Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Zavisi kako gledas stvari ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic

#20261
Kako god gledao, situacija je sledeæa: Novinari ga napali, mada pogre¹no jer svi znaju da je fantom u stvari vuèiæ bez koga niko ne sme da prdne, slina ih tu¾io, popu¹io... Sigurno su novinari ucenili sudiju... govnar vuèiæ nije osporio izjavu ¾ene od onog malog govneta, samo je kr¹eæi ruke rekao da ne razume koliki su to zlikovci koji su je izmanipulisali da ka¾e to za njenog biv¹eg mu¾a... I ¹ta, mali se samokaznio time ¹to neæe opet da se kandiduje za gradonaèelnika iduæe godine... Botovi, napu¹ite se kurca vuèiæu, zaradite sidu i pomrite vi¹e...

DebeliZmaj

#20262
Pa da al ti pises koliki retardi za ovo ili ono mogu biti ...
Neko moze kaze koliki retard mozes biti raditi za tvoju platu ceo mesec ? ( ne konkretno ti ... )
Jerbo ako neko gleda iz svog ugla to mu je ne isplativo ...
Neko moze kaze koliki ste retardi pa jos uvek zivite u Srbiji ... Palite preko uzmite pare ...
Dakle zavisi od tacke gledista ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

opet zabava za narod...da se kao pokaze da kao i oni nisu kao jaci od zakona i da je kao zakon jednak kao za sve ...kao.....farsa burazeru,farsa

MIGE

http://www.blic.rs/vesti/hronika/djuricu-nanogica-i-milioni-priznao-zloupotrebu-polozaja-pa-sklopio-bolji-sporazum/f2g16hq
to je situacija kad izvlacis pare i zatvaras fabrike domace da bi strane mogle na nasem trzistu prodavati istu tu robu...zato niko od njih nece nikada lezati jer ih stiti gazda iz inostranstva preko ovih nasih slina....

http://www.blic.rs/vesti/hronika/prepolovljena-presuda-ostetila-biblioteku-za-20-miliona-a-dobila-pet-godina-zatvora/0dkzr6w

a za kradju u biblioteci,5 dina  :o


Kostić

''Istom presudom sud joj je oduzeo pomenutu imovinsku korist od ukupno 20.595.502,82 dinara, a o¹teæenu "Gradsku biblioteku Panèevo" uputio na parnièni postupak radi ostvarenja imovinsko pravnog zahteva.''

dobra fora ;D

Lazic

#20267
Citat: DebeliZmaj poslato 30 April, 2017, 08:25
Pa da al ti pises koliki retardi za ovo ili ono mogu biti ...
Neko moze kaze koliki retard mozes biti raditi za tvoju platu ceo mesec ? ( ne konkretno ti ... )
Jerbo ako neko gleda iz svog ugla to mu je ne isplativo ...
Neko moze kaze koliki ste retardi pa jos uvek zivite u Srbiji ... Palite preko uzmite pare ...
Dakle zavisi od tacke gledista ...

Aj ne lupaj...
Mi¹ko je stavio link o presudi suda koji je rekao da novinari ne treba da plate od¹tetu slini nego on njima, za èoveka koji udari minus na takvu vest sam se vrlo blago izrazio... Nigde veze sa platom, isplativo¹æu, razlozima da li ostati u Srbiji ili ne... Da imam platu i 5000e isto bi mislio, jer nisam olo¹... A vuèiæa i njegove tarzanèiæe mo¾e da podr¾ava samo kompletan retard ili ðubre...

@Mige:
Mislim da se novinari koje trebalo da plate mo¾da ne bi slo¾ili sa tobom... Mora od neèega/nekoga da se krene... Kako Milo¹eviæ nije dozvoljavao da sudije sude protiv njega i njegovih...

DebeliZmaj

ok to je tvoje misljenje ...
ko je ni po cemu nije bitnije
od tog sto je minusirao ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


Kostić

kad ¹tampa akcize za orliæe onda ni¹ta, al kad o¹tampa jedan so¹pa za talibana u amerike, odma krimi. ruke mu se pozlatile za svaku so¹ku, koju je o¹tamo za milosrdne anðele.


Lazic

®ao mi je ¹to se Hitler ubio pre nego ¹to je atomska bomba bila spremna, jako ¾ao... Jebem li im majke majèine, i ¹vabama i onom neuspelom abortusu av i nama glupima...

http://dnevnizurnal.com/nemacki-ambasador-sramota-srbi-mi-vam-otvaramo-fabrike-a-vi-necete-da-radite/

ЯЭВОЛУТИОН

jedino da nece..nego nece za 28000...daj im 2800 evra pa da vidis....ima da se presele....nek kaze za koje pare on putuje u srbiju...ni u nemackoj se ne ide u drugi grad za 700 evra plate...i sa obezbedjenim prevozom.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


DebeliZmaj

elem.. da mi daju duplu platu kao sad ne bi se cimao dao Vrsca ili bilo gde drugde,
cak ni rubne opstine Beograda ne dolaze u obzir ... kakav koletivni prevoz kakve picke
materin ... to znachi da si bacio josh sat dva u svakom smeru ... i to jos sa ljudima
sa kojima ne bi van posla, na kome si placen da ih gledash, boravi u ustoj prostoriji,
zgradi, ulici... a sta ako se uspavas pa omasis bus ? hvala li ne hvala ...

palti ti mene u Srbiji koliko platish IT Managera tamo... nije frka sam cu se prevezem
100km na posao svaki dan il ce se preselim .. pa 5 dana sam tamo vikend svaki 2 ili 3ci
do mojih da vidim sta rade...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Maj, 2017, 14:40
elem.. da mi daju duplu platu kao sad ne bi se cimao dao Vrsca ili bilo gde drugde,
cak ni rubne opstine Beograda ne dolaze u obzir ... kakav koletivni prevoz kakve picke
materin ... to znachi da si bacio josh sat dva u svakom smeru ... i to jos sa ljudima
sa kojima ne bi van posla, na kome si placen da ih gledash, boravi u ustoj prostoriji,
zgradi, ulici... a sta ako se uspavas pa omasis bus ? hvala li ne hvala ...

palti ti mene u Srbiji koliko platish IT Managera tamo... nije frka sam cu se prevezem
100km na posao svaki dan il ce se preselim .. pa 5 dana sam tamo vikend svaki 2 ili 3ci
do mojih da vidim sta rade...



Mislim da bi mnogi i putovali za pristojnu platu. Ali ovako, kad daju 200-300 evra i kenjaju kako "ljudi neæe da rade..."
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

DebeliZmaj

vidi kao sto napisah
za 10x taj iznos sto si napisao ne bi putovao ... za 20x bi se dogovorili
za 30x se selim tamo pa posecujem Beograd, novacnicama brisem suze za
rodnim Beogradom
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Slaninar

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Maj, 2017, 16:23
vidi kao sto napisah
za 10x taj iznos sto si napisao ne bi putovao ... za 20x bi se dogovorili
za 30x se selim tamo pa posecujem Beograd, novacnicama brisem suze za
rodnim Beogradom


I kao ¹to sam ja napisao, (sreæom?) nisu svi kao ti - mnogi bi putovali i za iole pristojnu platu, ali èim nema "dobrovoljaca", verovatno je plata bedna, ili su uslovi (fizièki, ili jebanje u mozak) lo¹i - jedno ne iskljuèuje drugo.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

lord_oblivion

S druge strane, ima gomila radno sposobnih koji sede po godinu-dve-tri kuæi bez posla i prihoda, na grbaèi ukuæanima i sve im ne¹to fali, te ovo slabo plaæeno, te ono daleko, ono te¹ko, ovo nume... I tako.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.