Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

...cuo sam da ce vucic da mu sredi da mu ne uzmu licencu  [rofl]

Pajser

bobangsxr

Bas se lepo vidi kako se branio... Onaj mali ga opsovao i on sta ce brze bolje pesnicom u celo... Jbg branio se ;D

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

#23985
Fora je ¹to kritièna masa ljudi (ako ne i veæina) kod nas razmi¹lja tako, pa teranjem principa ni¹ta ne menja¹, samo najebe¹. Tako da ostaje samo sa kojim izborom ti lak¹e spava¹.

Svojevremeno sam ba¹ tom prièom vrbovan - "sigurno neæe¹ biti gori od drugih koje bi doveli, a pomoæi æe¹ sebi i prijateljima/porodici, mo¾da promeniti na bolje ono za ¹ta se zaista pita¹".
Sliènu ponudu je otac svojevremeno dobio kad je SNS bio u procvatu - s tim ¹to je on dobio i pretnju gubitka posla.

Odjebali ih obojica. Ostali siroma¹ni. Srbija svakako oti¹la u kurac. :)

Posle 5. oktobra, svi oni koji su "morali da se uèlane zbog posla/imam decu itd." su ostali gde su bili, a bilo im (materijalno) bolje za vreme slobinog ludila. Sad isto tako ljudi idu u SNS, ili ko god je na vlasti. Ko ne saraðuje, ispa¹æe svakako magarac. Jedino kome smeta saradnja zbog mirnog sna, ili ih je sramota, inaèe nema nikakvog smisla "opirati" se.

I da, deluje mi da cena koju nude i kvalitet ljudi koji je ostao da se bira opada iz godine u godinu. Nebitno koja vlast da je u pitanju - sve od 1988. je silazna putanja.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić

Citat: El Jefe poslato 27 Septembar, 2018, 00:57
https://www.carsa.rs/mesanje-rasa/

svi bi da jebu bele ribe a sve bele ribe bi da glocnu kunta kinte kurac nek nestane rasa ko je jebe i jug bogdan je bio u pravu u banoviæ strahinji a ne kurac mile dobri strale

Lazic

Ja se izvinjavam, ali ako ima boga oèigledno vi¹e voli crnce...

Lone Wolf

Кад се погледа из угла "небеског народа" "Раја" "Вечног живота" ситуација је следећа (ово укључује карму):
Сви иоле вредни и добри, паметни и узвишени су на "небу" и не рађају се више. По Хиндуизму несавршени се поново рађају, а ко се уздигне морално, религијски, психолошко и људски после смрти иде у то рајско место, виши ниво и не рађа се на овом месту пуном патње тј земљи.
Значи ми смо "неуспешни" чим смо на земљи и чека нас патња. Зато и не чуди стање у свету, и биће све горе.
Не може рај на земљи.

ЯЭВОЛУТИОН

ti previse citasa KARAM SUTRA, mani sutra karaj danas
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kostić

Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2018, 13:07
Ja se izvinjavam, ali ako ima boga oèigledno vi¹e voli crnce...

vole da ih slon zaja¹e pa to ti je

viper

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 27 Septembar, 2018, 15:51
ti previse citasa KARAM SUTRA, mani sutra karaj danas
😂😂😂😂😂

Послато са MI MAX уз помоћ Тапатока
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mali_zmaj

Nisu nama krivi crnci sa velikim kitama,da izvinete,i to je fakta..,sami sebe cemo da sjebemo..,parovi jedva da dvoje djece imaju,troje ,naucna fantastika.. Mislim znam sve,socijalna i ekonomska nesigurnost itd..
Al onda mogu da kazem da je moja nepismena baba,imala veca muda od ne znam koga..,osmero djece,rodjeno u stali,teska sirotinja,nepismena i baba i djed..,djed nezgodan,dva rata presla joj preko ledja..,jedno dijete nije prezivjelo..,dal tifus,ili nesto, ne znam... Svi narasli,svi stvorili svoje zivote..  To su bili misici..,snaga,inat,sve!!
Nekad shvatim da sam kukavica,mislim imam ja svoj razlog sto nemam troje djece..,ali ne shvacam ljude koji su imucniji..,ostaju sa jednim djetetom..,mozda dvoje..
Imamo mi mnogo vise nego sto mislimo..,stari mi je nebrojeno puta pricao kako je znao biti gladan...,tad se zapitam..,pa ja nikad nisam bio gladan..,cak ni u ratu,kad je bas bilo guravo,ovdje kod nas!!!
Eto ja nesto rekoh za dnevnik!!
jin-jang

Lazic

Ka¾e¹ djed bio nezgodan...? :D

Hurricane


El Jefe

Треба одмах да прекинемо изградњу путева.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


mrle

" I doæi æe ¾ena, koja nije ¾ena,
ovaj jeste ¾ena, ali voli ¾ene, kao
mu¹ko, ali nije mu¹ko... Pu jebem ti!!!
Mitre! Odi sroèi ovo!"


Milo¹ Tarabiæ selo Kremna 1848.

Kostić

mitra su publikovali osamdesetih i pitanje je da li postoje originalni zapisi provereni od strane nauke

mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 27 Septembar, 2018, 22:57
Ka¾e¹ djed bio nezgodan...? :D
Lak na obaraèu (¹amari da ne ka¾em),volio tuðe ¾ene..,kurvao se nasmrt,¹alabajzer da ne ka¾em..,al ga stiglo..,umro u pedesetim..,¹est banki doèekao nije... Nikad pio alkohol,napio se jednom,pao sa bicikla u snijeg,zaspao..,zavr¹io u bolnici.al nije htjeo le¾ati..,oti¹ao kuæi i umro od upale pluæa,tvrdoglavac bandoglavi!!  ©ta je puta djecu bose i gole istjerao na snijeg..,ode na njivu gdje mu djeca rade na nadnicu...,pokupi nadnice,djeca ostanu da rade za d¾aba..
U¹tedio moj otac ne¹to para,radeæi jo¹ vi¹e nego obièno..,kupio sebi odjelo da ima za igranku,ali naðe odjelo moj ðed,obuèe i ode u kurvanje..,moj stari ostade kao popi¹an... ima tih primjera jo¹... ,na samrti je tra¾io "ma¹ice" (komad metala  savijen u vrhu,kao ¹tipaljka otp slu¾i da d¾ara¹ vatru u lo¾i¹tu.prevræe¹ drva u lo¾i¹tu itd.. )  da opali moju tetku sa njima..,tetka ga mrzi i dan danas,nije mu oprostila maltretiranje!!

Roditelj za primjer..,tako da kad ja opalim malog,kad napravi sranje,a neko mi prigovori..,ja mu samo ka¾em nisi ti Stojana znao!!!  [pop]
jin-jang