Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Lone Wolf

Не може рај на земљи.

Biker-Boy

Ma nek se napusi kurca, nadam se da ce braca kinezi da mu se najebu majke robovlasnicke
I feel the need..... the need for speed !!!

zVuk

Citat: Lone Wolf poslato 25 Maj, 2018, 09:20
https://www.b92.net/biz/vesti/svet.php?yyyy=2018&mm=05&dd=24&nav_id=1396501


citat iz teksta: "Dajte im predlog da ulo¾e mnogo, oni æe reæi da nemaju novca. "   kakav car.....predlozi siromasnom da ulozi mnogo novca.....covek je genije.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti


Jovan D


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lone Wolf

Појавило се пуно ових слика са лажним старим вестима, то је сад ваљда фазон да се фотошопира.
Било о Тесли скоро и Титу итд.
Њузнет неком смешан, мени не, ионако је све више лажних и копираних вести.
Не може рај на земљи.


mrle

Citat: Che poslato 25 Maj, 2018, 15:22
Citat: Hattrick poslato 25 Maj, 2018, 11:20
https://www.kurir.rs/region/hrvatska/3056051/haos-u-hrvatskoj-zbog-uredbe-eu-o-zastiti-podataka-deci-veca-prava-od-roditelja-ne-smete-da-vidite-ocene-svojih-srednjoskolaca-bez-njihovog-odobrenja-kazne-drakonske

EU Nema alternativu.  :)

Kurir nema alternativu .  :drka:

da li si èitao predlog na¹eg zakona?
©to je najluðe, nije usvojen, a primenjuju se stavke "novog" uveliko veæ nekoliko godina.
Veruj mi, imao sam kontakt, advokat ka¾e: "Ovo nije po zakonu, ali se primenjuje nacrt novog zakona, ne mo¾emo ni¹ta" Banana dr¾ava. Posle Kasacionog i apelacionog suda, gde presude nemaju veze sa zakonom, sledeæa opcija je bila Ustavni, pa Strazbur, ali bato, mnoooogo to ko¹ta.

El Jefe

Citat: Lone Wolf poslato 25 Maj, 2018, 14:46
Појавило се пуно ових слика са лажним старим вестима, то је сад ваљда фазон да се фотошопира.
Било о Тесли скоро и Титу итд.
Њузнет неком смешан, мени не, ионако је све више лажних и копираних вести.


Лист Време од  децембра 1938. године. Дописник из Америке Валтер Ћук
Друштво за заштиту од животиња

mrle

@ernesto
kako idu pripreme za skup?
da li mogu Multiplom da uðem u kamp i tako se ulogorim?

Hattrick

Citat: Che poslato 25 Maj, 2018, 15:22
Kurir nema alternativu .  :drka:

Ma jok nema sansi da tako bude, tuc-muc, oborice to na ustavnom, pobunice se narod, ma kenjaju u kuriru, ma ko ce to da dozvoli, al' na kraju balade uvek nekako sve ispadne ne tako daleko od istine.

Che

 
Citat: mrle poslato 25 Maj, 2018, 15:36
@ernesto
kako idu pripreme za skup?
da li mogu Multiplom da uðem u kamp i tako se ulogorim?

Nisam u Bgd trenutno, tako da nemam pojma.

Citat: Hattrick poslato 25 Maj, 2018, 15:37
Ma jok nema sansi da tako bude, tuc-muc, oborice to na ustavnom, pobunice se narod, ma kenjaju u kuriru, ma ko ce to da dozvoli, al' na kraju balade uvek nekako sve ispadne ne tako daleko od istine.

Izvini ali ja nekoga ko se uzda u naslove iz kurira ne mogu da shvatim ozbiljno.
Kurir je inace jako poznat da nikada nema clickbate naslove i ima jako ugledne analiticare koji pisu za njih.  [stop]

Hattrick

Pa ja i nisam neko ko treba biti shvacen ozbiljno.  [andjeo]

Kurir je najtiraznija dnevna novina u zemlji. Nije to slucajno. Kakva zemlja, takva novina. Monti Pajtoni su u skupstinama, vladi, i institucijama. Novine su samo ogledalo sistema. Da nisi ocekivao da ce Financial Times da pise o nama ?


durmitor2000

Citat: Boban_m poslato 25 Maj, 2018, 22:41
http://www.politika.rs/scc/clanak/404337/Vucic-Gledacu-da-ubedim-narod-protiv-sam-zamrznutog-konflikta

Jel ovo znaci da ode Kosovo ove godine?! [ljutko]
Pa obeæao je kad je dolazio na vlast. Zato su ga i podr¾ali i finansirali. Vreme mu prolazi da ispuni obeæanje. A i Telekom i Kombank mora da re¹i.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Boban_m

„Даћу све од себе да се изборим против става 80 одсто људи који мисле да треба одржати замрзнути конфликт, јер ако буде одмрзнут, не желим да будем одговоран за нови сукоб. Нећу доносити одлуку против нашег народа. Стабилност је важнија од свега другог”, поручио је.

Njegova je USTAVNA obaveza da cuva integritet i suverenitet zemlje. Drugo, planira da uradi protiv volje 80% gradjana. Trece, nisam u toku da neko prijeti ratom ako ne potpise, cak i da je tako, jel to znaci da treba da znaci da ce dati sta god neko trazi da ne bi mozda doslo do rata??

Treba mu odsjeci obe ruke pa nek kurcem potpise. Ako ga ima.

PECA BMW

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/jagodinci-u-strahu-ozloglaseni-bajkeri-andjeli-pakla-stizu-iz-celog-sveta-palma-to-su/2971fxk

Danas u svim skolama u Jagodini je bio vandredni roditeljski sastanak gde je receno da roditeli ako zele ne moraju slati decu narednih 7 dana u skolu !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick

Nemoj molim te to da govoris, posle ce botovi opet da dojave velikom sefu da saljes instrukcije sa Floride.  [rofl]

Glava Dole