Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 10 Februar, 2017, 23:38
Nema veze sa zenom...ovo ti je ko hadziluk....hocu da dodam TT ispred prezimena....a i klinka ce uskoro 3 godine....a i razvescu se (nisam ni ozenjen) zbog toga....bolje to nego da trosim pare na alkohol kao neki...i na vutrahenjo.....
Nego kako bilo na Malti :)
Na Malti je odlièno, hvala na pitanju... :D

Aleksandar TTMarièiæ... :o :D 'oæe te pusti ¾ena, samo nikad... :D I to æe¹ da ka¾e¹, kakav bre TT, ja d'idem tamo, ko ih jebe... :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


ЯЭВОЛУТИОН

72 % posto ispitanika u srbiji se izjasnilo da nebi branili svoj supak....ako neko ponudi pare.....i sad ako iz kalkulacije izbacimo homoseksualce, napirlitane sponzoruse i evropejce ...ispada da 100% njih hoce da brani...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Dokle god svijet,naravno radi svojih interesa,podrzava siptare,rat je uzaludna rabota,jer scenario bi isao ovako...,vec vidjeno,mi njih u startu isprasimo,oni od sebe naprave zrtve,nas naprave zlocincima,upletu se stranci,i mi smo donji,sto bi se reklo djaba smo krecili....,nemojte me pogresno shvatiti,ali Kosovo je izgubljeno,nazalost....,treba se pomirit sa tim i pokusat izvuci sta se moze izvuci.....,politickim putem,ratom ne,Srbi su dovoljno ginuli.....,mada me dusa boli zbog gubitka kolijevke srpstva,al to je realnost ako neko misli drugacije,neka me razuvjeri,slobodno!!!
jin-jang

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Boban_m

Citat: El Jefe poslato 14 Februar, 2017, 19:58
www.standard.rs/politika/37006-како-се-изнутра-воде-психолошке-припреме-за-агресију-на-србију
Dobra ova Aurelija Djana. Treba je pozvati na sledece druzenje manijaka. Garantuje se dobar provod ali ne i da ce izaci sa istim prezimenom. Mislim, mozda se uda ;D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: monsterbnt poslato 14 Februar, 2017, 20:34
Citat: El Jefe poslato 14 Februar, 2017, 19:58
www.standard.rs/politika/37006-како-се-изнутра-воде-психолошке-припреме-за-агресију-на-србију

Otvori ovde glasanje i neces dobiti mnogo drugaciji rezultat. Da bi ratovao za drzavu moras da imas poverenja u istu...
Pitaj Banjalucane koliko je daleko bio muslimanski fundamentalizam pre trideset godina, pitaj ove iz K.Mitrovice, da li smatrali da su siptari pretnja....svaka oluja krece iz daleka i ako se ne spremis za nju pokisnes....
Kuca se ne brani na pragu vec na drumu, daleko od kapije...zmija ne juri plen, vec miruje spremna i ceka, i cim joj dodjes u domet ona napada....
Ako do sada nismo shvaili poentu, da ci se osetis ugrozenim moras reagovati a ne tek kad ti zgaze za vrat....

Nazalost, oni koji su izbegavali mobilizaciju devedesetih su sada glavne baje u drzavi a oni koji su se krili po podrumima devet godina kasnije se sunjaju ozbiljno blizu....ukinuli su nam vojsku, istopili tenkove i puske...pokusavaju i narod da razoruzaju....a sve da bi se dodvorili evropi....na kraju ce nas jebati nasim odsecenim kurcem i nasa odsecena jaja nam gurati u usta a da mi povodom toga nismo uradili nista....daleko su muda i kurac od glave, dok ih ne odseku i ne krenu da koriste....

Ovde mora da se raspiruje nacionalna netrpeljivost....ne zbog rata vec zbog mira...jer ne moze te prevariti neko kome ne verujes....nema tolerancije  i nema oprasanja....ne diraj me ne diram te, dirnes li me satrcu te....pa ti posle trazi medjunarodnu intervenciju....ko je nama kriv kad nismo napravili oluju i proterali sitare sa kosova, ko j enama kriv sto smo prodali imanja da marke...ko je nama kriv sto smo decu vaspitali da nema boga i da veruju samo u novac....
Nestale su inke, nestale su maje, asteci, tolteci...egipcani i sirijci su daleko od onog sto su bili....pa mozda je vreme da i srbi nestanu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bojan

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Februar, 2017, 21:12
Citat: monsterbnt poslato 14 Februar, 2017, 20:34
Citat: El Jefe poslato 14 Februar, 2017, 19:58
www.standard.rs/politika/37006-како-се-изнутра-воде-психолошке-припреме-за-агресију-на-србију

Otvori ovde glasanje i neces dobiti mnogo drugaciji rezultat. Da bi ratovao za drzavu moras da imas poverenja u istu...
Pitaj Banjalucane koliko je daleko bio muslimanski fundamentalizam pre trideset godina, pitaj ove iz K.Mitrovice, da li smatrali da su siptari pretnja....svaka oluja krece iz daleka i ako se ne spremis za nju pokisnes....
Kuca se ne brani na pragu vec na drumu, daleko od kapije...zmija ne juri plen, vec miruje spremna i ceka, i cim joj dodjes u domet ona napada....
Ako do sada nismo shvaili poentu, da ci se osetis ugrozenim moras reagovati a ne tek kad ti zgaze za vrat....

Nazalost, oni koji su izbegavali mobilizaciju devedesetih su sada glavne baje u drzavi a oni koji su se krili po podrumima devet godina kasnije se sunjaju ozbiljno blizu....ukinuli su nam vojsku, istopili tenkove i puske...pokusavaju i narod da razoruzaju....a sve da bi se dodvorili evropi....na kraju ce nas jebati nasim odsecenim kurcem i nasa odsecena jaja nam gurati u usta a da mi povodom toga nismo uradili nista....daleko su muda i kurac od glave, dok ih ne odseku i ne krenu da koriste....

Ovde mora da se raspiruje nacionalna netrpeljivost....ne zbog rata vec zbog mira...jer ne moze te prevariti neko kome ne verujes....nema tolerancije  i nema oprasanja....ne diraj me ne diram te, dirnes li me satrcu te....pa ti posle trazi medjunarodnu intervenciju....ko je nama kriv kad nismo napravili oluju i proterali sitare sa kosova, ko j enama kriv sto smo prodali imanja da marke...ko je nama kriv sto smo decu vaspitali da nema boga i da veruju samo u novac....
Nestale su inke, nestale su maje, asteci, tolteci...egipcani i sirijci su daleko od onog sto su bili....pa mozda je vreme da i srbi nestanu...

E ovaj zadnji pasus je do jaja  [thumb_up] Bravo  [clapp]

mrle


Hattrick


Lazic

Naroèito ima Boga... Tj, ako ima oèigledno voli sve ostale vi¹e od nas...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2017, 01:01
Naroèito ima Boga... Tj, ako ima oèigledno voli sve ostale vi¹e od nas...
Ljubav je jedna dvosmerna stvar..mislio sam da to znas...ne mozes ocekivati da dobijes nesto ako ne das nista....a mi smo se otudjili...crkva se otudjila....drzava se otudjila, zemlja se otudjila....svi se krste a niko ne razmislja o smislu...zasto je to u ima oca i sina i svetoga duha, sta predstavlja trojstvo...
btw
U komsiluk mi se doselio pop...kupio kucu ...upoznajemo se...on u mantiji....predstavlja se kao pop taj i taj....ko da sam slepac...naravno iskoristim priliku da ga nataknem iz odmah
- a ja mislio betmen se doselio i bas se pitam gde je robin
smeje se covek....sta bre ne zabole sta je on po zanimanju (pri tome nosi odoru...fali samo onaj crveni ili plavi svileni pojas iz poa cire i popa spire)....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mareskin

Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2017, 01:01
Naroèito ima Boga... Tj, ako ima oèigledno voli sve ostale vi¹e od nas...

To mu je, lièno moja, najveæa zamerka :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Februar, 2017, 21:12
Citat: monsterbnt poslato 14 Februar, 2017, 20:34
Citat: El Jefe poslato 14 Februar, 2017, 19:58
www.standard.rs/politika/37006-како-се-изнутра-воде-психолошке-припреме-за-агресију-на-србију

Otvori ovde glasanje i neces dobiti mnogo drugaciji rezultat. Da bi ratovao za drzavu moras da imas poverenja u istu...
Pitaj Banjalucane koliko je daleko bio muslimanski fundamentalizam pre trideset godina, pitaj ove iz K.Mitrovice, da li smatrali da su siptari pretnja....svaka oluja krece iz daleka i ako se ne spremis za nju pokisnes....
Kuca se ne brani na pragu vec na drumu, daleko od kapije...zmija ne juri plen, vec miruje spremna i ceka, i cim joj dodjes u domet ona napada....
Ako do sada nismo shvaili poentu, da ci se osetis ugrozenim moras reagovati a ne tek kad ti zgaze za vrat....

Nazalost, oni koji su izbegavali mobilizaciju devedesetih su sada glavne baje u drzavi a oni koji su se krili po podrumima devet godina kasnije se sunjaju ozbiljno blizu....ukinuli su nam vojsku, istopili tenkove i puske...pokusavaju i narod da razoruzaju....a sve da bi se dodvorili evropi....na kraju ce nas jebati nasim odsecenim kurcem i nasa odsecena jaja nam gurati u usta a da mi povodom toga nismo uradili nista....daleko su muda i kurac od glave, dok ih ne odseku i ne krenu da koriste....

Ovde mora da se raspiruje nacionalna netrpeljivost....ne zbog rata vec zbog mira...jer ne moze te prevariti neko kome ne verujes....nema tolerancije  i nema oprasanja....ne diraj me ne diram te, dirnes li me satrcu te....pa ti posle trazi medjunarodnu intervenciju....ko je nama kriv kad nismo napravili oluju i proterali sitare sa kosova, ko j enama kriv sto smo prodali imanja da marke...ko je nama kriv sto smo decu vaspitali da nema boga i da veruju samo u novac....
Nestale su inke, nestale su maje, asteci, tolteci...egipcani i sirijci su daleko od onog sto su bili....pa mozda je vreme da i srbi nestanu...

Nacionalna netrpeljivost se raspiruje od kraja osamdesetih. Od strane svih strana. Rezultate svi vidimo.
Pametan èovek mi je rekao: kad proba¹ sa èekiæem i ne ide. Probaj sa veæim èekiæem. Ako i dalje ne ide, mo¾da da razmisli¹ o drugaèijem pristupu i drugom alatu? Ne mo¾e¹ stalno raditi isti zahvat, a oèekivati drugaèije rezultate, samo zato ¹to ih ¾eli¹ i probao si ponovo.  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić


mrle

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 15 Februar, 2017, 09:01
Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2017, 01:01
Naroèito ima Boga... Tj, ako ima oèigledno voli sve ostale vi¹e od nas...
Ljubav je jedna dvosmerna stvar..mislio sam da to znas...ne mozes ocekivati da dobijes nesto ako ne das nista....a mi smo se otudjili...crkva se otudjila....drzava se otudjila, zemlja se otudjila....svi se krste a niko ne razmislja o smislu...zasto je to u ima oca i sina i svetoga duha, sta predstavlja trojstvo...
btw
U komsiluk mi se doselio pop...kupio kucu ...upoznajemo se...on u mantiji....predstavlja se kao pop taj i taj....ko da sam slepac...naravno iskoristim priliku da ga nataknem iz odmah
- a ja mislio betmen se doselio i bas se pitam gde je robin
smeje se covek....sta bre ne zabole sta je on po zanimanju (pri tome nosi odoru...fali samo onaj crveni ili plavi svileni pojas iz poa cire i popa spire)....

ima android aplikacoja Pouke oca Tadeja. Poèeo sam da èitam. Preporuèio bih, obja¹njava neke stvari koje se mogu slobodno mogu primeniti na dana¹nji dan.

Lazic

Citat: mareskin poslato 15 Februar, 2017, 09:06
Citat: Laziæ poslato 15 Februar, 2017, 01:01
Naroèito ima Boga... Tj, ako ima oèigledno voli sve ostale vi¹e od nas...

To mu je, lièno moja, najveæa zamerka :D

Voli nas koliko i Jevreje, dao im je jedino parèe zemlje na bliskom istoku na kome nema nafte... Nama je dao iluziju da smo kurat narod...