Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

bobangsxr

Ovde u CH do cetri sata je prihvatljivo da imas put do i od poslao.... Znaci dva tamo dva ovamo to se ne placa dodatno... Normalno da se Nemci bune... E sad sto smo mi navikli da nam je poso preko puta kuce, to je vec nesto drugo [hello]

Hattrick

Pa Svajcarska i jeste jedna od retkih drzava gde je to moralno opravdano u odnosu na visinu plate. Platiti nekoga 28.000dinara, i traziti od njega da putuje dva sata tamo, dva nazad, nije vise uzimati ljude za budale i ponizavati ih, to je vec pisati im u usta, i cuditi se sto nema vise dobrovoljaca koji cekaju sa otvorenim ustima.
Neka im ponude Svajcarskih 7000€ za poslovodju, 5000€ mesecno za radnika, 4000€ za cistacicu, pa da vidis sta je kick-box borba za ulazak u bus. :D

Kostić

ja bi za 5k e i¹o pe¹ke....

Lazic

Naravno, jer sa 28.000 i dvoje dece u ¹koli, mo¾e¹ za kurac da se uhvati¹. A kako da radi¹ dodatni posao ako gubi¹ èetiri sata na prevoz...?

Za¹to li se onaj ubio pre atomske bombe...

monsterbnt

Citat: Laziæ poslato 04 Maj, 2017, 00:03
Za¹to li se onaj ubio pre atomske bombe...

Rusi su ipak bili previse nezni prema njima....
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Za razliku od Nemaca prema njima, definitivno...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


El Jefe

На штакама сам, само ћу мојима који су ратовали запалити свећу.
Друштво за заштиту од животиња

Kostić

sa 28 000 desetak dana pred platu ide¹ gladan na posao. te¾ak fizièki posao. i æuti¹, radi¹, a ne palamudi¹ u radno vreme po internetu. doðe¹ kuæi mrtav umoran, fri¾ider prazan, legne¹ da spava¹.


i æuti¹.


ruje su ba¹ bili ne¾ni prema svim ¾enama po evropi. pola nemaca, srba i sliènih, lièe na ruse... sad je red da jebu ameri malo. za 50 godina, srbi æe da govore nemaèki, lièiæe na ruse i imaæe amerièki mentalitet.

pardon, turci s æirilicu

Lazic

Samo neka æutimo...

mrle


Kostić

#20292
nemaju vremena da laju. neko mora i da radi. al i ti i debeli treba da izaðete na licu, vama stalno ne¹to smeta. u radno vreme. na internetu. za malo vi¹e od 28 000 :)

ti si bar obrazovan èovek. valjda ti je jasno da tvoj posao ne doprinosi nièemu i da to pojede¹, obuèe¹, vozi¹, neko mora da poseje, proizvede, napravi. i neko mora da ima pokriæe da od¹tampa novac, koji æe tebi da da, kao platu.

nisi mali pa da ne razume¹.

DebeliZmaj

ok kosta ti uzivas sa svojih postenih 28.000, meni mojih ovo sitno preko 100k malo
bezobrazno sam trazio 150k, pa ako daju 120k ok .. ako ne ... cao u septembru ...
taman sam dotle odradio sve za stami treba legalna full na racun plata ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: lord_oblivion poslato 03 Maj, 2017, 18:53
S druge strane, ima gomila radno sposobnih koji sede po godinu-dve-tri kuæi bez posla i prihoda, na grbaèi ukuæanima i sve im ne¹to fali, te ovo slabo plaæeno, te ono daleko, ono te¹ko, ovo nume... I tako.

Ne znam ni za jedno dobro plaæeno radno mesto, sa pristojnim uslovima za rad (da te niko ne ¹ikanira, i da nisi na -10 i ki¹i napolju), a da ne mogu da naðu radnika. Samo oni ¹to daju po 20-30 hiljada i kukaju kako ljudi neæe da rade.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

#20295
Kao kad slu¹am Janeza koji u Bosni kenja kako je morao da prebaci posao jer Slovenci neæe da rade...


@Kostiæ:
Da si ti meni ¾iv i zdrav, od 9.III.1991 do 5.X.2000 nisam propustio ni jedne demonstracije, od mene dosta, ali zbog svoje dece æu ponovo... I sve to vreme radio i lajao po internetu(od '96-te)... Moj trenutni posao dr¾i u funkciji firmu koja sva¹ta proizvodi i hrani 70 ljudi, a kojim sluèajem i da propadne, znam i da posejem i da proizvedem i da napravim...

Kostić

ja nikad nisam i¹ao na demonstracije, èak nisam ni u ¹erpe lupao. radio sam. a sad, paaa, boli me kurac da radim i za srbe i za nemce. :) nego, ¹ta si postigao izlascima na demonstracije, deca ti bolje ¾ive? ostavi se demonstracija, kesiæa, malagurskog i gluposti. radi i donesi u kuæu. tako æe tvoja deca da ¾ive bolje. radi i æuti, kao sav normalan svet. ene moji rade i bez demonstracija i lupanja u ¹erpe. nego da ti izvuèe¹ lutriju, ode¹ u ameriku i skine¹ se sa leða nekog radnika. a i odande se lak¹e brani opstanak porodice :)

jebo te tupad¾ija :-*

Lazic

Kako sam ja na leðima nekog radnika?

1. Radim u privatnoj firmi. Ako nema posla, nema zarade, nema plate...
2. Radnici u mojoj firmi rade ako im oprema radi. Ako ne¹to crkne, zovu mene i ne rade dok ne otklonim problem.
3. Nisam profitirao od demonstracija jer nisam olo¹ kao Èeda i svi ostali koji su se nafatirali od tada...
4. Sve vreme sam radio i donosio u kuæu, demonstrirao u slobodno vreme...
5. I u Americi bi radio moj posao...
6. I ako bude svetski rat i ne bude posle kompjutera, znam toliko toga da radim da se ni najmanje ne sekiram da æu biti gladan...

I jesi tupad¾ija, al' te i dalje volim... :-*

megaidiot


Kostić

ni¹ta tvoja firma ne proizvodi. ako ne plaæa porez, tj ako ga plaæa minimalac, a daje ti lepe pare na ruèice, a malecke na raèun, na leðima si. vi ste trgovci. :)

ti si najveæi tupad¾ija :-*