Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Hahahahahaha a vidi sto izlazi iz mesnog nareska.  [rofl]


milomir22

Citat: Hurricane poslato 26 Februar, 2018, 18:02
...carevi, kolko je njima dobro bilo


Ono, kad ne jebes zivu silu

https://www.blic.rs/vesti/hronika/opsti-kurslus-kod-negotina-pijani-pravili-haos-po-bolnici-pa-pretukli-policajce-a/2b6zxly


Stigla nam Evropa, on moze da te psuje, bije, udara, ti njega ne smes da pipnes. Bukvalno je ogroman pritisak na pandure da budu politicki korektni, da ne bude na sudu "prekomerna upotreba sile". Jbg, ja ne volim pandure, ali znam vrlo dobro da sigurno ne bih pomagao nekom ko je resio sam sebi da razbije glavu, pa nek je razbije picka mu materina luda, a da su ovo odradili pre 20-ak godina, ili bi bili mrtvi od pendreka, ili plavi kao marica. Ranije nije bilo teranja sege s pandurima.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mali_zmaj

Narodna Milicija je bila èudo!!  Uðe prosjeèni policajac u kafanu i ka¾e polazi ispred mene..,i tu je kraj!! 
jin-jang

bobangsxr

Ovo su verovatno bili neki tatini sinovi ili je prica Malo preuvelicana... Klinci divljali a policajcima bile vezane ruke [rofl] za napad na policajca i ovde u CH bi dopili batine a kamoli kod nas...

bigbad86

I kako ih pustili da se brane sa slobode kad napadali u vise navrata sluzbena lica!?

mareskin

Citat: bigbad86 poslato 27 Februar, 2018, 15:34
I kako ih pustili da se brane sa slobode kad napadali u vise navrata sluzbena lica!?

Morali su da ih puste. Bili su jaèi. Ferka je ferka :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Hurricane


Hurricane


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Hurricane


megaidiot

CitatPretpostavlja se da se MArinkoviæ maskirao u ¾enu kako bi vozaè i suvozaè delovali kao par.
genije.
da su isli kao popovi na poslovnom putu i da su vozili dzip a ne pasat, kako i dolikuje, niko ih ne bi ni proveravao.


El Jefe

Надам се да ће силне јавне личности и НВО организације које се залажу за легализацију ганџе да се заузму за дотичне прегаоце  у шверцу.
Друштво за заштиту од животиња

Hurricane

...nema toga vi¹e, crkva je zata¹kala to, to se zapravo nikad nije ni desilo...

mareskin

Citat: Hurricane poslato 01 Mart, 2018, 13:49
...nema toga vi¹e, crkva je zata¹kala to, to se zapravo nikad nije ni desilo...

Inaèe ovaj verouèitelj ¹to je bio obuèen kao ¾ensko je inaèe imao ¾enskaste pokrete i bio sav feminiziran. Pazario je u lokalnoj prodavnici, pa ga znamo iz viðenja.
Navodno su dobili batine po¹to je do¹la policajka da pretresa navodnu "¾enu", a napipala mu¹ko. Navodno nije im se svidela ¹ala.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hurricane

...trand¾a raspali jbga, msm bar se ovde to tako zove, sad su crkva i lgbt u super odnosima


koliko nam je sve¹tenstvo bolesno, onako gledano u globalu

idanijel

Celo selo ¹mrèe belo,samo pop skank... Brate