Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Zato zajednickim snagama protiv sendvicara  [cheers]
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

nije sta ti daju vec od koga je i za sta je.....evo da pojacam
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mkt

Citat: mrle poslato 02 Februar, 2017, 09:30
Hajdemo:


Pomoæ za Bokiliæa:

- Banka Intesa

- tekuæi raèun broj : 160-5100102855046-97

- naziv                   :  Dejan Dobriæ

- svrha uplate        :  pomoæ za Borisa


o cemu se radi druze posto nisam u toku
kakva pomoc, sta se desilo

El Jefe

Доживео је шлог. Настрадао му је центар за говор, налази се на рехабилитацији у Сланкамену.
Друштво за заштиту од животиња

mkt

uhh  :( , hvala za info

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Citat: El Jefe poslato 03 Februar, 2017, 23:17
Доживео је шлог. Настрадао му је центар за говор, налази се на рехабилитацији у Сланкамену.

Oporavio mu se centar za govor, brblja, samo malo zavræe...

mrle

Citat: Laziæ poslato 04 Februar, 2017, 15:56
Citat: El Jefe poslato 03 Februar, 2017, 23:17
Доживео је шлог. Настрадао му је центар за говор, налази се на рехабилитацији у Сланкамену.

Oporavio mu se centar za govor, brblja, samo malo zavræe...
I pre je zavrtao :)
Ja uplatio ne¹to simbolièno. Opet æu kad doðe neka kinta.
Su¹tina je da ¹to vi¹e nas uplati bar ne¹to.

Lazic

Jo¹ mesec dana treba da bleji u Slankamenu... Jes' da je odlièan pogled iz bolnice, ali u¾as...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 04 Februar, 2017, 16:16
Jo¹ mesec dana treba da bleji u Slankamenu... Jes' da je odlièan pogled iz bolnice, ali u¾as...
Meni je odmah poceo da kuka....ja mu rekao da se manje nervira, batali masnu hranu i ostavi cigare...da predje bar ne digitalne ako ne moze skroz....kukuuuuu kako cu....
Vise nas je sve prestrasio nego sto ga je potkacilo....
p.s.
Nije bio mozdani udar jer nije imao gde da udari pa udario u jezik...i malo u onu ruku kojom drka....i to je to...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar



ЯЭВОЛУТИОН

bomba se , kad tako dugo stoji, ne deaktivira , vec se dize u vazduh....retko se vrsi deaktivacija ako moze da se digne u vazduh...prevelik rizik....samo u slucaju da usled eksplozije moze da nastane ogromna steta (rusenje mosta ili velike zgrade)onda se ulazi u jako rizican postupak deaktiviranje....veruj mi cak se i nagazne mine dizu u vazduh a kamoli bomba od 500 kg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

monsterbnt

Sto ne menja cinejnicu da SPC otima pare i ne placa porez...
Smrt SVIMA!!!!

Bojan

Citat: idanijel poslato 04 Februar, 2017, 23:53
Joj Srbijo  http://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2017&mm=02&dd=04&nav_id=1226978

Dali si probao da nadjes taj podatak vezan za Putnika i "prozor" a da nije iz novina? Neka knjiga npr?

Bojan

Citat: monsterbnt poslato 05 Februar, 2017, 00:43
Sto ne menja cinejnicu da SPC otima pare i ne placa porez...
Kome SPC otima pare?

monsterbnt

Dobija pare od drzave, dobija donacije od vernika, masno naplacuje sve svoje ''usluge'' i pored svega valja raznu robu po svojim radnjama i to po lepim ciframa. I sve to tax free...
Svaki vlasnik i najmanje trafikice ce da bude debelo kaznjen ako ne izda jedan racun ili ne plati porez, hapse se babe koje heklaju po knezu da bi prezivele ali zato je SPC iznad zakona....

I zajebi tu zamenu teza...
Smrt SVIMA!!!!

Lazic

A papa ka¾e da æe da plaæaju porez kad im dr¾ava vrati imovinu...