Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

El Jefe

Вучића затрпао снег на Копаонику. Керови одбили да га траже.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

http://pescanik.net/lazar-stojanovic-covek-levice/

Pre 23 godine sam se dru¾io sa njegovim sinom... Sjajan lik, moj imenjak...

mrle


Lazic


mareskin

Kako znamo da to nije bilo obièno bra¹no? ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Konobar nije mogao da zna. Realno...

zVuk

omogucavanje uzivanja narkotika je krivicno delo po nasem zakonu....ali realno, konobar nije mogao nista tu da ucini, a da ne rizikuje bezbednost, kako sebe, tako i drugih gostiju....ko zna sta je drogeras u stanju da ucini.....ne verujem da ce ici u tvorza, verovatno neka novcana i/ili drustveno koristan rad....mada uz dobrog advokata moze i da se izvuce skroz...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

El Jefe

Опет серу. Човеку пао шећер па се снашао како је навикао.
Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: zVuk poslato 09 Mart, 2017, 10:23
omogucavanje uzivanja narkotika je krivicno delo po nasem zakonu....ali realno, konobar nije mogao nista tu da ucini, a da ne rizikuje bezbednost, kako sebe, tako i drugih gostiju....ko zna sta je drogeras u stanju da ucini.....ne verujem da ce ici u tvorza, verovatno neka novcana i/ili drustveno koristan rad....mada uz dobrog advokata moze i da se izvuce skroz...

Samo da prvo naðu dokaz da je to stvarno bila droga.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Hattrick



Pogotovo za parazite iz pravosudja.  [djavo]


Glava Dole

#19871
ne radi link...

edit: evo, nasao vest uz pomoc googla na osnovu linka... fali ti samo cetvrka na kraju, nisi dobro kopirao...

http://www.blic.rs/vesti/hronika/spasla-zivot-malisanu-stajala-mirno-dok-ju-je-sedam-pasa-grizlo-za-noge-a-posledice/gemrrh4

Bravo za babu :)

Hattrick

Au jebote horor, treba resiti pitanje pasa lutalica, stvarno ih previse ima svuda.

Glava Dole

http://www.blic.rs/vesti/hronika/obracun-u-centru-cacka-mladic-sest-puta-izboden-nozem/x1jhz83

Malo pre prolazim i vidim nesto se desava, 3 policijska automobila, okupili se ljudi... ja prvo mislio udes medjutim vidim nisu cista posla... jedan krenuo da predje ulicu u tom delu policajac skace drzi ga da ne pridje... odma pomislio neko ubistvo il tako nesto... kad dosao kuci otvorio blic i samo ukucam u pretragu cacak i izbacio odma ovu vest od malo pre... jbte skoro u centru ubijen i izboden mladic, sad ovaj izboden takodje... samo sto se smrklo, ja sam tu prosao oko 6:15 i tad je vec bilo policije... a to je sam centar, prosto neverovatno...



DebeliZmaj

koliko se truda utrosi na teorije zavere da se
utrosi na samo unapredjenje i karijeru danas
ne bi bilo nezaposlenih motomanijaka ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Новинари Блица би прво своја говна морали почистити, за псећа је лако.
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


DebeliZmaj

da da
jednom sam ga prebacio prkeo ograde lifta u onaj prostor dole pa je
je posle gazda poceo da ga sklanja kad idem ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell