Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

megaidiot

#20140
Ja po Bejrutu ne bi smeo da vozim, doduse nisu mi ni nudili. Crveno ne jebu 5%, semafori su ukras, pravu prednost ima samo vojska i policija koje je pun kurac posvuda, cesto svi stanu da prodje brdo nekih oklopnih vozila, civili se medjusobno propustaju po nekim pravilima koja samo oni znaju. Jako zanimljivo gledati kako sve funkcionise.
Italija je za njih vrno disciplinovana vozacka kultura. :D

mi¹ko_kolo

Nisam bio u Libanu ali Egipat je :o :o :o . I to prièam o 2007-oj, pre zbacivanja Mubaraka, dok je Kairo jo¹ bio pun turista. Sada ne znam kako je ali bolje sigurno nije.

megaidiot

nisam bio vo egipat, ali verujem da je tamo haos. mislim da je ponasanje u saobracaju slika mentaliteta naroda.
svabe ce proci kroz coveka ako imaju prednost, a zabari su jako slicni nama. od rumuna bezi u pizdu materinu, niko ne zna da vozi.
a najvise sam se usro kod boræe, kad mile samo zabode kocnicu pa nalevo preko pune i dve trake u kafanu, a ti koci i vataj zadnji tocak gde bezi.  [panic]

Lazic

Zbog tih su digli zid po sred Zrenjaninca, sad ni motorom ne mo¾e da se pegla lepo...


Italijani mi se inaèe vrlo malo sviðaju, ali da voze kako mi odgovara, voze... ;D I masu su kulturniji od nas u saobraæaju, koliko god da jure, mo¾e¹ da preðe¹ ulicu gde hoæe¹ kako hoæe¹, tu i tamo æe neko da se buni ali veæina zabodu u mestu ili te obiðu u ¹irokom luku... ;D A svi peglaju, mlado staro, mu¹ko ¾ensko, popovi, svi... ;D
©to ka¾e Beèlija, poezija... ;D

doktor

Sad za praznik smo bili u Rimu, nas cetvoro, drugar i ja sa zenama, iznajmili smo skutere na 2 dana i cepali po Rimu kao ludi. Sve deluje bas haoticno sa strane, ali saobracaj tece kao reka. Nismo naisli ni na jedno zagusenje, a guzva je samo takva...jednostavno zastoja nema, samo gas. Inace pre 10-ak godina sam bio motorom, sa koferima i natovaren si kao slon u staklarskoj radnji, ali sa skuterom picis, provlacis se i svi vozaci imaju respekt. Prosto kad bi cekao u koloni svi bi mislili da s tobom nesto nije u redu. Inace, ulice su toliko razvaljene da to kod nas nema apsolutno nigde...ulice od kocke posebno, a i asfalt, osim retkih dobrih ulica.





Bikers work is never done!

Lazic

Hehehe, i ja sam se tu slikao... ;D Dodu¹e kao pe¹ak... ;D

mi¹ko_kolo

Motor parkiran u nekoj od ulica.  :P




Lazic

Kad si bio mlaðan momak ti... ;D

mi¹ko_kolo

Jbt. pre skoro 7 godina! :o

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

mrle


PECA BMW

Videh sliku , svecano otvaranje :



rekoh cek da vidim dal stvarno moguce ovo pa rekoh da izguglam . kad ono :

! No longer available

! No longer available
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

DebeliZmaj

Citat: mi¹ko_kolo poslato 22 April, 2017, 16:33
Nisam bio u Libanu ali Egipat je :o :o :o . I to prièam o 2007-oj, pre zbacivanja Mubaraka, dok je Kairo jo¹ bio pun turista. Sada ne znam kako je ali bolje sigurno nije.

long time ago in galaxy .. far .. far away ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Kostić

tragedije na pomolu. ko mo¾e da spreèi oèajnog i nemoænog èoveka da napravi masakr... zakon ne mo¾e. sad, dokle god narod masakrira sam sebe, oni æe da prete otimanjem. al dal je to opcija... ovo je bolesno za sve pare.... ja moje ne dam, odo u muriju da potpi¹em.

misa-pei

E, a to æe da ko¹ta k'o bubreg.
Država je najveći neprijatelj naroda

Kostić

#20157
to neæe da proðe. ako proðe biæe krvi. ovaj narod je religiozan, lud, oboleo, nemoæan, ali ovo?  nedo bod da doðe do toga.... ovo nije svamala, ovo je ipak zadiranje u najveæu svetinju. veæu i od samog boga. inaèe, kad padne prvi doktor, koji je gurnuo ruke u neèiju svetinju, èe¹aæe se medicina po glavi. zakon zabole, njima je do otimanja, al ako pretera, a na dobrom je putu, neæe ni¹ta dobro da se desi u srbiji...

DebeliZmaj

ma da.. ovaj narod...
vidi kole ko se budni ubice ga
ko kera i ostaviti u kanalu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

monsterbnt

Kad crknes, sta te briga gde ce tvoji organi? Nekom mogu da spasu zivot, sa tobom ce da trunu u jami.... Al naravno, tu dolazi do izrazaje nase cuveno ''JEBE MI SE, MOJE JE, NEDAM, NEK CRKNU SVI''
(a sad ce teorija o zaverrama da se namerno ubijaju pacijenti kako bi se prodavali njihovi organi...)
Smrt SVIMA!!!!