Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle


Ivicat

Svaki pop diluje dop. A ovo za skank nikako ne mogu da ubacim u rimu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Lazic

Kako budalu ne baci¹e u Savu...???

Ka¾e, ko je shvatio poruku koju je poslao, shvatio je, ko nije neæe jer nema kapacitet... Retard na Kub...
Bar nije lo¹a kazna...

I ja mislim da ima glupih pravila, ali zabrana vo¾nje kontra smerom nije...

Nika

Citat: Hurricane poslato 28 Februar, 2018, 17:47
Citat: Hurricane poslato 28 Februar, 2018, 13:17
http://www.kurir.rs/crna-hronika/3003733/foto-akcija-cacanske-policije-dvojica-uhapsena-automobil-pretvorili-u-bunker-za-skrivanje-droge


znaèi i popovi u krizi, nema narod para za priloge jbga, zadnje vreme do¹lo


Ajoj, pa ovo nije sve, ima nastavak, veroucitelj koji je bio sa popom je u stvari trandza  [rofl]

I sve u vreme posta

Pomoz bog  [pop]

https://www.blic.rs/vesti/hronika/filmsko-hapsenje-svestenika-i-veroucitelja-jedan-u-mantiji-a-drugi-u-zenskoj-odeci/qxvfehc


Citat: Hurricane poslato 01 Mart, 2018, 14:04
...trand¾a raspali jbga, msm bar se ovde to tako zove, sad su crkva i lgbt u super odnosima


koliko nam je sve¹tenstvo bolesno, onako gledano u globalu

Povodom hap¹enja "svestenika-dilera":

УЗАЛУД

"Ко су људи у мантијама ухваћени ових дана у неделу?
Да ли су то свештеници?Наравно да нису.

Ко су онда? То су нељуди убачени у Цркву с јасном намером – да је компромитују.

Добро увежбани и дуго припремани.
Наивни ће одмах оптужити Цркву.

Неверницима је ово сјајна шанса да се устреме на Бога.
Једва чекају овакве прилике.

Ђаво напада најчешће у време поста, у време великих празника.
Зашто? Жели да у нама убије сваку наду.

Неко поред тога што нам одузима језик, писмо, територије, жели да нам убије и Бога.

Али неће моћи! Паметан је ово народ, мада је понижен више пута.

Али памтимо све.
Узалуд политичари покушавају да нам згаде Српство, да омаловаже наше претке, да нам дају до знања да смо се узалуд борили.

Нисам ја родољуб због политичара.
Ја сам родољуб због Његоша, Дучића, Миланковића, Тесле...

Ја сам родољуб због пријатеља код кога одем у госте, господо!

Родољуб сам због дечака који последњу уштеђевину дају, да би купили карту за утакмицу и бодрили наш тим.

Родољуб сам због баке која на кантар стави још једну јабуку, кад види да држим дете за руку.

Родољуб сам због учитеља који брину о нашој деци иако нису ваљано плаћени.

Родољуб сам због девојака и момака у војничким униформама, који, упркос свему, ту униформу с поносом носе.

Родољуб сам због детиње руке која спрејом исписује КОСОВО ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ!

Не можете нам ништа. Светог Николу и Свету Петку никада нећете победити!

Убаците још ђавола у манастире, али ми тамо не идемо због њих.

Србин ће увек палити свећу, за здравље најмилијих, за своје, за све добре људе на свету.

Узалуд већ годинама покушавате да нам пришијете етикету националиста - расиста.

Ми смо навијали за муслимане, Гадафија, Хусеина, ми смо навијали за црнце које сте тлачили.
Ми осећамо бол за Индијанцима којих више нема.

Ми волимо свет, а фашисти сте ви!
И знајте да је свака кућа овде једна мала Црква у којој се Господу клањамо.
Ту нећете успети да убаците своје. Никада!"

Недељко Попадић
Из књиге БЕЛЕШКЕ, ЗАПИСИ, ПЕСМЕ И ПРИЧЕ

Boban_m

Citat: Hurricane poslato 03 Mart, 2018, 16:31
http://informer.rs/vesti/drustvo/371987/ispovest-save-obradovica-ludog-vozaca-sa-brankovog-mosta-nisam-ja-vozio-kontra-nego-svi-ostali

Prehladio se
Ovo je ozbiljno poremecena osoba, kome treba oduzeti vozacku trajno. Ili treba cekati da pobije neciju citavu porodicu na drumu pa da bude jasnije [ljutko]

PECA BMW

Citat: Nika poslato 04 Mart, 2018, 01:24

Не можете нам ништа. Светог Николу и Свету Петку никада нећете победити!


More i onaj sto ubiva azdaju , i on zajeban lik !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

monsterbnt

Ma da... SOros ih platio da izigravaju svestenike kako bi se napljuvela sveta SPC....
Smrt SVIMA!!!!

mi¹ko_kolo

Ne prièate vas dvojica o istoj stvari.

ЯЭВОЛУТИОН

opet mi mesaju veru i crkvu....boga i mantiju....bog je jedan a mantiju nosi ko stigne....ti i takvi nisu jos proglasili patrijarha Pavla za sveca....batmani su to a ne svestena lica.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Vjera i crkva veze nemaju jedna sa drugom.  Vjera je vjera,i sama za sebe je  u svakom covjeku,ili je imas ili je nemas. A crkvi je vjera samo izgovor za kradju i otimacinu para od naroda,i za zaglupljivanje naroda bajkama!!!
jin-jang

Lazic

Boga je izmislio èovek koji nije imao kapaciteta da shvati svet oko sebe, religije su najveæe zlo u ljudskoj istoriji... O popovima ne bih... Uz ogradu da ih poznajem nekoliko koji su stvarno vrlo kvalitetni ljudi... Cenim da i u dr¾avnom aparatu ima nekoliko kvalitetnih ljudi... Bilo ih je i u nacional socijalistièkoj stranci sigurno...

mi¹ko_kolo

A onda dolazimo do veèitog pitanja: ¹ta je to, ¹to razdvaja ¾ivo biæe od gomile mesa?

MIGE

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Mart, 2018, 19:45
A onda dolazimo do veèitog pitanja: ¹ta je to, ¹to razdvaja ¾ivo biæe od gomile mesa?
du¹a

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

mi¹ko_kolo

Nisi razumeo pitanje.

bigbad86

Citat: Laziæ poslato 03 Mart, 2018, 20:05
Kako budalu ne baci¹e u Savu...???

Ka¾e, ko je shvatio poruku koju je poslao, shvatio je, ko nije neæe jer nema kapacitet... Retard na Kub...
Bar nije lo¹a kazna...

I ja mislim da ima glupih pravila, ali zabrana vo¾nje kontra smerom nije...

Bas me zanima dal ce da mu zastari :D

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Mart, 2018, 19:45
A onda dolazimo do veèitog pitanja: ¹ta je to, ¹to razdvaja ¾ivo biæe od gomile mesa?
®ivot... :D Gomila mesa je morala prvo da bude ¾ivo biæe... :D



Citat: MIGE poslato 04 Mart, 2018, 21:08
Citat: mi¹ko_kolo poslato 04 Mart, 2018, 19:45
A onda dolazimo do veèitog pitanja: ¹ta je to, ¹to razdvaja ¾ivo biæe od gomile mesa?
du¹a
Citat: zVuk poslato 04 Mart, 2018, 21:38
svest
To je posledica okidanja sinapsi u neuronima... Kao i veæina voleo bih da ima ¾ivota posle smrti, reiknarnacije, blabla, ali od toga nema ni mojega...




Citat: bigbad86 poslato 04 Mart, 2018, 23:41
Citat: Laziæ poslato 03 Mart, 2018, 20:05
Kako budalu ne baci¹e u Savu...???

Ka¾e, ko je shvatio poruku koju je poslao, shvatio je, ko nije neæe jer nema kapacitet... Retard na Kub...
Bar nije lo¹a kazna...

I ja mislim da ima glupih pravila, ali zabrana vo¾nje kontra smerom nije...

Bas me zanima dal ce da mu zastari :D
Evo ¹ta bi ja uradio u njegovom sluèaju... Po¹to su mu oduzeli auto do okonèanja postupka, glupo je da èeka nekoliko godina da ga dobije nazad... Postoje dokazi koje ne mo¾e da ospori(da se to desilo kad su radili most pa i ajde nekako), prizna sve, uzme kola i èeka pravosna¾nost presude... Kad dobije presudu od tog trenutka dr¾ava ima godinu dana da naplati kaznu, æorkira ga i oduzme mu dozvolu... To je realno samo godinu dana skrivanja... Dok traje proces ne mora da se krije... Mada u novinama je pisalo koliku je kaznu dobio(ako nisu izmislili), ¹to æe reæi to je sve veæ zavr¹eno... Sad samo da mu stigne re¹enje pa da poène skrivanje... Mada, gledajuæi ¹ta vozi, ima taj para da plati kaznu, a verovatno i duplikat dozvole... A verovatno i vezu koja æe predmet da æu¹ne u fioku...

zVuk

Citat: Laziæ poslato 05 Mart, 2018, 08:56

Citat: zVuk poslato 04 Mart, 2018, 21:38
svest
To je posledica okidanja sinapsi u neuronima... Kao i veæina voleo bih da ima ¾ivota posle smrti, reiknarnacije, blabla, ali od toga nema ni mojega...


[/quote]

....bio sam ubedjen da gomila mesa nema sinapse u neuronima.....a to za zivot posle smrti.....bmliga, ako ti nije smetalo sto nisi bio ziv npr. 1402. godine, zasto bi ti smetalo da ne budes ziv tamo negde u buducnosti...??...
Ko se ljuti, uleti mu kruti