore jedno vreme, onako iz zezanja dok smo zajedno sedeli...


I? Niko da se javi da te podr¾i...? Pravi prijatelji, pièke obiène... Pun Balkan takvih, usta¹e koji su postali partizani, pièke koje rata nisu videle al' '45-te otimali tuðu imovinu, slali na robije i streljanja, jebali tuðe ¾ene, kasnije privatizovali profitabilne firme, razvukli zemlju na froncle...

Boban_m

Sta ti bi u neka doba? ;D

Hurricane

#24778
 ;D

[watching]

#petar357jeubiolorupalmer

Lazic

Citat: Boban_m poslato 27 Novembar, 2018, 21:37
Sta ti bi u neka doba? ;D
Nit' je odgovorio po lepom botovskom obièaju sa Tvitera, nit' se javio iko od tih imaginarnih èlanova foruma koji se dru¾e sa njim... Govnarèiæi...

@Mihajlo:
Ti si im'o 9 godina kad su ubili Loru Palmer, ti¹ina tamo... :P :D