Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Splinter

Небитни пролазник

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mali_zmaj

Kod nas ovakvi ljudi kao ovaj profesor ne prolaze!!  I ostaju na marginama,imam par sluèajeva u Banja Luci... Nama trebaju krkani koji pojma nemaju,sa kupljenim diplomama,poslu¹nici vlasti...
jin-jang

Lazic

Jezivo... Al' da nisam znao onaj sistem i kakvo je sranje bilo i pre 30 godina (bez obzira koliko je sve bilo bolje nego danas), bilo bi mi vi¹e ¾ao... Kako smo sejali tako ¾anjemo... Umesto da popravimo i pobolj¹amo sistem koji nije bio kako treba ali je ipak solidno funkcionisao, mi smo izabrali amerièkog ¹pijuna Milo¹eviæa koji nam je jebao majku majèinu, pa umesto da smo ih sve pobili ¹estog oktobra dozvolili smo da raspikaju sve ¹to do tada nije bilo sjebano, pa smo onda kao melem na ranu doveli ove zlikovce i izdajnike... Nema tu krivice zapada, oni nas preziru od vajkada, mi sami sebe preziremo neuporedivo vi¹e... Proklet toksièan prostor na kome vekovima va¾i ona stara komunistièka, "osposobiti nesposobne da onesposobe sposobne"... Fuuuj...

El Jefe

П. Када за одговорно место конкуришу доктор наука и човек који има основну школу, ко добија посао?
О. Онај ко има подршку из комитета.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Seti se i stare pitalice, koje ti je zanimanje? Petroviæ... Crvena knji¾ica ili koje si pleme je bilo va¾nije od znanja... Isti q i danas samo vi¹e nema toliko resursa...

Biker-Boy

Evo jedna fotka, da se nadovezem

I feel the need..... the need for speed !!!

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

milomir22

I ovaj baja ga pretera, pitam se da li bi bio ovako kurcevit da je na bajsu bio neko mladji i korpulentniji od ovog dekice.

Ako je deda vec bio bezobrazan (a moguce je), mogao je malo da ga nasamara ili da ga drugacije "ispreskace", ovo mi bedno.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DraganPavlicevic

Nemam pojma da li je deda ne¹to dobacio ili ne, ali ovako udariti jednog starca je najbla¾e reèeno greh. E sad ako starac ima sina (a ima), lepo naæi tog snagarora i oplaviti ga u skladu sa bojom bmw-a.

Bishke

Mora da se naglasi da vozi BMW-a .

Tad dobija jos vecu titulu seljaka.

A sta je u pozadini price ko zna. Deda isao po penziju, nije znao dal ga je ovaj udario kolima, dal je zavrsio u kanalu il slicno. Ma vazi.
Vracala se pijandura matora iz marketa gde je sedeo sa ortacima klosarima i popio koji vinjak a gasio pivom.

You should do one thing every day that scares you

Lone Wolf

Младић данас ухапшен и одређено му задржавање.
Има одвратних поганих стараца,
то што је матор не значи аутоматски да је добрица.
Вероватно бих га и ја налупао шамарима, да буде свестан, овако матори после изјавио да се и не сећа ништа.
Јебене ове камере и телефони на сваком кораку.
Не може рај на земљи.

milomir22

Citat: Bishke poslato 31 Maj, 2018, 11:39
Mora da se naglasi da vozi BMW-a .

Tad dobija jos vecu titulu seljaka.

A sta je u pozadini price ko zna. Deda isao po penziju, nije znao dal ga je ovaj udario kolima, dal je zavrsio u kanalu il slicno. Ma vazi.
Vracala se pijandura matora iz marketa gde je sedeo sa ortacima klosarima i popio koji vinjak a gasio pivom.




Svejedno, zna se da nije fizicki napao devojku, vec ju je nesto izvredjao. Ako je vec hteo da ga nauci pameti, mogao je to da uradi na smekerskiji nacin, u krajnjem slucaju i neki samar, ovo je bas preterano, deda je lagano mogao da ode u vecna lovista kada je kao sveca ljosnuo o beton.

Nije fora prebiti nekoga samo jer si u mogucnosti. Evo i ove badze iz zemuna mislile da ce da namlate pesake (momka i devojku) koje nisu propustili (a morali su) samo zato sto su im odgovorili na prozivke. Kad ono prc, riba Nadja Miljancevic, a pretpostavljam da se i ovaj lik sto je bio s njom ne bavi heklanjem. Pajseri potegli neke sajle na njih pa iste dobili po nosevima i kolima.

! No longer available
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Bishke

Da li iko razmislja o dozi batina i brutalnosti kad mu padne klapna.

Neko iskulira, a neko ode u crveno...ima nas raznih.

Ovi iz Zemuna su mi fenomen. Kako ih je baja naucio pameti. Jos krece sajlom, alo
You should do one thing every day that scares you

El Jefe

Јунаштво је када браниш нејаког, чојство је када браниш слабијег од себе самога.
Друштво за заштиту од животиња


Hattrick

Bolje da su vristale na onoj stvari  :)

monsterbnt

Citat: DraganPavlicevic poslato 31 Maj, 2018, 11:35
Nemam pojma da li je deda ne¹to dobacio ili ne, ali ovako udariti jednog starca je najbla¾e reèeno greh. E sad ako starac ima sina (a ima), lepo naæi tog snagarora i oplaviti ga u skladu sa bojom bmw-a.

Bio danas do dede i do ribe.
Deda sad prica pricu kako se lik prvo drao na njega pa ga onda udario, dok je riba sedela u kolima. Juce je pricao da se nista ne seca....
Riba prica da je deda sve vreme dok je trcala dobacivao i bio veoma bezobrazan, probao da je uvati za dupe, onda je pozvala decka...
Par lokalaca je prokomentarisalo da je deda pijandura koja ima obicaj to da radi...

Lik je ispo glup... Mogao je i da ubije dedu... Sad ce da robija (vec mu je odredjeno 48 sati), a deda ce nastaviti da radi isto.... Da ga je samo svuko sa bicikla i pozvo muriju deda bi po novom zakonu o sprecavanju sexualnog uznemiravanja lepo najebao...

Smrt SVIMA!!!!

Hattrick

Sto je matori slikar naivac.  ;)

mkt

pa jos i tuzba za telesne
ihajjj dobro je prosao