Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: Biker-Boy poslato 06 Maj, 2018, 11:58
Retardiran zakon do jaja
Ko se ovde dr¾i zakona? Ah da, dr¾ava kad treba nekom ne¹to da otme...


Biker-Boy

Citat: Laziæ poslato 06 Maj, 2018, 12:45
Citat: Biker-Boy poslato 06 Maj, 2018, 11:58
Retardiran zakon do jaja
Ko se ovde dr¾i zakona? Ah da, dr¾ava kad treba nekom ne¹to da otme...
Nastelovali su zakon po svojim zeljama, pa mogu sad legalno da otimaju
I feel the need..... the need for speed !!!

monsterbnt

Nije uopste problematican zakon nego njegova primena. Potezu ga kako im odgovara i ignorisu dokaze koji kazu da zakon nije prekrsen...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

One ljude sad skoro izbaci¹e iz stana jer je podstanar na osnovu falsifikata digao kredit pa zapalio... Ve¹taci dokazali da je u pitanju faslifikat, sud je do¹ao do zakljuèka da banka i dalje ima pravo da otme stan... Jezivo...

mrle


Lazic

Moraæe da bude mnogo mrtvih, nema zbora... Mada bi ih ja radije u njive ili gradili¹ta... Jel zna¹ za¹to sudovi sve presuðuju u korist banaka? Dovoljno je sudiji dati neki povoljan kredit koji recimo ne mora da otplaæuje...

mrle


Lazic

A onda na to predsednik ka¾e, ko vama brani da tra¾ite izuzeæe sudije... Kao da im na èelu pi¹e da ih banka plaæa... Kao da je izuzeæe sudije ne¹to ¹to se radi za 5 minuta... Kad je govno na èelu "dr¾ave", sve ispod njega je proliv...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


petar357

Citat: Laziæ poslato 07 Maj, 2018, 00:21
... Kad je govno na èelu "dr¾ave", sve ispod njega je proliv...

A to govno vam redovno svake godine na izborima zavuce kurcinu da vam oci ispadnu i par dana ne mozete da dodjete do daha.  :o
Pa onda polako ponovo pocinjete da kevcete na forumima i drustvenim mrezama, do sledece godine kada se proces ponavlja... osladilo vam se izgleda...  [rofl]  [rofl]

Jos vam nesrecni Jankovic prosle godine organizovao demonstracije vise dana, kao sad cemo da pokazemo mi njemu... smejurija bila, dolazilo po par hiljada ljudi... sto niste isli?


PECA BMW

Citat: petar357 poslato 07 Maj, 2018, 20:51
Citat: Laziæ poslato 07 Maj, 2018, 00:21
... Kad je govno na èelu "dr¾ave", sve ispod njega je proliv...

A to govno vam redovno svake godine na izborima zavuce kurcinu da vam oci ispadnu i par dana ne mozete da dodjete do daha.  :o
Pa onda polako ponovo pocinjete da kevcete na forumima i drustvenim mrezama, do sledece godine kada se proces ponavlja... osladilo vam se izgleda...  [rofl]  [rofl]

Jos vam nesrecni Jankovic prosle godine organizovao demonstracije vise dana, kao sad cemo da pokazemo mi njemu... smejurija bila, dolazilo po par hiljada ljudi... sto niste isli?



Ovi te zezaju lupaju ti minuse nego kazi ti meni ziv ti ja, el' ti stvarno podrzavas ono sto vlast radi ili samo teras sprdnju .
Nemam ja nista protiv sto si ti za vlast nego si jedinstvena prilika da nam kazes zbog cega mislis da su dobri .
Koga god da pitam a za vlas je on odmah menja temu .

Citat: Hurricane poslato 07 Maj, 2018, 11:43
https://www.blic.rs/vesti/drustvo/gradonacelnik-misli-na-majku-radomir-nikolic-odlikovao-fondaciju-dragica-nikolic/jgx43t6


[rofl] [rofl] [rofl]

Taman mislis nema vise gde udarilo u dance a ono tera jos dublje !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

Sigurno je bio slasan ovonedeljni sendvic kad toliko hvali velikog pede...pardon vodju :)
I feel the need..... the need for speed !!!

petar357

#23174

Ma pustite vi sendvice, nego ljudi, na ustanak! Evo dodje Djudjev danak - hajducki sastanak!

Sest godina kevcete samo, ovaj ce da visi ovde, onaj ce onde itd... Ajde, brate, skinite ga vec jednom, vesajte koga gde treba, radite nesto, nema nista od toga - ovako cemo, onako cemo... ma samo da ih dohvatimo, videce oni kad mi.... Zar nije i vama vec vise dosadila stalno ista jalova prica?

Kad vam je muceni Jankovic organizovao demonstracije, da je doslo samo 10% Beogradjana (ako je onima iz unutrasnjosti daleko) bilo bi 200.000 ljudi. Zavrsili bi ste posao ocas posla.




PECA BMW

Aha znaci i ti si isti , pitas ga jedno on prica drugo ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

petar357


Peco, kazem ti, pusti pitanja i politicke price. Tako mozemo jos narednih 6 godina...

U akciju ljudi, a ne u pricu i objasnjenja. Aman vise, sklanjajte ga, kratite koga treba za glavu.... besite.... sta god treba, milion puta vec ponavljate sta cete i kako cete, ali nista, brate, ne radite u vezi s tim.


PECA BMW

Aha sad te kapiram , naredba je takva .
Ne odgovarati na direktna pitanja vec samo udarati kontru i neku 10-tu temu .

Sad znam kako funkcionise . Hvala ti sto iznova potvrdjujes moje stavove !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

petar357


Ma pametan si ti nama. Sve kapiras, doduse sa zakasnjenjem.

A sto ti meni ne odgovodis na konkretno pitanje: zasto nisi prosle godine isao na demonstracije da skinete smrada? Zasto samo kenjas na netu a ne preduzimas nista?

PECA BMW

Citat: petar357 poslato 07 Maj, 2018, 22:04

Ma pametan si ti nama. Sve kapiras, doduse sa zakasnjenjem.

A sto ti meni ne odgovodis na konkretno pitanje: zasto nisi prosle godine isao na demonstracije da skinete smrada? Zasto samo kenjas na netu a ne preduzimas nista?


Za razliku od tebe evo ja cu konkretno da ti odgovorim , ja ne kenjam po netu nikad (potrazi videces) na demonstracije ne idem jer znam da od toga nema nista .

A sad si ti na redu da odgovoris , ako umes da odgovoris na pitanje .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !