Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TEEfqd

#23060
U kakvom ste vi odnosu to me ne interesuje. Dakle mora ipak da se proverava za ban za direktnu uvredu jer ima specijalan tretman. Specijalan tretman za specijalnog coveka [rofl] . Ja sam bio banovan od sinoc do popodne danas u ovoj temi samo me interesuje za sta, dok se ovaj majstor izivljava i radi sta hoce mada, boli me nesto kurac iskreno i za to, samo potvrdjuje kako svaki forum krene da se raspada vremenom kad se stvore klanovi. Dodajte u pravilnik da su modovi i ortaci modova u pravu i kad nisu i da mogu da pisaju po drugima.

mali_zmaj

Ignore dugme rijesava sve probleme,vjerujte mi!!
jin-jang

Lazic

Realno vlasnik ima diskreciono pravo da radi ¹ta hoæe... Ako æe forum da se raspadne jer ti je Alja napao inteligenciju, da ga jebem ba¹... :D Priznajem da ne znam da si bio banovan, i dalje stojim iza onoga ¹to sam napisao, previ¹e drame oko nebitnih stvari... Kad bih se ljutio svaki put kad mi neko ka¾e da sam glup ili ¹arlatan, bio bih mnogo ljut... Ne vredi... :D

TEEfqd

Citat: Lazić poslato 26 April, 2018, 20:19
Realno vlasnik ima diskreciono pravo da radi šta hoće... Ako će forum da se raspadne jer ti je Alja napao inteligenciju, da ga jebem baš... :D Priznajem da ne znam da si bio banovan, i dalje stojim iza onoga što sam napisao, previše drame oko nebitnih stvari... Kad bih se ljutio svaki put kad mi neko kaže da sam glup ili šarlatan, bio bih mnogo ljut... Ne vredi... :D

Cekaj pa ti si global mod i prisustvujes ovome, sta prebacujes odgovornost na vlasnika. Ili si global mod jer je kul da imas zuta slova. Gde se prijavljuje za boju?
Svi smo jednaki ali neki smo malo vise [rofl] . Odlican moto

Lazic

Iskreno ne znam za¹to sam global mod... ;D Predpostavljam da bih pomogao Uffu oko ovakvih svetskih zavera... ;D Nisam dobio instrukcije za banovanje, tako da jebiga, moram da prebacim na vlasnika... Elem, ja ne bi banovao ni jednog, ako pogleda¹ strane forume tamo se tovare na smrt, koga bre zabole ¹ta Alja misli o tvojoj pameti ili ti o njegovom moralu... ??? :o [rofl]
Umesto da ste se preko pp dogovorili za ferku pa da doðemo da navijamo uz pivo, sad svi moramo da uèestvujemo u obdani¹tu... ;D

I naravno da smo neki jednakiji, PetraMG sam svojevremeno prekrstio u neki botovski naziv i pored toga ¹to mi je Uff rekao da to ne radim, jer me Petar iznervirao, a imam neku vlast... [rofl]

TEEfqd

Klupko je pocelo da se odmotava [rofl]

Lazic

Moguæe, al' posle æe mene da smara Uff da sve ovo prebacim u temu za sranje... :D

TEEfqd

Jbg. Bar imas zuta slova :D

Lazic

 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ja sam hteo u duginim bojama, ali ne mo¾e slovo po slovo da se boji... ;D

petar357

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2018, 19:38

Poenta je, zato ¹to neko nema neku formalnu titulu ne znaèi da ne mo¾e o neèemu da zna mnooogo vi¹e nego neki profesor... Sad se PetarMG neæe slo¾iti, al' iskreno, zabole me...

Verujem da si do sad shvatio da je bol o kojoj pricas obostrana....

A poenta je u tome da ce neobrazovan covek (npr. mehanicar) posle par procitanih filozofskih knjiga utripovati i tvrditi da je i sam filozof, a obrazovanom coveku (npr. profesoru) se takva glupost nikada nece dogoditi.


Lazic

[facepalm]

"Nema budale bez obrazovana èovijeka"

Petar Petroviæ Njego¹

TEEfqd

Citat: Lazić poslato 26 April, 2018, 21:08
[facepalm]

"Nema budale bez obrazovana čovijeka"

Petar Petrović Njegoš

Ja to vidim kao : dok je kolektiv neobrazovan nema ko koga da pravi budalom, ili nema ko da ispadne budala, svi su na istom levelu.

Lazic

Jok bre, za 44 godine sam upoznao mnogo vi¹e glupih doktora nauka nego mehanièara...

TEEfqd

Mozda se jednostavno kapiras bolje sa mehanicarima nego sa drugima. Tako je kako je

Lazic

Ne bih rekao... Bolje sa nekim doktorima nauka...

TEEfqd

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2018, 21:25
Ne bih rekao... Bolje sa nekim doktorima nauka...

to je vec nesto drugo!

MIGE

Citat: Hoh¹tapler poslato 26 April, 2018, 08:52
Citat: MIGE poslato 25 April, 2018, 18:25
Citat: Hattrick poslato 25 April, 2018, 17:53
Ne bih da budem pogresno shvacen, ali ako je vrhunac doktorata, magistrata, i uzvisene filozofske misli, odlaziti trolom na fakultet svako jutro kao prosecan sljaker, i drviti godinama istu stvar studentima koji te ne slusaju, i ne jebu 2%, dok salju slike golih guzova na instagram, i sve to za 400€ mesecno, ceo svoj zivot, onda mi se vise svidja drkanje srafova, raspaljivanje rostilja, i raspravljanje jel bolji 10w40 ili 15w50. Pa taman i da ne znam da li je starija snicla ili karabatak. Koga boli kurac. Al jebiga, mozda masim poentu, jer nisam filozof.
pa bolja je sintetika  [rofl]

Motul ili motorex??
Ja naso shell, za sad ok... ti? ;)
samo bardal za auto  :)

mrle

politikolog ne mora da bude politicar, muzikolog ne mora da bude vrsni instrumentalista muzicar, vlasnik pekare ne mora da bude pekar...

Lazic

Aj da se vratimo na temu... Ceðenje suve drenovine dovedeno skoro do savr¹enstva... [facepalm]

https://www.kurir.rs/vesti/drustvo/3037957/vozaci-paprene-kazne-od-danas-stizu-postom-policija-kaznjava-sve-koji-makar-i-za-jedan-kilometar-prekorace-dozvoljenih-120-na-sat-skupo-cete-platiti-za-divljanje


"Vozaèi neæe moæi da tako lako, eventualnim zaustavljanjem na sredini deonice - na odmori¹tu ili benzinskoj stanici - izbegnu ka¾njavanje, jer æe i broj vozila "presretaèa" na svim deonicama srpskih auto-puteva biti poveæan. "

A presretaèi æe da spreèavaju ljude da svrate na pumpu...



petar357

Citat: Laziæ poslato 26 April, 2018, 21:08
[facepalm]

"Nema budale bez obrazovana èovijeka"

Petar Petroviæ Njego¹

To ja i kazem.
Tek u poredjenju sa obrazovanim covekom, budala zasija svojim punim sjajem.