Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Nika

Zmajèek, ne ide to tako kako ti misli¹... Ti bi to trebao bolje da zna¹...  Nema rat blage veze sa htenjem, voljom i zdravim razumom... ovi ¹to pomeraju figure i igraju se bogova obièno imaju drugaèije (bolesne) planove, i ne pitaju nas obiène smrtnike za mi¹ljenje...

Biker-Boy

Samo nek oni pomeraju figure do mile volje, ali nece mene niko naterati da idem u rat, samo cu lepo da emigriram, kad su onolke silne talibane primili u jevropu, ta valjda ce i mene :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 02 April, 2018, 21:18
Ma ko ce mu ratovati...,nece niko..,nek samo naprave ispitivanje javnog mijenja..,pa ovi nasi ovdje politicari bi sutra zaratovali,i Bakir I Dodo I Covic,al znaju da od toga nema nista..,ono malo budala,ekstremista i kriminalaca bi skupili..,a ovi ostali bi ih odjebali!!
Ma ne njemu, svetski rat...

mali_zmaj

Aaaa taj,auuuuuuu,tu ce kao sluèajno gre¹kom da zvekne jedna termonuklerana,naravno kolateralna ¹tetica,pa æe nam se mo¾da i izviniti ¹to su nas popalili kao sjeno,a jedan jedini Srbin koji pre¾ivi æe da primi izvinjenje u ime svih ostalih spaljenih!!  Mi svakako najebemo!! U bilo kojem scenariju!! 
jin-jang

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lone Wolf

Citat: mali_zmaj poslato 03 April, 2018, 12:45
Aaaa taj,auuuuuuu,tu ce kao sluèajno gre¹kom da zvekne jedna termonuklerana,naravno kolateralna ¹tetica,pa æe nam se mo¾da i izviniti ¹to su nas popalili kao sjeno,a jedan jedini Srbin koji pre¾ivi æe da primi izvinjenje u ime svih ostalih spaljenih!!  Mi svakako najebemo!! U bilo kojem scenariju!! 
Da li bi bilo tragedija kad bi svi ljudi na svetu odjednom nastradali?
Ko bi mogao da ka¾e da je tragedija ako nema nikog?
Не може рај на земљи.

mrle

Citat: Lone Wolf poslato 03 April, 2018, 13:55
Citat: mali_zmaj poslato 03 April, 2018, 12:45
Aaaa taj,auuuuuuu,tu ce kao sluèajno gre¹kom da zvekne jedna termonuklerana,naravno kolateralna ¹tetica,pa æe nam se mo¾da i izviniti ¹to su nas popalili kao sjeno,a jedan jedini Srbin koji pre¾ivi æe da primi izvinjenje u ime svih ostalih spaljenih!!  Mi svakako najebemo!! U bilo kojem scenariju!! 
Da li bi bilo tragedija kad bi svi ljudi na svetu odjednom nastradali?
Ko bi mogao da ka¾e da je tragedija ako nema nikog?

! No longer available

Lazic


Nika

Citat: Lone Wolf poslato 03 April, 2018, 13:55
Da li bi bilo tragedija kad bi svi ljudi na svetu odjednom nastradali?
Ko bi mogao da ka¾e da je tragedija ako nema nikog?
https://m.youtube.com/watch?v=oKKr0bkuYuo


misa-pei

Odlièan!!!! Oba, zapravo.
Država je najveći neprijatelj naroda

Biker-Boy

I evo ga nas odzacar novcanika

I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: misa-pei poslato 04 April, 2018, 00:11
Odlièan!!!! Oba, zapravo.
Neæu da verujem da nema bolje u ljudima...

ЯЭВОЛУТИОН

Bas ovih dana citam elaboraciju na temu zla u ljudima...zasto nam je bitno ne samo da pobedimo vec i da one koje smo pobedili ponizimo....koliko je to zivotinjsko u nama.....koliko u tom momentu nema ljudskosti....koliko je pomerena svest u dvadeetom veku...koliko smo izgubili postovanje prema protivniku...koliko iz sopstvenih sitnih intresa cinimo zlo ljudima koji nas nicim nisu ugrozili ....
na srecu zlo radja samo zlo pa ce se vratiti..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Nije to ¾ivotinjsko... Jesi li ikada video ¾ivotinju koja poni¾ava pobeðenog? Ja nisam. ®ivotinja ne napada ako nije gladna ili ugro¾ena. Samo je èovek uvek gladan i hoæe da se doka¾e da je najbolji, najjaèi.
Država je najveći neprijatelj naroda

monsterbnt

Vecina macak ponizava plen pre nego sto ga ubije.... I cesto ubija onako, bez neke prave potrebe...
Smrt SVIMA!!!!

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

TEEfqd

Citat: monsterbnt poslato 04 April, 2018, 23:46
Vecina macak ponizava plen pre nego sto ga ubije.... I cesto ubija onako, bez neke prave potrebe...


Moj je donosio ispred ulaznih vrata od kuce ono sto ubije i ostavljao ispred praga, a ubijao je i pacovcine koje nisam znao da postoje u tim dimenzijama, bez da pojede naravno, gospodin je navikao na whiskas hranu.

megaidiot

to je donosio za tebe. ozbiljno, macke znaju da se na svoj nacin pobrinu za svoje drugare i isto tako da pokazu da su lovci, sad jebiga sto ne kapira da neces da klopas pacova, to je drugo.

Lazic