Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

petar357


Predsednik uvek ima politicku moc da progura neku gradnju (nasim parama).

Hipoteticki, da sam ja predsednik drzave, izvrsio bih politicki pritisak na uspesne privrednike i monopolska javna preduzeca - da se izgradi dobra auto-moto staza... i onda, ko je god platio dazbine za registraciju - ima pravo koriscenja. Oni bez registracije, nesto malo da plate.

Znam da bi to bio adut u rukama politickih protivnika, ali, bas bi me bilo briga, jer niko to kasnije ne bi rusio.
E sad, jebi ga, ovaj nas umesto moto-staze izabrao crkvu.  ;D

Bojan

@slaninica -mali djokica, setih se onog vica.
Koliko sam shvatio Slanina je odrastao covek a imam utisak kao da se @petar357 raspravlja sa tinejdzerom, razveseli mi vece. "Da svako radi ono ¹to najbolje zna, a da svi imaju isto"  [rofl] [clapp]  ovo je biser (zamalo se ugusih gutljajem vina)
@slaninice ako ti ne valja ova zemlja a ti pali, pa nadji bolju. Naravno javi ako sta nadjes.

@monster nijedna religija nije iskljuciva i ne tolerantna. Tumacenja su problem. Sto naravno opet nema veze sa objektom.
Motori nekad ne ubiju samo tebe, nekad ubije i ostale ucesnike zato sto si ti tako izabrao. (ili neko drugi)
Ne ubija religija, ubijaju ljudi. Isti ti koji voze motore,kola ili ruse crkve, za njih je religija ili bilo koji drugi razlog samo opravdanje za ono sto cine.

@lazic ako cemo tu ne dokazanu informaciju da uzmemo za tacnu, ja njemu i svakom drugom dajem "like" za to sto nisu te pare ugurali u dupe nego ostavili nesto drugim ljudima.

Slaninar

Citat: Bojan poslato 27 Novembar, 2016, 21:31
@slaninica -mali djokica, setih se onog vica.
Koliko sam shvatio Slanina je odrastao covek a imam utisak kao da se @petar357 raspravlja sa tinejdzerom, razveseli mi vece. "Da svako radi ono ¹to najbolje zna, a da svi imaju isto"  [rofl] [clapp]  ovo je biser (zamalo se ugusih gutljajem vina)

"Smejte se majmuni" ¹to reèe onaj seljak.  

Citat: Bojan poslato 27 Novembar, 2016, 21:31
@slaninice ako ti ne valja ova zemlja a ti pali, pa nadji bolju. Naravno javi ako sta nadjes.

Ovo najvi¹e volim. Po tome ni jedna zemlja ne bi bila kako treba. Pusti ljude da prave sranja, a ko se protivi neka ide.

Kome ovakva zemlja valja, ja bih preporuèio posetu psihologu i psihijatru.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

petar357

Citat: Slaninar poslato 27 Novembar, 2016, 22:03

Citat: Bojan poslato 27 Novembar, 2016, 21:31
@slaninice ako ti ne valja ova zemlja a ti pali, pa nadji bolju. Naravno javi ako sta nadjes.

Ovo najvi¹e volim. Po tome ni jedna zemlja ne bi bila kako treba. Pusti ljude da prave sranja, a ko se protivi neka ide.


Kako ti samo sa lakocom menjas teze.

Pa upravo si ti taj koji bi da pravi sranja (da rusis tudje), a nisi onaj ko se tome protivi. Znaci, nisi ti u ovom slucaju protivnik sranja, nego njihov zagovornik.
Bojan ti je jasno rekao, ako ti se ovde ne svidja, tj. ako ne prolazi tvoj naum da se ruse crkve, da nadjes bolju zemlju gde ce ti to biti omoguceno.

Hurricane

..alo ljudi to je slaninar, trol sa klupe kad zmaja nema..

Slaninar

Citat: petar357 poslato 27 Novembar, 2016, 22:39
Citat: Slaninar poslato 27 Novembar, 2016, 22:03

Citat: Bojan poslato 27 Novembar, 2016, 21:31
@slaninice ako ti ne valja ova zemlja a ti pali, pa nadji bolju. Naravno javi ako sta nadjes.

Ovo najvi¹e volim. Po tome ni jedna zemlja ne bi bila kako treba. Pusti ljude da prave sranja, a ko se protivi neka ide.


Kako ti samo sa lakocom menjas teze.

Pa upravo si ti taj koji bi da pravi sranja (da rusis tudje), a nisi onaj ko se tome protivi. Znaci, nisi ti u ovom slucaju protivnik sranja, nego njihov zagovornik.
Bojan ti je jasno rekao, ako ti se ovde ne svidja, tj. ako ne prolazi tvoj naum da se ruse crkve, da nadjes bolju zemlju gde ce ti to biti omoguceno.

Citat: petar357 poslato 27 Novembar, 2016, 22:39
Citat: Slaninar poslato 27 Novembar, 2016, 22:03

Citat: Bojan poslato 27 Novembar, 2016, 21:31
@slaninice ako ti ne valja ova zemlja a ti pali, pa nadji bolju. Naravno javi ako sta nadjes.

Ovo najvi¹e volim. Po tome ni jedna zemlja ne bi bila kako treba. Pusti ljude da prave sranja, a ko se protivi neka ide.


Kako ti samo sa lakocom menjas teze.

Pa upravo si ti taj koji bi da pravi sranja (da rusis tudje), a nisi onaj ko se tome protivi. Znaci, nisi ti u ovom slucaju protivnik sranja, nego njihov zagovornik.
Bojan ti je jasno rekao, ako ti se ovde ne svidja, tj. ako ne prolazi tvoj naum d

a se ruse crkve, da nadjes bolju zemlju gde ce ti to biti omoguceno.


ne mos ti razumeti sta ja pricam sve i da hoces
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Hattrick


Bojan

@slaninice-mali djokice pa ni ti ne znas o cemu pricas  [ludak] [dunce]
[rofl]

Lazic

Citat: petar357 poslato 27 Novembar, 2016, 21:11

Predsednik uvek ima politicku moc da progura neku gradnju (nasim parama).

Hipoteticki, da sam ja predsednik drzave, izvrsio bih politicki pritisak na uspesne privrednike i monopolska javna preduzeca - da se izgradi dobra auto-moto staza... i onda, ko je god platio dazbine za registraciju - ima pravo koriscenja. Oni bez registracije, nesto malo da plate.

Znam da bi to bio adut u rukama politickih protivnika, ali, bas bi me bilo briga, jer niko to kasnije ne bi rusio.
E sad, jebi ga, ovaj nas umesto moto-staze izabrao crkvu.  ;D

A pajser je vozio motore... Ima¹ plus za ideju... :D

Citat: Bojan poslato 27 Novembar, 2016, 21:31
@lazic ako cemo tu nedokazanu informaciju da uzmemo za tacnu, ja njemu i svakom drugom dajem "like" za to sto nisu te pare ugurali u dupe nego ostavili nesto drugim ljudima.
Probaj da ode¹ u Bajèetinu u crkvu da vidi¹ koliko je "ostavio" drugima... Da ne ulazim u ramatranje o bilo kakvoj koristi crkvenog objekta... Valjda pravi vernik mo¾e i u kuæi da se moli...

Slaninar

Citat: Bojan poslato 28 Novembar, 2016, 00:01
@slaninice-mali djokice pa ni ti ne znas o cemu pricas  [ludak] [dunce]
[rofl]

ditto.   :-*
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 27 Novembar, 2016, 15:11

Ova ¹to je nelegalno izgraðena - tu tek ne vidim problem.

jo¹ jedna spinovana vest, za svaðu meðu ljudima, dobro osmi¹ljena. Ovde je na motoforumu napravila svaðu, a kako je tek u tom kraju.
Od kada objekti moraju da imaju graðevinsku dozvolu?
Za Banovo brdo i Beograd od 1968, sve pre toga ne mora jer i nije bilo urbanistièkog plana itd... kuæa mi je starija pa znam.


Crkva nema veze sa religijom??!!!
Zavisi, kao gleda¹ na Crkvu, kao na objekat ili kao na telo Hristovo.

Da ne du¾im,
sreæan vam poèetak Bo¾iænog posta moji Srbi.



mali_zmaj

@bojane

nisi ti dugo na forumum.mi govorili Slaninici da guli,al on neæe..,ja sam skontao gdje god da ode,nema sa kime da ulazi u rasprave,i da kontrira,i onda je shvatio da je Srbija obeæana zemlja...

A ¹to se tièe crkava,da samo vi prekodrinska braæa znate kojim tempom i u kolikom broju se ovdje grade d¾amije,sijali bi ste crkve na svaki metar..,sa tim da naglasim i da nisam neki religiozan èovjek,a da bih popove tukao redovno,samo prevencije radi..,osilili su se pretjerano!!
jin-jang

mareskin

Citat: mali_zmaj poslato 28 Novembar, 2016, 12:30
@bojane

nisi ti dugo na forumum.mi govorili Slaninici da guli,al on neæe..,ja sam skontao gdje god da ode,nema sa kime da ulazi u rasprave,i da kontrira,i onda je shvatio da je Srbija obeæana zemlja...

A ¹to se tièe crkava,da samo vi prekodrinska braæa znate kojim tempom i u kolikom broju se ovdje grade d¾amije,sijali bi ste crkve na svaki metar..,sa tim da naglasim i da nisam neki religiozan èovjek,a da bih popove tukao redovno,samo prevencije radi..,osilili su se pretjerano!!

Mo¾da, samo mo¾da... nagla¹avam da sam laik po ovom pitanju, bi bilo bolje da novac ula¾emo u obrazovanje, ekonomski prosperitet i naoru¾anje?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mali_zmaj

Gledao prije neki dan emisiju o Kostarici,ljudi ukinuli vosku i sav bud¾et namjenjen za istu ulo¾ili u zdravstvo i ¹kolstvo,itd... Samim tim,dobili kvalitetno zdravstvo,razvili turizam na bazi istog,i sad im 90% turista dolazi iz SAD na liposukcije,podvezivanja ¾eludca,plastiènu hirurgiju,itd...  Veæ godinama ih progla¹avaju za najsreæniju naciju..... Po meni dobra zamisao i koncept...
jin-jang

mrle

kod nas se u obrazovanje ula¾e 2% nekog tamo dohotka, a u Ju¾noj Koreji 20%...

mrle


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu