Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


petar357

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 26 Mart, 2018, 14:43
Citat: petar357 poslato 26 Mart, 2018, 11:33

"Za tebe sam Sokrat i Platon u jednom..."  - rece prigradski majstor.

Kompleks vise vrednosti je ozbiljna mentalna dijagnoza.

ti uopste nemas kompleks nize vrednosti...nalazis se tacno tamo gde treba...e supku one nakaze....i prepostavljam da sendvice koje jedes ne dobijas direktno, vec kroz probavni trakt s'n's-a {shupak i shupak)

Prigradski majstore, mogu da priznam gresku, ono u vezi dijagnoze za kompleks vise  vrednosti, vidse da iz tebe govore i Sokrat i Platon zajedno, kao sto si i tvrdio...  [rofl] [rofl]

petar357

Citat: Hattrick poslato 26 Mart, 2018, 07:27
Bogami Peco, na tvom mestu bih se zabrinuo.  :)
Na korak si od sledece instrukcije sa Floride.  :)
A onda niko vise ne moze nista da garantuje za tebe.  :)

Tacno.
Cim je na Floridi svanulo, ovde se zatamnio post...

Hattrick

Peco, bez ljutnje, koja je svrha tvog postojanja na forumu ?
Druzenje, zezanje, motocikli, ljubav ili makar hobi prema njima ocigledno nisu.
Cemu onda ? Slucajno dodelila internet sluzba, ili si sam izabrao ? Ako jesi zbog cega bas ovaj ?

petar357

Citat: Hattrick poslato 26 Mart, 2018, 15:29
Peco, bez ljutnje, koja je svrha tvog postojanja na forumu ?

Daleko je od bilo kakve ljutnje...
Kako koja je svrha? Pa jel vidis da na svaki moj post ima bar 10 odgovora, za koje se nadam da su isto napisani bez ljutnje...  [rofl]


El Jefe

Перо јел би ти купио мотор од човека кога питаш јел све у реду, а он се вуче за уши, па се вуче за нос, па намешта наочаре и куне се како је возила тетка у цркву недељом?
Друштво за заштиту од животиња

mrle

Citat: El Jefe poslato 26 Mart, 2018, 16:08
и куне се како је возила тетка у цркву недељом?

samo ako je iz Kanade.

mkt

Citat: petar357 poslato 26 Mart, 2018, 15:38
Citat: Hattrick poslato 26 Mart, 2018, 15:29
Peco, bez ljutnje, koja je svrha tvog postojanja na forumu ?

Daleko je od bilo kakve ljutnje...
Kako koja je svrha? Pa jel vidis da na svaki moj post ima bar 10 odgovora, za koje se nadam da su isto napisani bez ljutnje...  [rofl]



dada bez ljutnje ahaha pola foruma bi ti glavu sad rascopalo da te navata negde al posto se krijes onda jebga

Hurricane

...zmaje zmaje nista se nisi promenio  [rofl]

Hattrick


aæimo

Petre 357… hoæe¹ dobrovoljno sa svojim debilnim vrhovnim komadantom na jug srbije ili da odma raèunamo da si pizda?

Hurricane

Cekaj sad, hitna sednica saveta nebezbednosti u 19:30, da vidimo sta cemo sad da mislimo

megaidiot

https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2018&mm=03&dd=26&nav_category=640&nav_id=1373838

ladno siptari hapse radikale, al nismo mi te srece da ih isporuce narodu, pa da im sudimo.


mrle

bila moja zena od petka do sinoc u srpskim enklavama, Gracanici, Decanima... nosila sa svojim kolegama i istomisljenicima humanitarnu pomoc. Sve proslo ok, pod raznim je utiscima.


ovo je rat za gudru, veliki klanovi bre. Moje misljenje.

Lazic

Dobro ti je mi¹ljenje...

Hurricane

..o ne, opet ce da poskupi

mkt

sta su i ocekivali jbt upali su na tudju zemlju, normalno da ce ih hapse

mi¹ko_kolo

Citat: petar357 poslato 25 Mart, 2018, 19:09

Ako je to najjaci argument, nece biti promene vlasti jos dugo...

Nego, onomad, na praznik, kada je predsednik dodeljivao odlikovanja, odlikovao i ansambl Kolo.

Oni, u znak zahvalnosti odigrali splet igara, tu u sali, onako veseli i sa kezom od uva do uva.
Pa zasto niste stisnuli petlju i odbili odlikovanje? Ili bar odbili da igrate tu? Ili bar niste morali da budete onako nasmejani kao pickice dok ste igrali...

E, nikad od vas pravi opozicionari... Lako je junaciti se protiv vlasti po netu...

Pa za ovih 6 godina nikad nije bilo vece histerije na netu, a ni jedne iole ozbiljnije demonstracije ili protesti nisu odrzani.

Srbija ima opoziciju kakvu svaka vlast na svetu samo pozeleti moze.



Ako ti je za utehu, ni jedan èovek koji je bio tamo (od muzièara i igraèa) nije ni znao za¹to je tamo. Upitaj se za¹to?

monsterbnt

E da smo mi te srece da ih zadrze....
Smrt SVIMA!!!!