Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#20440


Lazic

Ne zna mnogo ljudi, Milo¹eviæ je do kraja '97-me imao odre¹ene ruke da re¹i probleme na Kosovu kako god... Od nove '98-me su ameri ovk skinuli sa spiska teroristièkih organizacija, znao sam odmah da æe da bude sranje...

Kostić

mnogo su se opustili ovi sa kosova. tramp voli pare, a to mo¾e da bude problem. oseæam da ni¹lije spremaju barikade ;D

PECA BMW

Citat: kosta66 poslato 12 Maj, 2017, 20:36
mnogo su se opustili ovi sa kosova. tramp voli pare, a to mo¾e da bude problem. oseæam da ni¹lije spremaju barikade ;D

A tako je sve i pocelo ! Prvo su albanci krenuli da postavljaju barikade tamo gde su bili vecina i nisu dozvolili bilo kome da prodje , onda su poceli da kukaju kako su ugrozeni i onda se zna dalji tok .

Kada su srbi poceli da postavljaju barikade pretise nam blokiranjem u EU i kako ogranicavamo slobodu kretanja i slicno pa je i sam predsednik molio da se uklone barikade .

U prevodu albanci imaju jak lobi u svetu a mi nemamo ni datu rec ni obraz a o lobiju i da ne pricamo ..

Ako nislije postave bilo kakve barikade bice : ugrozavanje nacionalnih manjina , ogranicavanje slobode kretanja , divljaci koji nisu za EU .. .. ... ... ..


Sve ce biti samo borba za pravo srba u srbiji nece biti .
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Kostić

bate, da se srbin nije prodavo za evrobulj i dojèegenge, nego da je jebo i sejao, ne bi do¹li do ovog dela prièe... da se nisu delile so¹ke ¹iptarima, ko ¹to se sad dele srbima od strane maðarske, ne bi njih bilo vi¹e no nas, na na¹oj teritoriji. nego jebe¹ to, ni¹lije da ozidaju zid na vreme...

Hattrick

Citat: kosta66 poslato 12 Maj, 2017, 21:14
... da se nisu delile so¹ke ¹iptarima......

Nisu se delile, vec se i dalje, dan-dans dele. Posle kad bude bilo pravo na samoopredeljenje, opet ce da boli guza. Steta sto niko nije naucio volovske glave za sta sluze boravisne i radne dozvole. Lepo rodjen si i zivis u Srbiji, Albanska licna karta, i albanska soska, a srpska radna i boravisna dozvola, pa kad stanes na kurcev zivac, "hvala lepo, ne produzavamo boravisnu dozvolu, jer nam nije vise potrebna vasa radna snaga". Ovako, opet ce se istorija ponoviti.

Kostić

sve mi to znamo rodjo, al ko æe da stru¾e ¹paklom kad zagori ¹erpa?

Hattrick


Kostić

ovaj novinarski marketing oko onog frajera ¹to preti svaki dan, je ¹ta? hu¹kanje i izazvanje besa u narodu, pa kad za to bude prilika, opet da gine mladost. relno, opako jaka taktika. a realno, najveæi krivac je domaæe prase. e prc

lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Lazic

Ko hoæe da se sakrije, sakriæe se... Èuo sam da postoje mrtve zone u radarskoj pokrivenosti na Zemlji i da ko ima dovoljno para i volje, mo¾e da bude nevidljiv sa sve aviJonom, jeb'o te... ;D Nego æe po obièaju da najebeva sirotinja raja koju æe da 'apse za svaku sitnicu...

Vrati se Orvele, sve ti je opro¹teno...

mali_zmaj

©ta vele ono, mo¾da su ih ubijali,al ih nisu ubijali dovoljno!!!
jin-jang

Lazic

Koga? Sirotinju raju? :)

DebeliZmaj

Sto pre se otreznimo od ideje EU i tih sranja bolje po nas ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


mali_zmaj

Citat: Laziæ poslato 13 Maj, 2017, 12:48
Koga? Sirotinju raju? :)

Ma politièare..,kakva sirotinja,mi æemo sami pokrepati..
jin-jang

lord_oblivion

Citat: stilgar poslato 13 Maj, 2017, 15:21
http://www.vrelegume.rs/vesti1/jawa-350-ohc-naslednik-legende-istorija-se-ponavlja/
Preko je oko 3700 krvnih zrnaca. Ubila se za novog budget kafea. Ili skremblera. Rado bih posedovao za u sobu/gara¾u  :)
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Hattrick

Citat: lord_oblivion poslato 12 Maj, 2017, 23:49
http://news.filehippo.com/2017/05/uk-to-institute-real-time-surveillance-of-web-users/

Ovi ljudi dobri ljudi bese kritikovase Kineski firewall, i Rusko ogranicenje lajanja NVO po internetu, kao krsenje ljudskih prava ?  [clapp]

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !