Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

sasa ns 1 i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

mrle

ili se probudio neki zmaj posle 10.000 godina.


Ma ne valja im bojler, pa negde "curi" struja ka uzemljenju i greje gvo¾ðe iz temelja.

Major


Kostić

mi se cerimo, al kad im sukne gejzir po dvori¹tu, ima da be¾e kuvani ;D meni je dr¾ava car. do¹li izmerili temperaturu i naredili im da se isele.... kako bi ih pobio ko nemce...  bez re¹enja ...

DebeliZmaj

pise da mu bili elektericari .. nije struja
nije vod a.. ko zna negde nesto greje ...
josh kad mu izbije nego termalno izvoriste
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Ako je termalni izvor, a najvjerovatnije jeste, temperatura ce mu biti  najmanji problem. Ako nastavi da potkopava ispod moze da se desi jednog dana kad se vrati s posla da samo krov viri iznad povrsine. Ili ni to.

Ivicat

Ove zime padne sneg a oko jednog dela temelja, sneg istopljen. Prvo sto sam pomislio da je pukla cev za grejanje.  :o Ali posle se setim da tuda ne prolazi grejanje.

Ali tu je prolazilo uzemljenje. Jedna cev u zidu verovatno curi i zid je vlazan. Faza u uticnici bila u kontaku sa zidom i zbog povecane vlage u zidu, eto toplog temelja.

Major

Valjda su im bili dobri elektricari...

bogdan

ja bi tu montirao termo elektranu i pravio struju


DebeliZmaj

kako bi drugacije dramili nesto ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

nano

Odslusao pazljivo, osim "mimimimimimimi" nisam cuo zato ima dva odvojena skupa? Pederi se oko kinte posvadjali.


Nego, zasto se uvek parada "ponosa" odvija u BG? Pa svi su vec tu pa da se necimaju za prevoz. :D

DebeliZmaj

Realno mogli bi sledecih 10 godina tura po srbiji ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ko je jebo, jebo je.



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: Ivicat poslato 29 Maj, 2017, 19:35
Ove zime padne sneg a oko jednog dela temelja, sneg istopljen. Prvo sto sam pomislio da je pukla cev za grejanje.  :o Ali posle se setim da tuda ne prolazi grejanje.

Ali tu je prolazilo uzemljenje. Jedna cev u zidu verovatno curi i zid je vlazan. Faza u uticnici bila u kontaku sa zidom i zbog povecane vlage u zidu, eto toplog temelja.
Takav topao temelj bi ti potro¹io 20.000 evra struje preko zime, nije sigurno to...

nano

Citat: El Jefe poslato 30 Maj, 2017, 12:54
http://www.fsksrb.ru/fond-strateske-kulture/ostalo/srbija-u-nato-u-kuvanje-zabe/

Odlican tekst.

Citatзбог тога „и оних 70 одсто (народа) који желе да будемо уз Руску федерацију треба да размишљају о томе где нам је тржиште и да од нечега мора да се живи“.

To nek pita sremce koji godinama odlicno saradjuju sa Rusima, prodaju im voce. Nije Bata Kole lud sto je kupio toliko zemlje i podigao vocnjake jabuka...

S`tim da to voce nikad ne bi mogli da prodaju u EU zbog nedostatka raznih sertifikata, ne znam tacan naziv ali znam da je preko 100k eura.

Lazic

I Rusi su vrlo izbirljivi na kvalitet voæa koje uvoze... Nedavno su nam vratili gomilu neèega...

Boban_m

Pa jesu izbirljivi kad hoce od nas da kupe voce, a dripci preprodaju robu iz Turkmenistana. Nije prvi put.

nano

Taljaju ljudima 3. klasu kao 1. neki talibani sa juga, maline su u pitanju. Isto tako su pokusavali da prevare na kilazu...

Poznajem coveka licno, kruske prodaje, nikad nije imao problem i odlicno saradjuju.

To se pravi atmosfera u medijima da ispadne kako nas zezaju a nije tacno. Ljudi hoce ono sto su platili.

Ali niko ne spominje ovo!

Iz "Sporazuma o slobodnoj trgovini".

CitatRoba sa veæom dodatom vredno¹æu stvorenom u Srbiji (vi¹e od 51%) tretira se kao roba sa srpskim poreklom, ¹to omoguæava bescarinski ulaz velikog broja proizvoda na tr¾i¹te Rusije, koje ima 142 miliona potro¹aèa.

Dakle ti si 20% u startu jeftiniji od nekih drugih zemalja, npr Spanije, Francuske ili Grcke od kojih su Rusi dosta hrane uvozili.

Fazon je sto ce ovaj mentol picousti i to da usere umesto da se ljudi obrazuju i da im se predoce mogucnosti.


Lazic