Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mi¹ko_kolo

Od mene plus, opet ti neko dao minus.

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

MIGE

Citat: El Jefe poslato 24 Decembar, 2016, 20:37
http://anon2.net/drugi-pisu/krik-baza-imovine-politicara-ministarka-ana-brnabic/
По завршетку студија у Сједињеним Америчким Државама и Великој Британији, Брнабић је радила за различите америчке консултантске фирме у Србији на пројектима финансираним од Америчке агенције за међународни развој (USAID).hmmm

Lazic

Gde god da pi¹e konsultant, èitam pranje para... Mamu im jebem olo¹ku svima...

mareskin

Citat: Laziæ poslato 25 Decembar, 2016, 02:11
Gde god da pi¹e konsultant, èitam pranje para... Mamu im jebem olo¹ku svima...

Vi¹e je to "kupovina" ljudi nego pranje para.
90-ih sam sreo gomilu ljudi koji su radili za razne KFOR, SFOR, IFOR, USAID i ¹ta ja znam kakve skraæenice. Svi su bili puni love, vozili dobra kola i d¾ipove, imali skupu tehnièku opremu i u su¹tini nisu radili "ni¹ta". Dr¾ali su neka predavanja i obja¹njavali kako treba da ¾ivimo.
Puna je Srbija takvih kombinacija. I vi sigurno znate likove koji sve vreme putuju po inostranstvu, stalno kaèe slike sa "eventa", a te¹ko da iko mo¾e da skonta ¹ta oni u stvari rade.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

O da, gomilu... ;D Imamo jednog i na forumu... :o ;D Al' ga volimo, pa je u redu... ;D A i taj odavno ne radi za njih... ;D

bucko

Petar Kostiæ:
ISTORIJA SRBA - UKRATKO

Bog stvori Zemlju, stvori i narode razne a meðu njima naravno i Srbe. I reèe Bog Srbima: Vama dajem jednu veoma specifiènu osobinu, neka to bude kurèenje, a da stvar uèinim zanimljivijom neka to bude kurèenje bez ikakvog osnova. I jo¹ reèe Bog: Idite sada Srbi i kurèite se po Zemlji dok je sveta i veka, i dok neka sila ne popizdi pa vas satre do poslednjeg. I tako Srbi godinama hodi¹e po jevroaziji dok konaèno u VII veku ne doðo¹e na Balkan.
Jedan Srbin reèe: Èini mi se da je ovaj plodni balkanski prostor izuzetno povoljan za kurèenje. Ostala braæa podr¾a¹e ga u glas. Èak ¹ta vi¹e, reèe glavni Srbin, hajde da se nastanimo u sred Balkana da bi na¹e kurèenje do¹lo do izra¾aja.

I kurèismo se tako vekovima dok ne doðo¹e Turci. 
Kad doðo¹e oni vele:
Aman Srbistanci daj samo da proðemo tuda pa da pljaèkamo bogatu zapadnu evropu. 
Srbi odgovori¹e: Kurac da proðete. 
Satre¹e nas.
Posle pet vekova izbi buna. Turci vele: evo vam primirje, 
Srbi vele: Evo vama kurac.
Proðo¹e ondak ratovi manji i veæi dok ne doðe do Prvog svetskog rata. 
Austrougarska reèe: Aman Srbi deset puta smo veæi od vas, predajte se.
Odgovor je glasio: Predamo se kurac bre! Satre¹e nas.

Doðe i Drugi svetski rat. Vlada potpisala pakt. Narod vièe: Kurac pakt.
Nemaèka ka¾e: Dobiæete po pièki. 
Srbija ka¾e: Dobiæete vi kurac, i to tvrd za mnogo godina.
Satre¹e nas.

Ameri reko¹e: Dajte bazu na Kosovu. 
Srbin reèe: Damo vam kurac na Kosovu i to u paketu sa jo¹ dva kurca da se zasladite.
Satre¹e nas.

Nato vièe: Uðite u na¹ pakt da vas ne bi razmo¾dili. 
Mi vièemo: Uðemo kurac u va¹ kurèevi pakt, nabijemo vas sve na kurac, i usput popu¹ite nam kurac.

Epilog se da naslutiti... Nasa prica se nastavlja...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bucko poslato 25 Decembar, 2016, 21:04
Petar Kostiæ:
ISTORIJA SRBA - UKRATKO

Bog stvori Zemlju, stvori i narode razne a meðu njima naravno i Srbe. I reèe Bog Srbima: Vama dajem jednu veoma specifiènu osobinu, neka to bude kurèenje, a da stvar uèinim zanimljivijom neka to bude kurèenje bez ikakvog osnova. I jo¹ reèe Bog: Idite sada Srbi i kurèite se po Zemlji dok je sveta i veka, i dok neka sila ne popizdi pa vas satre do poslednjeg. I tako Srbi godinama hodi¹e po jevroaziji dok konaèno u VII veku ne doðo¹e na Balkan.
Jedan Srbin reèe: Èini mi se da je ovaj plodni balkanski prostor izuzetno povoljan za kurèenje. Ostala braæa podr¾a¹e ga u glas. Èak ¹ta vi¹e, reèe glavni Srbin, hajde da se nastanimo u sred Balkana da bi na¹e kurèenje do¹lo do izra¾aja.

I kurèismo se tako vekovima dok ne doðo¹e Turci. 
Kad doðo¹e oni vele:
Aman Srbistanci daj samo da proðemo tuda pa da pljaèkamo bogatu zapadnu evropu. 
Srbi odgovori¹e: Kurac da proðete. 
Satre¹e nas.
Posle pet vekova izbi buna. Turci vele: evo vam primirje, 
Srbi vele: Evo vama kurac.
Proðo¹e ondak ratovi manji i veæi dok ne doðe do Prvog svetskog rata. 
Austrougarska reèe: Aman Srbi deset puta smo veæi od vas, predajte se.
Odgovor je glasio: Predamo se kurac bre! Satre¹e nas.

Doðe i Drugi svetski rat. Vlada potpisala pakt. Narod vièe: Kurac pakt.
Nemaèka ka¾e: Dobiæete po pièki. 
Srbija ka¾e: Dobiæete vi kurac, i to tvrd za mnogo godina.
Satre¹e nas.

Ameri reko¹e: Dajte bazu na Kosovu. 
Srbin reèe: Damo vam kurac na Kosovu i to u paketu sa jo¹ dva kurca da se zasladite.
Satre¹e nas.

Nato vièe: Uðite u na¹ pakt da vas ne bi razmo¾dili. 
Mi vièemo: Uðemo kurac u va¹ kurèevi pakt, nabijemo vas sve na kurac, i usput popu¹ite nam kurac.

Epilog se da naslutiti... Nasa prica se nastavlja...

Sta je od Boga dato, je Bozije, sta mi tu obicni smrtnici mozemo.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

E da , da alahboriram...

Dodje neki pobratim od Balije, i kaze, dajte bulju Srbi da vam bude lepse i da udjete u erotsku uniju.....

Beki bi da daju bulju....cini im se lakse ce da udje....verovatno cei da se namazu...po grudima ...jer ce dupe da prodje ali dusa...

E evo ti kurac, pickousti.....raspasce se oni pre nego nas uguras u erotsku uniju....a kad vec jebes ima da jedemo kikiriki i ljute paprike....bolece i tebe pobratime od balije.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Kikiriki i ljute paprike... :o [panic] ;D

DebeliZmaj

au ...

http://www.wsmh19.com/fire-alarm-shots-fired-at-nakatomi-plaza/



Police, SWAT, and FBI are surrounding Nakatomi Plaza at this hour after a report of shots fired by a police officer. The police officer had stopped by the building after receiving what was initially reported as a false fire alarm on the 32nd floor.

A short time later in what was at the time believed to be a prank, a call was received by local police. The caller speaking on a restricted police band had stated that terrorist had taken over the building and had killed a hostage.

This prompted sending an officer for further investigation. The officer initially had radioed that the situation was cleared, but then immediately reported shots fired. Though unconfirmed at this time, reports say that the officer also reported that a body was thrown from an upper floor window.

Details on who may be in the building is sketchy at this time, a Nakatomi Corporation Christmas office party/ building construction party was reportedly taking place on the 30th floor. We attempted to contact Nakatomi Corporation executive Joseph Takagi for comment but have thus far been unsuccessful.

Sources tell us that a man named Hans Gruber has radioed the police with a set of demands. Again, details are unconfirmed at the time. Here is the unverified transcription of the radioed demands from Mr. Gruber:

“The following people are to be released from their captors. In Northern Ireland, the seven members of the New Provo Front. In Canada, the five imprisoned leaders of Liberte de Quebec. In Sri Lanka, the nine members of the Asian Dawn movement.”

Deputy Chief of Police Dwayne T. Robinson has assured the public the situation is under control.

We will post more updates as they develop.
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


DebeliZmaj

mada faqa ....


garantovano si se iskezio ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


mrle

sada malo ja

http://www.tanjug.rs/multimedia.aspx?izb=v&GalID=262224&vs=0&page=0 

obukao fajeku preko motojakne... kao da ima 150+kg

Lazic