Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mrle

Da li je neko gledao predstavu "Tesla ili prilagoðenje anðela" sa Ljubom Tadiæem mlaðim?

Lazic

Citat: Milos96 poslato 05 Jul, 2017, 21:52
Da tesla nije izmislio struju ti bi sad citao forum u mraku tako da tisina tamo :P
[rofl] [rofl] [rofl]

Glava Dole

Citat: mrle poslato 06 Jul, 2017, 10:18
Da li je neko gledao predstavu "Tesla ili prilagoðenje anðela" sa Ljubom Tadiæem mlaðim?

! No longer available

Ovo?

mrle

monolog Ljube Tadiæa.

Glava Dole

Nadam se da je zanimljivije od ovoga, ali nisam ni to, ovo sam krenuo posle 10min se smorio i prekinuo, gore je od pozorista... koliko je losa i ocigledna gluma jbte ne verujem  [thumb_down]

mrle

jbga, zavr¹ila ti Farma, ¹ta æe¹ sada da gleda¹?

Glava Dole

To sto si sad rekao je za mene uvreda, takve i slicne emisije sam uvek mrzeo iz dna duse i ne podnosim da pogledam ni na 2min, povraca mi se i kad vidim ista o tome po clancima ili gde vec, jedva rascistih youtube zid od parova uzivo... odma kliknem ne interesuje me i bez otvaranja, onda moram jos i da im obrazlozim zasto me ne interesuje... mislim se youtube brate jebote, makni mi ga sa zida, sta te boli kurac sto me ne interesuje... ovde je poenta da su mogli bar malo bolje da odglume, a ne ko kad djaci prvaci vezbaju i recituju ispred uciteljice... taj monolog ne znam sta je, nisam gledao niti mogu da ga nadjem ali bih i to pre gledao nego ovo sto sam ja okacio... pogledaj i bice ti jasno o cemu pricam, uopste nisu prirodni...

EDIT: nego, kako to da ja i ne znam da se zavrsila a da ti znas? Zao ti mmm? :P

mrle


mrle

znam zbog naslova
Pobednik slagalice dobio 3300e, a tamo neka ciganka mud¾ahedinka 30.000e

megaidiot

a montazna kuca pobedniku slagalice? nema vise?

Citat: Milos96 poslato 06 Jul, 2017, 13:17
... taj monolog ne znam sta je, nisam gledao niti mogu da ga nadjem ali bih i to pre gledao nego ovo sto sam ja okacio...
[rofl][rofl][rofl]
lakse malo, polomih se od smeha

Glava Dole

Sad kad si ovako izdvojio polomih se i ja [rofl] Bem ti budalu, ispade ko da ne znam sta je monolog, u stvari htedoh reci da nisam gledao taj monolog sa ljubom a pogledao bih, vise volim da neko normalno nesto isprica ispred kamere nego da lose odglumi :)

Glava Dole

Citat: mrle poslato 06 Jul, 2017, 13:34
znam zbog naslova
Pobednik slagalice dobio 3300e, a tamo neka ciganka mud¾ahedinka 30.000e

Pa kad smo propali narod sa minimumom kulture... cist primer i muzika:


Cisto banalni primer... prva, sasvim normalna i meni licno lepa pesma svega 200.000... dok druga koja peva "hocu da trosim tvoje pare po bahamima" 18 miliona... pa dusa me zabolela kad sam uporedio i video gde ja zivim jbmti sunce zarko  [thumb_down]

mrle

saæu da vidim ¹ta je ovaj miki maus

mrle

Citat: mrle poslato 06 Jul, 2017, 14:18
saæu da vidim ¹ta je ovaj miki maus

u jboteee

megaidiot

@tesla
sta se cudis? nisi shvatio do sada da je vecinski stanovnik planete cist debil, blavor i budala?
ovde otvoris youtube pa ti izbaci popularnu ponudu sve siptar-urban-stajl turci, dzogani ekipa i slicna govna, pa onda red dzihadlija, pa red nasih slepaca.
normalno je to tako, svuda. samo pise coca-cola, a ne znas da prevedes, pa ti ne smeta koliko nasa govna.
nego je velika sreca sto su rusi izmislili internet pa mozes da biras sadrzaj.

vratimo se na temu - jel dele jos uvek montaznu kucu ko pobedi u slagalici?

Major

Citat: mrle poslato 06 Jul, 2017, 14:18
saæu da vidim ¹ta je ovaj miki maus

E zbog toga on ima 18m pregleda.
:D

mrle

Citat: megaidiot poslato 06 Jul, 2017, 14:26


vratimo se na temu - jel dele jos uvek montaznu kucu ko pobedi u slagalici?

davno si ti pobegao odavde.

Glava Dole

Citat: mrle poslato 06 Jul, 2017, 14:18
saæu da vidim ¹ta je ovaj miki maus

Ali miki maus [rofl] [rofl] [rofl] stomak me zabole, nemam vise pluseva jbg [rofl]

mareskin

Citat: Major poslato 06 Jul, 2017, 14:27
Citat: mrle poslato 06 Jul, 2017, 14:18
saæu da vidim ¹ta je ovaj miki maus

E zbog toga on ima 18m pregleda.
:D


Ovo me podseæa na rupu u ogradi i ono brojanje ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot

mislis na temu koju treba obavezno pogledati.