Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: drager95 poslato 19 Maj, 2018, 18:12
Ljudi , o cemu da pricamo mi. Mi smo zemlja pod okupacijom. Dokle god budemo pod okupacijom ovakvih stvari ce biti. Moze ovo da zvuci kao teorija zavere itd, ali to je sustina stvari.Nigde na svetu se ne rade stvari koje se rade ovde. Nigde na svetu se predsednik jedne drzave sastaje sa sefovima obavestajnih sluzbi,bilo to zapadne ili istocne obavestajne sluzbe. Na proslavu bezbednosno informativne agencije dolazi prva zena britanske obavestajne sluzbe. Msm da je pametnom dovoljno. Mi odavno nemamo drzavu i pod okupacijom smo. Pored toga smo neuspela drzava jer nemamo suverenitet nad Kosovom. Sve ovo sto nam se desava je iz zapadne kuhinje. Englezi nas satiru najvise. Pogledajte ko nam drzi skoro sve kablovkse mreze,bivsi sef CIA , Dejvid Petreus. Opet pametnom dovoljno. Onda privid da imamo pravu opoziciju ,mediji koji kritikuju vlast,nevladine organizacije, a zapravo vlast radi sve sto oni tako zele. Ovo sto oce da podizu tuzbu protiv nato-a ,to je politicki trik samo da bi se kao pokazalo kako su oni patriote ,da bi malo ublazili haos koji ce nastati sa Kosovom.Sve nam polako uvode da primimo i progutamo kao normalno,kao ovaj pederluk. Ista prica i za ove vakcine. Procitajte malo na netu o Overtonovom prozoru. Овертон је доказао да постоји технологија уништења друштвених принципа која се састоји од пет корака: Први корак – од незамисливог до радикалног , Други корак – од радикалног до прихватљивог , Трећи корак – од прихватљивог до разумног , Четврти корак – од разумног до популарног , Пети корак – од популарног до политике. Sve je ziva istina. Tako ce doci i do pedofilije i ostalih izopacenih bolesti koje ce poceti da prikazuju kao prihvatljive.

moj ortak je u sred k-marta u cikagu zviznuo samarcinu sinu od 11 godina jer je oterao neku staricu u tri lepe....na vise jezika jer je poliglota....zavrsio pred sudom....srecom dopala mu matora sudkinja....koja ga je oslobodila uz reci kako je jedan samar pedagogija i da se nada da je dete shvatilo da ne treba da vredja starije i nemocne jer mu smetaju...dakle i u idiotskom uredjenju postoje ljudi na funkcijama koje ne dozvoljavaju da nas zatupe....advokat mu je rekao da je imao srece jer da mu je dopala neka mladja najebao bi kao zuti.....dakle isti zakon u istoj drzavi ali se drugacije tumaci.....za jedne si uzoran otac a za druge maltretiras decu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Sav taj debilizam ce doci i kod nas,i lagano se uvlaci u drustvo!!!  Znaci djeca ce dan nas prcaju maksimalno,a mi necemo smjeti ni po dupetu da ih oderemo,jer ce te prijaviti uciteljici..,i najebao si ko zuti....  Zato sto neko ne zna da razdjeli odgojne batine od porodicnog nasilja!!
jin-jang

mrle

Citat: drager95 poslato 19 Maj, 2018, 18:12
Ljudi , o cemu da pricamo mi. Mi smo zemlja pod okupacijom. Dokle god budemo pod okupacijom ovakvih stvari ce biti. Moze ovo da zvuci kao teorija zavere itd, ali to je sustina stvari.Nigde na svetu se ne rade stvari koje se rade ovde. Nigde na svetu se predsednik jedne drzave sastaje sa sefovima obavestajnih sluzbi,bilo to zapadne ili istocne obavestajne sluzbe. Na proslavu bezbednosno informativne agencije dolazi prva zena britanske obavestajne sluzbe. Msm da je pametnom dovoljno. Mi odavno nemamo drzavu i pod okupacijom smo. Pored toga smo neuspela drzava jer nemamo suverenitet nad Kosovom. Sve ovo sto nam se desava je iz zapadne kuhinje. Englezi nas satiru najvise. Pogledajte ko nam drzi skoro sve kablovkse mreze,bivsi sef CIA , Dejvid Petreus. Opet pametnom dovoljno. Onda privid da imamo pravu opoziciju ,mediji koji kritikuju vlast,nevladine organizacije, a zapravo vlast radi sve sto oni tako zele. Ovo sto oce da podizu tuzbu protiv nato-a ,to je politicki trik samo da bi se kao pokazalo kako su oni patriote ,da bi malo ublazili haos koji ce nastati sa Kosovom.Sve nam polako uvode da primimo i progutamo kao normalno,kao ovaj pederluk. Ista prica i za ove vakcine. Procitajte malo na netu o Overtonovom prozoru. Овертон је доказао да постоји технологија уништења друштвених принципа која се састоји од пет корака: Први корак – од незамисливог до радикалног , Други корак – од радикалног до прихватљивог , Трећи корак – од прихватљивог до разумног , Четврти корак – од разумног до популарног , Пети корак – од популарног до политике. Sve je ziva istina. Tako ce doci i do pedofilije i ostalih izopacenih bolesti koje ce poceti da prikazuju kao prihvatljive.
kao da sam ja pisao.

monsterbnt

Citat: Ivicat poslato 19 Maj, 2018, 18:10
Meni je gospoja stojkovic bas gotivna :)

I tata bi sine :D
Smrt SVIMA!!!!

Hattrick



Vidi bubasvabe sto se zabrinule da nije mozda sirotanu Astoru napravio par stotina dolara stete.

Nika

Prièao sam sa doktorom sa VMA, vojno lice, stari kov, struènjak. Ka¾e èovek da su vakcine potrebne, ali je problem u kvalitetu.
(Nema vi¹e Torlaka, ako neko nije èuo).
U Srbiju se uvoze vakcine koje sadr¾e odreðene adilvanse (ne¹to kao konzervans, i pojaèivaè, ako sam dobro shvatio). On se stavlja u vakcine da bi bile 10x jeftinije. Sa druge strane, ti adilvansi su opasni. Oni sami po sebi ne garantuju neku bolest, ali ako takvu vakcinu primi dete koje ima odreðene predispozicije, najslabija karika puca i dete mo¾e imati komplikacije raznih vrsta.
Dakle - doktor ka¾e da su vakcine potrebne, ali se mora boriti za kvalitet.
Naveo je primer svinjskog gripa. Mi¹koviæ uvezao mali milion vakcina, pa neæe valjda da se bace? Vojna lica su bila obavezna da prime vakcinu, i od tada je on lièno fasovao neku hroniènu bolest (reèe struèan naziv - zaboravih)...
Sad - otkud Karleu¹a u celoj toj prièi? I meni je suludo. Verujem da su je ubacili da bi se narodu i ova prièa zgadila...
Moj stav - hoæu da vakcini¹em dete, ali hoæu da nam neko garantuje kvalitet istih, a ne da neko zarad veæe zarade rizikuje zdravlje deteta, ili ne daj Bo¾e - vr¹i eksperimente na na¹oj deci...

El Jefe

Птичји грип, наслови у новинама да ћемо сви помрети. Вакцине купљене од НОВАРТИСА, беше нека милионска доза, који их није произвео него купио од кинеске фирме и препродао урођеницима из Србије. Лично се тадашњи председник сликао како прима вакцину. Онај што воли буцмасте дечачиће.
Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

E vidis sa ovim moronima je problem sto ne razmisljaju tako. Nije njima problem kvalitet vakcine nego vakcina uopste. Sve vakcine bi zabranili. I ne samo vakcine nego medicinu uopste. Stojkovicka je samo produzena ruka Sladjane Velkov....

Da podsetim samo na neke od njenih teorija:

1. Vakcine izazivaju autizam
2. Bolesti ne postoje
3. Sunce je hladno
4. Reptilijanci vladaju svetom
5. Najvece zlo su cipele jer nas odvajaju od zemlje
6. Sve bolesti (koje btw ne postoje) se lece sirovom hranom i gledanjem u sunce
7. Menstruacija kod zena je nepotrebna i namerno izazvana da bi se zene time kontrolisale

i tako dalje.....

A Karleusa... Ona inace ima autisticno dete, ali je gluperdi lakse da za to optuzi vakcine nego sve one kolicine kokaina koje su prosle kroz nju...
Smrt SVIMA!!!!

mkt

da li ja mogu svoje dete da odvedem u inostranstvo I da tamo primi vaKCINU I da dobijem neki papir za to da me ovi retardi ovde ne bi drndali

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Miketa ima dete ??? ;D





Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 19 Maj, 2018, 22:14
Citat: drager95 poslato 19 Maj, 2018, 18:12
Ljudi , o cemu da pricamo mi. Mi smo zemlja pod okupacijom. Dokle god budemo pod okupacijom ovakvih stvari ce biti. Moze ovo da zvuci kao teorija zavere itd, ali to je sustina stvari.Nigde na svetu se ne rade stvari koje se rade ovde. Nigde na svetu se predsednik jedne drzave sastaje sa sefovima obavestajnih sluzbi,bilo to zapadne ili istocne obavestajne sluzbe. Na proslavu bezbednosno informativne agencije dolazi prva zena britanske obavestajne sluzbe. Msm da je pametnom dovoljno. Mi odavno nemamo drzavu i pod okupacijom smo. Pored toga smo neuspela drzava jer nemamo suverenitet nad Kosovom. Sve ovo sto nam se desava je iz zapadne kuhinje. Englezi nas satiru najvise. Pogledajte ko nam drzi skoro sve kablovkse mreze,bivsi sef CIA , Dejvid Petreus. Opet pametnom dovoljno. Onda privid da imamo pravu opoziciju ,mediji koji kritikuju vlast,nevladine organizacije, a zapravo vlast radi sve sto oni tako zele. Ovo sto oce da podizu tuzbu protiv nato-a ,to je politicki trik samo da bi se kao pokazalo kako su oni patriote ,da bi malo ublazili haos koji ce nastati sa Kosovom.Sve nam polako uvode da primimo i progutamo kao normalno,kao ovaj pederluk. Ista prica i za ove vakcine. Procitajte malo na netu o Overtonovom prozoru. Овертон је доказао да постоји технологија уништења друштвених принципа која се састоји од пет корака: Први корак – од незамисливог до радикалног , Други корак – од радикалног до прихватљивог , Трећи корак – од прихватљивог до разумног , Четврти корак – од разумног до популарног , Пети корак – од популарног до политике. Sve je ziva istina. Tako ce doci i do pedofilije i ostalih izopacenih bolesti koje ce poceti da prikazuju kao prihvatljive.

moj ortak je u sred k-marta u cikagu zviznuo samarcinu sinu od 11 godina jer je oterao neku staricu u tri lepe....na vise jezika jer je poliglota....zavrsio pred sudom....srecom dopala mu matora sudkinja....koja ga je oslobodila uz reci kako je jedan samar pedagogija i da se nada da je dete shvatilo da ne treba da vredja starije i nemocne jer mu smetaju...dakle i u idiotskom uredjenju postoje ljudi na funkcijama koje ne dozvoljavaju da nas zatupe....advokat mu je rekao da je imao srece jer da mu je dopala neka mladja najebao bi kao zuti.....dakle isti zakon u istoj drzavi ali se drugacije tumaci.....za jedne si uzoran otac a za druge maltretiras decu....
Ima neverovatno realistièan film, amerièki, o tome ¹ta nas èeka u buduænosti... "Idiocracy"... Matora SUDIJA je na na¹u sreæu a ¾alost na¹e dece izumiruæa vrsta, retardi polako okupiraju Zemlju...

mkt

nemam bre
al ce bude

mi¹ko_kolo

Citat: Hattrick poslato 20 Maj, 2018, 03:06


Vidi bubasvabe sto se zabrinule da nije mozda sirotanu Astoru napravio par stotina dolara stete.
Njuz.net

OKi

#23313
Citat: monsterbnt poslato 19 Maj, 2018, 11:16

@OKi
Jeste u vecini. Evo i italijani su sad uveli kaznjavanje. U nekima kao nije obavezna al ne mozes dete u skolu da upises ako nije vakcinisano.

Citat: OKi poslato 19 Maj, 2018, 11:13
...vakcina nije obavezna u vodeæim zemljama EU ???
Vodeæe - mislio sam na Nemaèku, Francusku, bivsu Englesku itd...

Evo izvor  ;D
https://www.blic.rs/forum/nevakcinisana-deca-nece-moci-u-vrtic-drava-poela-d,0,3370667,254283632,czytaj.html



monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Citat: OKi poslato 21 Maj, 2018, 18:34
Citat: monsterbnt poslato 19 Maj, 2018, 11:16

@OKi
Jeste u vecini. Evo i italijani su sad uveli kaznjavanje. U nekima kao nije obavezna al ne mozes dete u skolu da upises ako nije vakcinisano.

Citat: OKi poslato 19 Maj, 2018, 11:13
...vakcina nije obavezna u vodeæim zemljama EU ???
Vodeæe - mislio sam na Nemaèku, Francusku, bivsu Englesku itd...


A ¹ta smetaju nevakcinisana deca vakcinisanoj deci, upisanoj u ¹kolu. Pa ovi vakcinisani su za¹tiæeni(vakcinom :) )!   ;D


De pricas to javno , bolje cuti proglasice te za pobunjivaca , da spremas drzavni udar .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

PECA BMW

http://www.infocentrala.rs/hells-angels-odgovorili-na-pitanja-o-bezbednosti-jagodine-tokom-njihovog-boravka/

Ama ljudi nista strasno ,  opsada ce trajati samo nedelju dana , malo svadbe i mature odlozene ali ne zauvek ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: PECA BMW poslato 21 Maj, 2018, 19:41
http://www.infocentrala.rs/hells-angels-odgovorili-na-pitanja-o-bezbednosti-jagodine-tokom-njihovog-boravka/

Ama ljudi nista strasno ,  opsada ce trajati samo nedelju dana , malo svadbe i mature odlozene ali ne zauvek ...
policija angazuje brigadu i stekuje negde po centru ...zatim posalje desetak momaka sa prslucima da se prosetaju...na prslucima crveno bela slova i naziv kluba po zelji....obavezno trodelne oznake...a onda da vidimo civilizovane hellse iz sredine proslog veka....predlazem da se klub zove "andjeli raja" a logo moze da bude ragbi kaciga sa krilina slepog misa.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Citat: Nika poslato 21 Maj, 2018, 10:18
Prièao sam sa doktorom sa VMA, vojno lice, stari kov, struènjak. Ka¾e èovek da su vakcine potrebne, ali je problem u kvalitetu.
(Nema vi¹e Torlaka, ako neko nije èuo).
U Srbiju se uvoze vakcine koje sadr¾e odreðene adilvanse (ne¹to kao konzervans, i pojaèivaè, ako sam dobro shvatio). On se stavlja u vakcine da bi bile 10x jeftinije. Sa druge strane, ti adilvansi su opasni. Oni sami po sebi ne garantuju neku bolest, ali ako takvu vakcinu primi dete koje ima odreðene predispozicije, najslabija karika puca i dete mo¾e imati komplikacije raznih vrsta.
Dakle - doktor ka¾e da su vakcine potrebne, ali se mora boriti za kvalitet.
Naveo je primer svinjskog gripa. Mi¹koviæ uvezao mali milion vakcina, pa neæe valjda da se bace? Vojna lica su bila obavezna da prime vakcinu, i od tada je on lièno fasovao neku hroniènu bolest (reèe struèan naziv - zaboravih)...
Sad - otkud Karleu¹a u celoj toj prièi? I meni je suludo. Verujem da su je ubacili da bi se narodu i ova prièa zgadila...
Moj stav - hoæu da vakcini¹em dete, ali hoæu da nam neko garantuje kvalitet istih, a ne da neko zarad veæe zarade rizikuje zdravlje deteta, ili ne daj Bo¾e - vr¹i eksperimente na na¹oj deci...

O tome govorim,nije problem vakcinisanje,vec kvaliteta istih!!  A Karleusu treba otresti o kakav beton...,zna se da se samo zeli eksponirati,nista vise,boli nju dupe za sve...
jin-jang

Hattrick

A sto bi bilo sta bilo odlozeno zato sto neki ljude zakupe prostor, ne mesaju se sa drugima, obave svoju zurku, plate gazdi, i idu dalje. Za mene ni manje ni vise nego isto kao kad neko pravi svadbu, ili kad klinci slave maturu, u prevodu, ne primecujem ih.  :)

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 21 Maj, 2018, 21:34
policija angazuje brigadu i stekuje negde po centru ...zatim posalje desetak momaka sa prslucima da se prosetaju...

Mogu da posalju Mc Srbe, pola njih ionako ima znacke  [rofl]

A za ove matore pseudo doktorke, sto se lece kelerabom i mesecevim zracima, ima univerzalni lek.  :)