Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

Citat: Hattrick poslato 22 Novembar, 2018, 23:22
https://www.kurir.rs/vesti/politika/3159729/kurir-tv-uzivo-naoruzani-rosu-specijalci-krenuli-ka-severu-kosova-srbi-da-ostanu-pribrani-evo-sta-je-vucic-dogovorio-sa-srbima-sa-kosova

Pa neka vide sad Siptari sta ce i kako ce.  :)

"VUÈIÆ: Jedinice ROSU su sme¹tene u dve baze na samo TRI MINUTA OD SEVERNE KOSOVSKE MITROVICE! Naredio sam vojsci Srbije da se NE pokreæe!"

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
I ja sam prevrtao ocima. Tripuje da je Gandi tabletoman, jbt nijednu kontramjeru nisu uveli. Glumi pouzdanog partnera Evropi, a ona mu pakuje.

Hurricane

Kandidat za Nobela  ;D

Te¾ak ludak

Kostić

#24742
Citat: El Jefe poslato 23 Novembar, 2018, 01:37
Лепе слике, колико ли сам само попио клеке иза ћошка комисиона на првој. Још ми је зелен језик.

filozof garant èupavac. iza tog æo¹ka su svi pijanci cirkali  :)


flu... kolko smo pajdosa omlatili jutrima dok im iz vena virili ¹pricevi...   ko su drugovi pajdomani na slikama? onaj ¹to stoji desno isti kum bocko ;D

a sne¾ana a plavi kako se zvao nema

najmasovniju tuèu na ma¹incu 87 su izazvale èetiri pijane budale kad su olemali neke pajdose :) doðe pajdos da pita vuju a ¹to ga ovaj bije, a èupavu ga odalami ovaj odleteo iza drveta, doðe pajda da se ¾ali ne¹to bid¾i i otkine mu dugme sa mantila... ode pajda u mrak, a ludi grizli (moj mlaði brat od tetke pijan ko smuk skoèi digne majci poène da se dere ¹ta je piæke ajde pajde udrite, a velik ko slon, kad zamane deset pajda razbaca po ulici... tad se pobilo dve iljade ljudi ;D

najveæu organizovanu tuèu pankera i metalaca izmeðu dva grada dal 84 il 85 su izveli ekipa sa platoa srbijaateksa i novosackih metalaca. tad je i milicija morala da reaguje, bilo nas je skoro pa poubijanih na obe strane, jedva smo se vratili za beograd... a rosa iz panèeva bio sa nama

Lazic

Toliko nemam pojma o èemu prèa¹ da se pitam da li smo u istom Beogradu odrastali... ??? :o ;D





Citat: El Jefe poslato 23 Novembar, 2018, 01:37
Лепе слике, колико ли сам само попио клеке иза ћошка комисиона на првој. Још ми је зелен језик.
®ena mi je domorodac iz 7. Jula 42... :D

Hattrick

Pa ako je bio Panker, tesko da ste odrastali u istom gradu. :D

Lazic

Uop¹te ne pamtim te masovne tuèe... Bio sam fino dete... ;D

ЯЭВОЛУТИОН

vi ste picke sa zvezdare....malo preteruje kosta...jeste bila masovna sorka ali vise bilo gledalaca nego ucesnika....jas cupvi vuja zveknuo onog kako dolikuje, i jeste se stvorio haos ali nije bas bilo tuce sa 2000 dusa....nego, bata kole jel pecas ti?
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Odrastao sam na Konjarniku... :P

®or¾

Novosadski metalci bili ozbiljna sila ' 84-'85  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl],Bata Kole ¹ta si ti bio?panker oli metalac? :)

Hurricane

lako je bilo tuæi pajdomane zamrele od 45kg..

proma¹i¹ ga on dobije tuberkulozu



sad se napije¹ i potra¾i¹ kavgu, odma dobije¹ od izbacivaèa od 130+kg nafuranih lo¹om kokom po pièki




El Jefe

Ја се нормално ничега не сећам. Иам и мајицу Гробник  87, ал не смем да се закунем да сам тамо био.
Друштво за заштиту од животиња

Hattrick

Citat: Hurricane poslato 23 Novembar, 2018, 11:10
sad se napije¹ i potra¾i¹ kavgu, odma dobije¹ od izbacivaèa od 130+kg nafuranih lo¹om kokom po pièki

Jos ako se zajebes pa je neki navijac dobijes od 10 takvih skakanje po lobanji u isto vreme.  [rofl]
Definitivno se ne isplati previse cirke u danasnje vreme.  [rofl]

Kostić

#24752
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 23 Novembar, 2018, 10:13
vi ste picke sa zvezdare....malo preteruje kosta...jeste bila masovna sorka ali vise bilo gledalaca nego ucesnika....jas cupvi vuja zveknuo onog kako dolikuje, i jeste se stvorio haos ali nije bas bilo tuce sa 2000 dusa....nego, bata kole jel pecas ti?

kako nije bila masovna kad je neko hteo da pita bid¾u ¹to ovi biju narkiæe al ono odpozadi po ramenu, a bid¾a ga zavalio laktom mislio da je ovaj teo da ga klepi i tad je nastala panika i ko je koga mlatio meðusobom nevezano za nas jer je krenulo ko je koga i klasika al nai¹o neki taksi i mi u taksi kad masa nagrnula da ¹utira uato i batica povuèe ruènu otvore se sva vrata i odma povlaèenje ono krug kao niko nije ¹ta i taksista izvadi pp aparat i jednog kog je video klepi u glavu i najebe mu se keve a mi magla kroz mrak. dobr onije dve iljade ljudi al nije se znalo ko koga bije a da je to bina najmasovnija tuèa prièalo se posle ¹ta ti zna¹ kad nisi bio s nama. a za sve je bio kriv portir iz bebepea. ja odem po ¾enu on ka¾e nema nikoga svi iza¹li i tu ga vidim na sred ulice kako duva lepak i reko gle evoga onaj portir ¹to la¾e i drknem ga i on padne i poène da kuka a onaj drugi poèo da se ¾ali èupavom i ovaj ga nokautiro al masovna ¹orka je izbila zbog bid¾inog dugmeta... a onaj ludi vladimir bio tolko pijan da nije znao koga bije i poèo da skaèe ko ludak jedva smo ga odvukli u stranu

ne pecam ni¹ta

a pankeri sa poèetka osamdesetih su mahom bili klinci pomodari predvoðeni pecom i intelektualna kao gerila elita koj kurac finjaci po skelet klubovi, a ona mraèna grupa ludaka sa srbijaateska je maltretirala koloseum nikad nisam provalio za¹to nam je koloseum bio meta valjda zbog one nakostre¹ene ¹to nije htela da nas slu¾i i ta ekipa je bila problem miliciji jer su se svaki dan negde tukli

a ti laziæu kasni¹ za na¹om generacijom i kad se pank pojavio ti si bio mali

dana¹nji navijaèi su realno naslednici nenormalnih klinaca sa poèetka osamdesetih s tim ¹to danas ima i kriminala u na¹e vreme samo tuèe s murijom i ¹minkerima metalcima etc


Kostić

#24753
Citat: Hurricane poslato 23 Novembar, 2018, 11:10
lako je bilo tuæi pajdomane zamrele od 45kg..

proma¹i¹ ga on dobije tuberkulozu



sad se napije¹ i potra¾i¹ kavgu, odma dobije¹ od izbacivaèa od 130+kg nafuranih lo¹om kokom po pièki





sad se napije¹ i dobije¹ metak u glavu. druga su ovo vremena. danas je svako razbijaè kriminalac ono ovo jer je sve ludo. ne va¾i vi¹e igra tipa karate kid bla bla. onaj izvuèe maèetu pa ajde æelavi i 130 kila. u ono vreme su svi tukli narkomane jer su se boli po knezu i kali¹u i hodali ko zombiji, toga danas nema da se vidi. svi se bodu po ¾urkama i kuæama

bajdvej mi smo vi¹e batina dobili od murije nego ¹to ovaj forum ima èlanova i nije nam bilo mrsko da se tuèemo sa njima kad nas navataju. kolko su nas puta apsili i dr¾ali po podrumima i le¹ili za sve pare a sve pijani maloletnici i ta maloletnièka delikvencija je nekako nestala krajem osamdesetih pankeri su i dalje bili pomodari u izumiranju a poèetkom devedesetih su nastali navijaèi i poèeo je kriminal jebiga sloba vreme etc

Kostić

#24754
Citat: ®or¾ poslato 23 Novembar, 2018, 11:07
Novosadski metalci bili ozbiljna sila ' 84-'85  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl],Bata Kole ¹ta si ti bio?panker oli metalac? :)

ne kapiram ovu po¹alicu na ozbiljne sile... ako tripuje¹ da je reè o ozbiljnim silama ne tripuje¹ dobro. reè je o maloletnièkoj delikvenciji tog doba. ozbiljne sile su bile kriminal koji nije imao veze sa pankerima i metalcima i to zna¹. a to u novom sadu je zavr¹ilo mnogo krvavo pa je milicija celu noæ jurila sve nas ðuture a mi smo pobegli kod giletove tetke sa sve ranjenicima. sevale su motke lanci sekire daske fosne no¾evi maèete kamenje.... ja sam pro¹o sa razbijenim ramenom i 60 posto modrica, ðiði je nastradao od lanca a novosaðani u bolnici ;D

ja sam bio prvi klinac te 83 koji je stiso muda i obrijo glavu na irokez u tri boje full england trip ;D i naravno dobio batine za sve pare od murije. ;D peca je bio stariji i po¹tovan al mi smo bili oi indijanci i peca je dizo kosu u irokez al bez boja i brijanja

mkt

i to sve na zadnjem tocku  ;D ;D ;D ;D

Kostić

daaaaaaaaaaaa ;D ko zna dal je iko ikad slikao te pojave kao bane ðorðeviæ, mo¾da nas ima negde u nakoj zabaèenoj kutiji iz tog vremena kao ove fotke gde se ceri kum bocko...

mali_zmaj

imam jedan citat  Kole bez se ljutis ...ide vako sto bi rekli "mozda su vas tukli al vas nisu tukli dovoljno... "
    ;)
Al sad se ne sjecam odakle citat...
jin-jang

Kostić

ovi dole sa kosova ka¾u da nije dobro da novinari prièaju sa ¹iptarkama tj albankama al vole da svakoj srpskoj pièki na fejsbuku ¹alju ono cveæe i da im govore da su ribe i da æe ih ¾ene. e? i taj 'carinsko trgovaèki rat'. carina? nisam imo pojma da mi imamo carinu sa kosovom i metohijom

Kostić

Citat: mali_zmaj poslato 23 Novembar, 2018, 20:21
imam jedan citat  Kole bez se ljutis ...ide vako sto bi rekli "mozda su vas tukli al vas nisu tukli dovoljno... "
    ;)
Al sad se ne sjecam odakle citat...

iz komunizma je citat mali zmaje a ti be¹e ne miri¹e¹ komunizam pa ne ide ni da ga citira¹. nisu ni trebali da nas tuku mali zmaje, trebali su da nas poubijaju. ko nemci baader meinhof grupu iako mi nismo bili ba¹ tako radikalni i slobodni u tim mladalaèkim buntovima kao nemci pre nas. jebe¹ mladost bez 5 godina bunta, ko ga nije imo kad je trebalo na ulici æe kuka na vlas i svuæe je dubije po tviteri i internet