Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 14 Maj, 2017, 00:30
lele kad i ovo cudo ima ABS 
Ka¾u i diskove od 305mm, da jebe rak raka, ima jedan disk, ni blizu 305mm... Ili je veliki kao Goldwing...


Poljanac92

Maaa neke pare mora da uzmu, ako ovo prodje da ne placa narod, naci ce oni vec nesto :D
Preticao sam i kad nisam morao :D


Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

mkt



Lazic


mrle


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Poljanac92

Pa ne smeju na kriminalce zato sto cu pi*ke. A ovamo znaju da mogu da se izivljavaju na starijim ljudima i na zenama. Sto ne naidje na nekog gergu koji ce da ga olupa?
Preticao sam i kad nisam morao :D

Biker-Boy

Ja samo ne razumem ove komunalce, kako spavaju nocu, i kako mogu da zive sami sa sobom, ja nikad nebi mogao da radim taj usrani posao, da zivim od maltretiranja sirotinje....
I feel the need..... the need for speed !!!

Poljanac92

Kako spavaju nocu? Pa to je cist ¹lam. Ne generalizujem sad da su svi komunalci isti, ali ovi sto maltretiraju ovako narod jesu slam i to onaj najgori
Preticao sam i kad nisam morao :D

Biker-Boy

Na njih i mislim, naravno da nisu svi olos, ali ovaj se bas usrecio, dobio je bonus, sigurno je sef ponosan na njega, a kad ode kuci pricace svojoj deci, deco danas je tata bio vredan i neustrasiv, kaznio je staru baku koja se bahanalise po ulici, ceo dan prodaje kojesta, umesto da uziva u svojoj penziji, ide po banjama, putuje, igra se sa unucicima....
I feel the need..... the need for speed !!!

zVuk

samo da znate da imamo i komunalne policajce na forumu kao aktivne clanove.....inace, cela ta sluzba nema predstavu zasto je oformljena....probali da sklone divlje taksiste sa aerodroma, pa kad je onaj jedan olupo njih dvojcu-trojcu, prestali su da se bakcu s' tim.....preostalo im je jedino da udaraju na onoga ko ne sme da vrati, a to su stari i nemocni....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Biker-Boy

Da imamo uredjenu drzavu (ko sto nemamo) nebi ni bilo divljih taksista, niti ovih sirotih staraca i ulicnih prodavaca, jebalo bi im se da se cimaju, taksisti bi imali redovan posao i bili u legalnom udruzenju, imali redovnu platu, zdravstveno, staz...  a ovi penzosi ulicni prodavci bi verujem rado batalili sve i uzivali u penziji kako to dolikuje coveku koji je odradio svoje.
I feel the need..... the need for speed !!!

megaidiot

Citat: Biker-Boy poslato 16 Maj, 2017, 19:48
Na njih i mislim, naravno da nisu svi olos, ali ovaj se bas usrecio, dobio je bonus, sigurno je sef ponosan na njega, a kad ode kuci pricace svojoj deci, deco danas je tata bio vredan i neustrasiv, kaznio je staru baku koja se bahanalise po ulici, ceo dan prodaje kojesta, umesto da uziva u svojoj penziji, ide po banjama, putuje, igra se sa unucicima....
! No longer available
.

Lazic

Citat: zVuk poslato 16 Maj, 2017, 19:51
samo da znate da imamo i komunalne policajce na forumu kao aktivne clanove.....inace, cela ta sluzba nema predstavu zasto je oformljena....probali da sklone divlje taksiste sa aerodroma, pa kad je onaj jedan olupo njih dvojcu-trojcu, prestali su da se bakcu s' tim.....preostalo im je jedino da udaraju na onoga ko ne sme da vrati, a to su stari i nemocni....
Znam za jednoga, ali taj samo sramoti porodicu... ;D Inaèe mo¾e¹ na 'leb da ga ma¾e¹... :)

DebeliZmaj

Citat: Biker-Boy poslato 16 Maj, 2017, 19:31
Ja samo ne razumem ove komunalce, kako spavaju nocu, i kako mogu da zive sami sa sobom, ja nikad nebi mogao da radim taj usrani posao, da zivim od maltretiranja sirotinje....

vidi... oni su izvrsni organ... dakle verovatno im nije prijatno al oni izvrshavaju tudju odluku
pitanje je kako onaj ko ga je poslao da to radi spava nocu .. al posto u teoriji napune budzet
fino spava il brishe suze zaradjenom platom ...

po meni su problematicni oni koji rade u komunalnoj il policiji al ih sramota da kazu gde rade
ili glume i lazu da rade negde gde ne rade .. e u takvima je problem...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell