Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

milomir22

Jeste, ali kad ta ista murija fino ogladni. Komsija mi je zandarm i svaka 3 meseca ga salju na kosovo, ima 80 000 i prvi bi im jebao majku milu.

Ko poslednji ostane na vlasti ima da najebe i za sebe, i za slobu, demokrate lopovske, napredne i ostale.

Afrika nas stize krupnim koracima kad je standard u pitanju, da Beograd ne izvlaci prosek platama (mada sveukupno je i skuplji za zivot od ostatka srb, pa dodje skoro isti djavo), ne bismo puno ni odmakli afrikancima.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

Citat: milomir22 poslato 07 Jun, 2017, 00:46
Ko poslednji ostane na vlasti ima da najebe i za sebe, i za slobu, demokrate lopovske, napredne i ostale.
vec bi sve gorelo, samo da nas dobro naloze na sledeceg spasitelja.
pogledaj film 'life and debt', videces jako slican scenario, samo bez rata.

Lazic


mrle


Major

Nema od toga nista..


kosta92

Sam biras kako zivis ! :)

Lazic

Da sve nije istina pa neko i da ka¾e, a jeeste èim je Kurir objavio, sigurno je izmi¹ljotina... Tj, Vreme, kurir je samo preneo jer se ono govno Rodiæ opet pokaèio sa av... Nego ¹to Srbi imaju pamæenje kao zlatne ribice, ili su u su¹tini zli...

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2861333/biografija-iz-varikine-sta-je-sve-aleksandar-vucic-izostavio-iz-zvanicnog-zivotopisa


mkt


zVuk

hah...s' obzirom na kolicinu koju su imali kod sebe, najverovatnije ih je namestio diler koji im je to prodao....a diler ce nastaviti da radi kao da nista nije bilo....tako to ide u zemlji srbiji....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Major

Citat: Laziæ poslato 09 Jun, 2017, 00:18
Da sve nije istina pa neko i da ka¾e, a jeeste èim je Kurir objavio, sigurno je izmi¹ljotina... Tj, Vreme, kurir je samo preneo jer se ono govno Rodiæ opet pokaèio sa av... Nego ¹to Srbi imaju pamæenje kao zlatne ribice, ili su u su¹tini zli...

http://www.kurir.rs/vesti/politika/2861333/biografija-iz-varikine-sta-je-sve-aleksandar-vucic-izostavio-iz-zvanicnog-zivotopisa

Da imamo slobodne medije ovo bi trebalo svako jutro da se pusta narodnim masama da vide ....

megaidiot

meni je super: "Zvanièna biografija, i po formi i po su¹tini, nije naroèito zanimljiv dokument. Ali, po¾eljno je da bude makar istinit."

mrle


nano

Sad sam video na fb sliku, tuga... Da li neko zna kako je doslo do nesrece?

Conti-Moto

https://www.facebook.com/nsu.rs/photos/a.1586399204960937.1073741828.1585825335018324/1867286790205509/?type=3&theater

Strasno, poznato mesto po problemima ...
Stovariste za gradjevinski materijal se nalazi na obe strane puta.
Kamion je skretao na stovariste i naravno presekao put ... :(
Viljuskar iz tog stovarista redovno pravi udese jer X puta na dan preseca veoma prometan put noseci
gradjevinski materijal sa jedne strane na drugu. Bomba i dici sve u kurac.

Novo !!!
Conti ROAD !!

viper

Uzas, jos strasniji su komentati na fb 😨
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

nano

Da, komentari na NSU svaki put kad je motor u pitanju, razmisljam dal da citam. Toliko frustracija i pakosti na jednom mesto da je to neverovatno.


Pre par dana na Futoskoj, lik sa skuterom udario pesaka koji je pretrcavao 15m od pesackog, sudeci po komentarima vozac je kriv posto jel nije pustio ovog da pretrci na miru... I odma price voze 200 po gradu, a 200 nisu videli ni na TVu.

Slaninar

#20798
Ovde pi¹e da je preticao kolonu kamiona?!?, a da je kamion (ne pi¹e sa ili bez ¾migavca) skretao levo na stovari¹te:

http://www.021.rs/story/Novi-Sad/Hronika/164878/UZNEMIRUJUCI-FOTO-Motociklista-podleteo-pod-kamion-na-Miseluku-i-poginuo.html

Pi¹e i da je Honda, a na slici Yamaha.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nano

Eto ih komentatori... Kakvi smo mi to ljudi jbt.

Citatmotocikl sa slike nije prevozno sredstvo. to je ma¹ina namenjena i¾ivljavanju i izdivljavanju. ¾ao mi je svakog ko pogine, ali je jo¹ stra¹nije ¹to je mnogo onih koji su nevine ¾rtve budala za volanom koje ¾ele da prestignu svoju senku. do¹li topli dani a rubrike pune ovakvih i sliènih scena. kakvo nam je stanje u dr¾avi i stanje svesti pojedinca takva nam je i kultura u saobraæaju.


CitatVozaci su naravno krivi zato sto bahati mototisti ne vode racuna o ogranicenju brzine, o sebi i ostalima u saobracaju...
Onaj lik je ubio decaka pre par godina na bulevaru oslobodjenja, juce u bosni...
Divljaju izmedju automobila, moraju da budu prvi na semaforu...
Svi su im krivi kada se skrljaju...