Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic


megaidiot


mkt

vama srbima ne trebaju neprijatelji


mali_zmaj

Nikad nam nisu ni trebali,sami smo sebi dovoljni da se sjebemo,opste poznata stvar!! Jbg...
jin-jang

milomir22

Citat: mkt poslato 20 Januar, 2018, 19:00
vama srbima ne trebaju neprijatelji



Da li je realno da smo tolika stoka, makar neki od nas!!! Svaki put kad prodjem kroz "Kralja Petra", divio sam se ovoj umetnosti, kome je islo na ruku ovo i zasto??? Ocigledno da je odradjeno planski.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

uzas, ali ne cudim se, beskonacno je primera kako sami sebe sjebavamo, posle nam svi drugi krivi.
jebiga posle svaba nam kod zrenjanina ostala pista, mi je za svaki slucaj digli u vazduh i tako stoji i dan danas.  [ludak]

monsterbnt

Ni najokoreliji cigani nisu dirali te grafite....
Smrt SVIMA!!!!




mrle

Citat: Hurricane poslato 22 Januar, 2018, 16:07
https://www.blic.rs/zabava/vesti/drustvene-mreze-gore-branka-blek-rouz-u-jutarnjem-programu-na-nacionalnoj-televiziji/89sxnt5


:o



to je degradacija svega. Dovede¹ nekoliko struènjaka i drolju i njihova reè ima manju te¾inu od njene.

I jo¹ tema za jutarnji program...

Hohštapler

...i mi to plaæamo.... meseèno...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

eclipse4


eclipse4

Citat: mrle poslato 22 Januar, 2018, 16:13
Citat: Hurricane poslato 22 Januar, 2018, 16:07
https://www.blic.rs/zabava/vesti/drustvene-mreze-gore-branka-blek-rouz-u-jutarnjem-programu-na-nacionalnoj-televiziji/89sxnt5


:o



to je degradacija svega. Dovede¹ nekoliko struènjaka i drolju i njihova reè ima manju te¾inu od njene.

I jo¹ tema za jutarnji program...

kad je slusam dok prica pocinjem da imam problema sa disanjem...deskoncentrise me nejnim disanjem bem ti lebac

eclipse4


mrle


Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

perlx


monsterbnt

Citat: perlx poslato 23 Januar, 2018, 17:36
Medijska realnost:

Pre neki dan gledam statistiku citanosti.....

Politika: 1000+
Ekonomija: 500+
Drustvo: 600+
Hronika: 2000+
Zabava: 6000+

U pitanju je trenutni broj citalaca na sajtu po rubrikama.... Malo varira preko dana al odnos je manje vise isti...
Smrt SVIMA!!!!