Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 27 Oktobar, 2016, 21:23
Puno se ti meni iscudjavas,znas da cemo mi pojesti evropsko govno,samo zato sto su ga nekad evropljani jeli.., da im se umilimo..,eto da ti dokazem..,evo npr. znas da mi jedini,na Balkanu  moramo imati upaljene farove na autu  tokom citave godine...,a to niko u Evropi ne radi vise ,skontali da nema smisla ljeti..,al vidis u B i H se mora....,vjerovatno neko ko je donio tu odluku dobio lovu od npr. Osrama,ili neke fabrike sijalica...,mislim karikiram,al me ne bi ni cudilo...
Koliko sam se namenjao sijalica od 2011-te dok nisam stavio led pozicije(pa samo njih palim danju) i ksenone... Gledao po Italiji, nema farova danju, svi prolaze na crveno kad se tek upali, niko ne jebe pe¹ake dok ne krenu da prelaze, voze brzo i dinamièno, niko ne gnjavi, nigde nema gu¾vi na stopu i trouglu èak i kad je kolona jer svako pusti po jednog, fuuuj, mrzim neobrazovane debile koji nam vladaju veæ vekovima... Ne umeju ni da prepi¹u kako treba... U Engleskoj je dozvoljeno voziti sa 0.8 promila a sigurno nemaju vi¹e udesa nego mi... Ovi hoæe da oduzimaju vozila zbog alkohola, a pijani uèestvuju u 8% udesa, ¹to ne oduzimaju vozila treznima, bolje bi bilo za bezbednost... ©to reèe davno moj prijatelj, mole se trezni da parkiraju vozila i puste nas pijane da se bezbedno vratimo kuæi...

mali_zmaj

Jasta,moj stari kao pocetnik davne ko zna koje godine,kao fin tek za voznju obucen decko otisao u Trst prvi put sa autom..,vratio se lud ko struja i od tada je vozio kao Fandjo...,mjenjao lamele na svake dve godine....,niko ziv od porodice nije smjeo sa njim da sjedne u stojadina....,smirio se kad je skontao da je ocoravio i ogluvio malo...,jbg. stigao ga rodni list..
jin-jang

Lazic


mali_zmaj

Ma ti si T1000,al be bak!! Ne stari¹,vidi¹ ko soko i èuje¹ kao ona lisica sa velikim u¹ima..
jin-jang


Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 29 Oktobar, 2016, 15:21
Ma ti si T1000,al be bak!! Ne stari¹,vidi¹ ko soko i èuje¹ kao ona lisica sa velikim u¹ima..
T800... :D

joka

Citat: mali_zmaj poslato 29 Oktobar, 2016, 15:21
Ma ti si T1000,al be bak!! Ne stari¹,vidi¹ ko soko i èuje¹ kao ona lisica sa velikim u¹ima..
Tu lisicu sa velikim u¹ima, kod nas zovu zec   [neampojma]   [cheers]

El Jefe

http://cirilizovano.blogspot.rs/2016/10/92_29.html
Б92 о још једном злоделу Путинове агентуре: "Медвед напао Aмериканца у Трансилванији, па побегао у шуму"
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

 
Citat: El Jefe poslato 30 Oktobar, 2016, 13:00
http://cirilizovano.blogspot.rs/2016/10/92_29.html
Б92 о још једном злоделу Путинове агентуре: "Медвед напао Aмериканца у Трансилванији, па побегао у шуму"
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]






Citat: BOKYBOY poslato 29 Oktobar, 2016, 18:25
[zvizdi]

http://www.konkretno.co.rs/kultura-i-umetnost/kultura/pohvala-picki
Zabalavih èitajuæi... ;D

mali_zmaj

Procitah kakvih cemo govana morati pojesti,tj. Srbija,koju ja smatram i mojom drzavom,da bi uopste potpisali onaj andrak prije primanja u EU..,pa jebote,ovo i Austrougari nisu trazili onomad kad je nas dobri Gavrilo roknuo onog prdonju u Sarajevu.. A to se govno od EU raspada..,tacno se covjek zamisli da li je vrijedno toga...
jin-jang

Bojan

Citat: mali_zmaj poslato 30 Oktobar, 2016, 22:31
Procitah kakvih cemo govana morati pojesti,tj. Srbija,koju ja smatram i mojom drzavom,da bi uopste potpisali onaj andrak prije primanja u EU..,pa jebote,ovo i Austrougari nisu trazili onomad kad je nas dobri Gavrilo roknuo onog prdonju u Sarajevu.. A to se govno od EU raspada..,tacno se covjek zamisli da li je vrijedno toga...
Pa mora neko  da najebe kad se raspadne. Nas primaju pred raspad


Lazic


mrle


Lazic


mali_zmaj

Mali Zloboleon....

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

ikomline


DebeliZmaj

mi se zajebavamo al prasic je u vlasti ovako onako ...
partija mu napreduje, uzimaju pare, imaju firme, a mi im se podsmevamo, sto njih
zabole umesto 6.otobra da se visdio na terazijama ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazic


mrle