Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

bobangsxr

Najebao zbog ribe....  dok bude robijao nju ce da smuva drugi i onda d¾aba mu bilo sve

Glava Dole

#23401
Pa budala... al jos je i dobar kakvih ima, skoro je bio slucaj u Cacku gde je zbog ribe lik ispalio 6 metaka u sred picerije... i sta sad, jedan pod zemlju, on na robiju, ona nadje drugog za ned dana... ne kapiram takve maloumnike...

mkt

kratak fitilj i malo mozga

Hattrick

Citat: Glava Dole poslato 31 Maj, 2018, 22:49
Pa budala... al jos je i dobar kakvih ima, skoro je bio slucaj u Cacku gde je zbog ribe lik ispalio 6 metaka u sred picerije... i sta sad, jedan pod zemlju, on na robiju, ona nadje drugog za ned dana... ne kapiram takve maloumnike...

A ona jos pre nego sto je ovaj pucao u tog sa kim ga varala, imala jos dvojicu u rezervi.  [rofl]

eclipse4

Citat: Bishke poslato 31 Maj, 2018, 11:39
Mora da se naglasi da vozi BMW-a .

Tad dobija jos vecu titulu seljaka.


a sta fali nama sa sela?

Glava Dole

Iako nisi pitao mene moram da se prikljucim i kazem: apsolutni nista, to se tako kaze a nema veze sa mestom stanovanja. Vecina... da kazem pravih seljaka(ne vredjam nego mislim na ljude sa sela) koje sam upoznao po moralu i manirima su 3 klase iznad kvazi gospode po svemu.

Prosto receno: velika je razlika izmedju seljaka i seljacine i nikako ne treba mesati te pojmove. Seljak je covek koji zivi na selu, koji je vredan, plemenit, nema nikakvih poroka itd(naravno ni to nije nikakvo merilo, i sa sela neko moze da bude losa osoba kao i neko i iz grada i obrnuto, to zavisi od coveka do coveka, ali sam primetio da je kod pravih seljana to mnogo manje izrazeno) a seljacina bez obzira na lokaciju i mesto stanovanja je kurcevita budala sa pogresnim idealima i nikakvim ljudskim kvalitetima ;)

eclipse4

pa on je napisao "seljaka" ne "seljacina" eto vidis

Glava Dole

Opet kazem, nije moje da se mesam, oglasice se i on ali verujem da je na to i mislio sudeci po kontekstu recenice :D Ne znam ni sam iskreno zasto je u narodu zaziveo taj izraz s obzirom da apsolutno nema veze sa mestom rodjenja/stanovanja vec samim ponasanjem. Al eto, mnogi to koriste... lupam, seljacka majica, seljacki auto itd a uopste se ne misli na nekog ko zivi na selu nego se primitivno ponasa, da me ubijes ni sam ne znam zasto al je jednostavno mnogima preslo u naviku i mahinalno uslo u recnik.


eclipse4

Glava dole,Zajebavam se bre

[rofl] [rofl]

mali_zmaj

pravda za Davida....  e to je tek prièa za sebe...,mali nije bio cvjeæka,i najebao je,na¾alost,izgubljen mladi ¾ivot..,ko je kriv,ko nije èut æe se...,al kad sam vidjeo da su se politièari opozicije privukli lagano kao pacovi svoj toj prièi,i poèeli da optu¾uju vlast slu¾eæi se smræu mladog deèka,koji kakav je da je nije to zaslu¾io...,e smuèilo mi se!!  a i izjave oca koje su kao ©ekspirovske... tu sam tek bez rijeèi...,a neko to finansira lijepo,jer znam da stari nije lovaran... jao koji smo ¹ljam postali,politièari,opozicija ali i pozicija najvi¹e..,ali narod ¹to je postao iskvaren... to je veæ prièa za sebe...
jin-jang

Lone Wolf

Шта знаш о Давиду? Откуд у том друштву, јел тотално невин или има нека прича коју нико не помиње?
А да неко финансира то се види, само народ глуп...
Не може рај на земљи.

mali_zmaj

ma Banja Luka selo,sve se zna,a ni¹ta se ne zna...,u detalje ne ulazim,mali je bio malo problematièan,ne pretjerano... za sada mu stari prièa da zna ko su ubojice,ali izgleda samo optu¾uje,dokazi nigdje..,rekla kazala,u tom dru¹tvu nisam,ne daj bo¾e,dr¾im se postrani svega ovdje,¾ivim svoj ¾ivot..,i tako kao neko ko to gleda nepristrasno i sastrane,sve mi smrdi..,policija se i nije iskazala,za sada rade kako i uvjek rade,sumnjam da æe ikad rasvjetliti ¹ta je bilo,nadam se da hoæe,a sva ta organizacija oko protesta mi je bljutava,zna¹ kad ne daju RTRS-u da snima,jer kao to je re¾imska televizija...,bukvalno su napali snimatelja par puta..  hoæe¹ pravdu, al ne da¹ da te svako snima...  ma propast.... pa novinarku RTRS nazivaju kurvom,itd,itd..,a kao njima samo stalo do istine.. ma gola voda,providna....
jin-jang


lord_oblivion

Jel kod njih notari rade 24/7 ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Glava Dole

I sta, provali te neko da si mu opalio ceru a ona se nije bunila, pridje i pita :)

! No longer available

Hattrick

Citat: lord_oblivion poslato 01 Jun, 2018, 15:39
Jel kod njih notari rade 24/7 ?

Otvorice online Notare sa elektronskim sertifikatom i potpisom, a sve placeno u kriptovaluti, jer bljak, oni su cashless society, lova je tako has been. :D

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick

Sme samo gej da te uhvati za dupe i ruku.  :) Ako te uhvati Svedjanka, kako bi te vodila kod notara to je seksualno uznemiravanje, jer  je to uradila pre potpisa i overe ugovora. Jebem im mater degenericnu.  [ludak]

Biker-Boy

Svedska polako postaje komedija od zemlje...
I feel the need..... the need for speed !!!