Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

MIGE

Citat: monsterbnt poslato 19 Maj, 2018, 09:48
I treba da ih zabrane... Gomila kretena koja je na jedno mesto skupila sve moguce teorije zavere, a najveci problem su im VAKCINE!!!
Probali su da proguraju kao radnicki protest, probali su kao ''sveroditeljski'' probali su cak i kao ''pravda za davida''
Prokleta ekstremisticka sekta. Sve ih treba pohapsiti. Steta samo sto njihov guru Sladjana Velkov nece da se pojavi.... Ne sme jer ima poternicu...

Pa cak i dveri sa svojom porodicnom setnjom su se ozbiljno ogradili od njih....
ti si ,koliko znam,dobar profi fotograf..da li znas kako tvoj aparat radi i od cega je sastavljen?

monsterbnt

Znam onoliko koliko mi treba da radim sa njim. Daleko od toga da ulazim u principe po kojima cip stvara sliku...
Ceo njihov pokret je nastao oko ''istrazivanja'' doktora koje je bilo lazirano.
Njihovi ''strucnjaci'' su:
Stojkovicka - psihijatar
Velkov - lazni doktor
Zaric - taksista iz ciriha
Miroljub -dr prirodne medicine sa diplomom sopstvenog online fakulteta
Karleusa - kafanska krestulja
Maja Volk - dramaturg koja se od raka izlecila HEMOTERAPIJOM
Vecini ostalih je kvalifikacija "JA SAM MAJKA''

Velkova preprodaje mms preparat koji je u sustini varikina, i ''albanski petrolej'' koji leci rak kad ga pijes...
Petrovic prodaje diplome svog fakulteta
Maja volk prodaje nutribulet i zapper...
Svi imaju svoje alternative lecenju koje masno naplacuju... Da nam je zdravstveni sistem sjajan, svakako nije. Ali zelis li da te recimo posle pada sa motora (nedajboze) leci taxista iz ciriha tako sto te upucuje da jedes sirovu hranu i gledas u sunce?


Smrt SVIMA!!!!

MIGE

Citat: monsterbnt poslato 19 Maj, 2018, 11:02
Znam onoliko koliko mi treba da radim sa njim. Daleko od toga da ulazim u principe po kojima cip stvara sliku...
Ceo njihov pokret je nastao oko ''istrazivanja'' doktora koje je bilo lazirano.
Njihovi ''strucnjaci'' su:
Stojkovicka - psihijatar
Velkov - lazni doktor
Zaric - taksista iz ciriha
Miroljub -dr prirodne medicine sa diplomom sopstvenog online fakulteta
Karleusa - kafanska krestulja
Maja Volk - dramaturg koja se od raka izlecila HEMOTERAPIJOM
Vecini ostalih je kvalifikacija "JA SAM MAJKA''

Velkova preprodaje mms preparat koji je u sustini varikina, i ''albanski petrolej'' koji leci rak kad ga pijes...
Petrovic prodaje diplome svog fakulteta
Maja volk prodaje nutribulet i zapper...
Svi imaju svoje alternative lecenju koje masno naplacuju... Da nam je zdravstveni sistem sjajan, svakako nije. Ali zelis li da te recimo posle pada sa motora (nedajboze) leci taxista iz ciriha tako sto te upucuje da jedes sirovu hranu i gledas u sunce?



naravno da ne zelim..medicina je bila ok do pre 20 god..sada je vec nesto drugo u pitanju...odavno se kod nas ne prepisuje deci i odraslima penicilin...pitam se zasto...zasto nemamo ni jednu fabriku lekova nasu?..opet se glasno pitam...
ali aj to sve na stranu...zajebi velkovu i ostale...daj mi odgovor na prosto pitanje...da li znas sastav vakcina i da li mozes da garantujes za njih?

OKi

Ne znam da li je istina, ali vi¹e puta proèitah, da vakcina nije obavezna u vodeæim zemljama EU ???

monsterbnt

Ne znam niti je moj posao da znam.
Da li ces od hirurga zahtevati da ti u potpunosti obrazlozi operaciju na otvorenom srcu i navede sta ce tacno i zasto koristiti tokom iste?

@OKi
Jeste u vecini. Evo i italijani su sad uveli kaznjavanje. U nekima kao nije obavezna al ne mozes dete u skolu da upises ako nije vakcinisano.
Smrt SVIMA!!!!

El Jefe

Зна ли се зашто су поједини новинари Блица, конкретно Немања Стефановић и  Соња Тодоровић која се истакла писањем о вакцинама добијали по 50,000 динара месечно од РФЗО?
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


mali_zmaj

jin-jang

MIGE

Citat: monsterbnt poslato 19 Maj, 2018, 11:16
Ne znam niti je moj posao da znam.
Da li ces od hirurga zahtevati da ti u potpunosti obrazlozi operaciju na otvorenom srcu i navede sta ce tacno i zasto koristiti tokom iste?

ne mesaj babe i zabe...da li znas sta je u vakcinama i da li si sto posto siguran da su bezbedne i delotvorne?prosto pitanje

monsterbnt

Da, siguran sam da su delotvorne. Praksa je to pokazala.

Citat: El Jefe poslato 19 Maj, 2018, 12:24
Зна ли се зашто су поједини новинари Блица, конкретно Немања Стефановић и  Соња Тодоровић која се истакла писањем о вакцинама добијали по 50,000 динара месечно од РФЗО?

Nemanja Stefanovic nije novinar blica.... Takav u celoj firmi ne postoji cak ni kao dopisnik...
Sonja jeste i nikad nije dobila nista od RFZO osim tuzbi....

Smrt SVIMA!!!!

slave74

Citat: monsterbnt poslato 19 Maj, 2018, 11:16
Ne znam niti je moj posao da znam.
Da li ces od hirurga zahtevati da ti u potpunosti obrazlozi operaciju na otvorenom srcu i navede sta ce tacno i zasto koristiti tokom iste?

I treba hirurg da objasni pacijentima  operaciju, barem onim koji zele da cuju.. Tako rade oni , koji znaju i koji su humani..

Protivnici MMR vakcine ,koja je se deli u Srbiji su u pravu. Treba da sumnjaju , i treba da paze svoju decu. 

monsterbnt

Slave oni ne dovode u pitanje sumnjive tendere za nabavku nego komplet vakcinaciju kao medicinsku proceduru. Cak vecinu medicinskih procedura dovode u pitanje, i onda nude svoje alternativne tretmane...
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

problem u mmr vakcini povlaci sve ostale probleme....daje se oko druge godine kad se obicno javlja i autizam...lako je povezati te dve stvari...iako su dokazali da i oni koji ne prime mmr u isom procentu oboljevaju od autizma....e tu vec matematika ne vazi....
kad u startu postavite stvari apsurdno tesko je ostatak uciniti prihvatljivim...ali ako znamo da virus malih boginja postoji, i da postoji vakcina koji smanjuje drasticno fatalne posledice, zasto postavljamo pitanje da li je 100 % bezbedna....voda je naophodna za zivot pa se ljudi udave...nista nije bezbedno u tom procentu....sve nosi rizik...prihvatis rizik , probas da ga smanjis i to je to.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hattrick

Doslo vreme kad ljudi bolje znaju sastav guma na svom starom mtotciklu, i sastav ulja koji sipaju u svoj auto, od sastava onoga sto ubrizgavaju svojoj deci u vene.
"Ima onaj ko zna", da mozda ima, ali je problem tog frajera koji zna, to sto on ne zeli imenom i prezimenom da garantuje bezbednost bilo cega.
Nigde u Inostranstvu nije MMR obavezan, i nigde osim u Srbiji ne traze MMR za upis u skolu, to su ciste izmisljotine polupismenih gastarbajtera, koji ne razumeju pola onog sto procitaju. Mogu da slikam vakcinacioni karton mog sina, koji je standardizovan za EU, i gde pise da se MMR daje na isljucivu ogovornost roditelja, i uz njihov potpis. Traze naravno neke vakcine, ali neke druge, a to su  BCG, Polio, i ostale. Ali MMR ne. MMR je samo u Srbiji obavezna stavka. Sto je meni jos sumnjivije, kad doktor Loncar Smrt toliko prica o jebenom MMR, da mi se ponekad cinilo da je Ministar Novatrisa, a ne ministar zdravlja. Jebali ga i Duca i Siptar u bulju.
I boli me kurac i za Maju Volk, i za Karleusu, i za ostale olose, koji sluze kao dezurni pajaci.
Nisam ni za, ni protiv, samo hocu jasno i glasno da neko stane iza toga, da se garantuje bezbednost MMR vakcine kao komercijalnog proizvoda, i da kompletan process, od proizvodnje do tendera za nabavku bude potpuno transparentan, i uz sve garancije bezbednosti. Pogotovo sto je situacija dosla da sa 1 na 2000 koji obole od autizma u tim godinama pre 20 godina, smo dosli do 1 na 28 u USA. Tu nesto debelo smrdi.
A te balkanske fore, ubrizgaj detetu u venu, ima ko sa kupljenom diplomom to treba da zna, neka hvala, te price neka prodaju svojim ovcama.

slave74

Ja sam samo protiv ove MMR, posmatrajuci reakcije moje dece na vakcinu. Mladje dete je imalo reakciju koja nije opisana u reakcijama MMR vakcine .Revakcina pre polaska u skolu je nalozena da se izvrsi u kontrolisanim uslovima u bolnici.

Njena drugarica iz vrtica je pre neki dan dobila boginje, a uredno je primila vakcinu, i  u globalu je jako dete. Kakva je to zastita? A kad neko umre , mediji najprljavije iskoriste slucaj za reklamu MMR i zastrasivanje roditelja, kao sto je to bio skoro slucaj za ono jadno dete sto zbog teske bolesti nije moglo da primi MMR, a verovatno nije ni umrlo od boginja ,vec od svoje hronicne plucne bolesti. Srceparajuci tekst, nad kojim se place, iskoriste za promociju MMR, i to neistinito, pa imaju li pisci tih redova savesti i ljudkosti. Svi se  grabe za pare, pa tako i MMR zastupaju za pare, sto bi im verovao da je vakcina dobra i u prevenciji, i u nezeljenim dejstvima.

Svi se ovde slazemo da zivimo u nepostenom sistemu , da je vlast lopovska. Pa kad je tako , onda mi je jos sumnjivije da verujem u njihovu briznost.

Sto se tice gore pomenutih imena, nisam njihov fan, ali da nema njih, ko bi se bunio, ko bi uspeo nesto da postigne na tom planu. Ja verujem da su korisne, kao i svaki vid protesta protiv nameta vlasti. Da bar nesto korisno urade..

Ja nisam protiv svih vakcina, deca su mi uredno vakcinisana svim vakcinama, koje su u kalendaru redovne vakcinacije ,osim mladjeg deteta ,koje nije primilo revakcinu MMR ,a ja cu nastojati da je ne primi, dok se nesto ovde ne preokrene po tom pitanju..

MIGE

Citat: Hattrick poslato 19 Maj, 2018, 17:05
Doslo vreme kad ljudi bolje znaju sastav guma na svom starom mtotciklu, i sastav ulja koji sipaju u svoj auto, od sastava onoga sto ubrizgavaju svojoj deci u vene.
"Ima onaj ko zna", da mozda ima, ali je problem tog frajera koji zna, to sto on ne zeli imenom i prezimenom da garantuje bezbednost bilo cega.
Nigde u Inostranstvu nije MMR obavezan, i nigde osim u Srbiji ne traze MMR za upis u skolu, to su ciste izmisljotine polupismenih gastarbajtera, koji ne razumeju pola onog sto procitaju. Mogu da slikam vakcinacioni karton mog sina, koji je standardizovan za EU, i gde pise da se MMR daje na isljucivu ogovornost roditelja, i uz njihov potpis. Traze naravno neke vakcine, ali neke druge, a to su  BCG, Polio, i ostale. Ali MMR ne. MMR je samo u Srbiji obavezna stavka. Sto je meni jos sumnjivije, kad doktor Loncar Smrt toliko prica o jebenom MMR, da mi se ponekad cinilo da je Ministar Novatrisa, a ne ministar zdravlja. Jebali ga i Duca i Siptar u bulju.
I boli me kurac i za Maju Volk, i za Karleusu, i za ostale olose, koji sluze kao dezurni pajaci.
Nisam ni za, ni protiv, samo hocu jasno i glasno da neko stane iza toga, da se garantuje bezbednost MMR vakcine kao komercijalnog proizvoda, i da kompletan process, od proizvodnje do tendera za nabavku bude potpuno transparentan, i uz sve garancije bezbednosti. Pogotovo sto je situacija dosla da sa 1 na 2000 koji obole od autizma u tim godinama pre 20 godina, smo dosli do 1 na 28 u USA. Tu nesto debelo smrdi.
A te balkanske fore, ubrizgaj detetu u venu, ima ko sa kupljenom diplomom to treba da zna, neka hvala, te price neka prodaju svojim ovcama.
[dobarpost]

MIGE

Citat: slave74 poslato 19 Maj, 2018, 17:46
Ja sam samo protiv ove MMR, posmatrajuci reakcije moje dece na vakcinu. Mladje dete je imalo reakciju koja nije opisana u reakcijama MMR vakcine .Revakcina pre polaska u skolu je nalozena da se izvrsi u kontrolisanim uslovima u bolnici.

Njena drugarica iz vrtica je pre neki dan dobila boginje, a uredno je primila vakcinu, i  u globalu je jako dete. Kakva je to zastita? A kad neko umre , mediji najprljavije iskoriste slucaj za reklamu MMR i zastrasivanje roditelja, kao sto je to bio skoro slucaj za ono jadno dete sto zbog teske bolesti nije moglo da primi MMR, a verovatno nije ni umrlo od boginja ,vec od svoje hronicne plucne bolesti. Srceparajuci tekst, nad kojim se place, iskoriste za promociju MMR, i to neistinito, pa imaju li pisci tih redova savesti i ljudkosti. Svi se  grabe za pare, pa tako i MMR zastupaju za pare, sto bi im verovao da je vakcina dobra i u prevenciji, i u nezeljenim dejstvima.

Svi se ovde slazemo da zivimo u nepostenom sistemu , da je vlast lopovska. Pa kad je tako , onda mi je jos sumnjivije da verujem u njihovu briznost.

Sto se tice gore pomenutih imena, nisam njihov fan, ali da nema njih, ko bi se bunio, ko bi uspeo nesto da postigne na tom planu. Ja verujem da su korisne, kao i svaki vid protesta protiv nameta vlasti. Da bar nesto korisno urade..

Ja nisam protiv svih vakcina, deca su mi uredno vakcinisana svim vakcinama, koje su u kalendaru redovne vakcinacije ,osim mladjeg deteta ,koje nije primilo revakcinu MMR ,a ja cu nastojati da je ne primi, dok se nesto ovde ne preokrene po tom pitanju..
[dobarpost]

Ivicat

Meni je gospoja stojkovic bas gotivna :)

drager95

Ljudi , o cemu da pricamo mi. Mi smo zemlja pod okupacijom. Dokle god budemo pod okupacijom ovakvih stvari ce biti. Moze ovo da zvuci kao teorija zavere itd, ali to je sustina stvari.Nigde na svetu se ne rade stvari koje se rade ovde. Nigde na svetu se predsednik jedne drzave sastaje sa sefovima obavestajnih sluzbi,bilo to zapadne ili istocne obavestajne sluzbe. Na proslavu bezbednosno informativne agencije dolazi prva zena britanske obavestajne sluzbe. Msm da je pametnom dovoljno. Mi odavno nemamo drzavu i pod okupacijom smo. Pored toga smo neuspela drzava jer nemamo suverenitet nad Kosovom. Sve ovo sto nam se desava je iz zapadne kuhinje. Englezi nas satiru najvise. Pogledajte ko nam drzi skoro sve kablovkse mreze,bivsi sef CIA , Dejvid Petreus. Opet pametnom dovoljno. Onda privid da imamo pravu opoziciju ,mediji koji kritikuju vlast,nevladine organizacije, a zapravo vlast radi sve sto oni tako zele. Ovo sto oce da podizu tuzbu protiv nato-a ,to je politicki trik samo da bi se kao pokazalo kako su oni patriote ,da bi malo ublazili haos koji ce nastati sa Kosovom.Sve nam polako uvode da primimo i progutamo kao normalno,kao ovaj pederluk. Ista prica i za ove vakcine. Procitajte malo na netu o Overtonovom prozoru. Овертон је доказао да постоји технологија уништења друштвених принципа која се састоји од пет корака: Први корак – од незамисливог до радикалног , Други корак – од радикалног до прихватљивог , Трећи корак – од прихватљивог до разумног , Четврти корак – од разумног до популарног , Пети корак – од популарног до политике. Sve je ziva istina. Tako ce doci i do pedofilije i ostalih izopacenih bolesti koje ce poceti da prikazuju kao prihvatljive.

MIGE