Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

#18200
Citat: mrle poslato 20 Septembar, 2016, 16:29
¹ta li æe da bude za motore?


http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/zbogom-porezu-na-luksuz-od-sledece-godine-registracija-vozila-na-osnovu-vrednosti-a/1ysjtyw
Inaèe govoreæi o ¹e¹eljevoj struènosti, koliko je trebalo biti retardiran èak i tada pa proglasiti vozila preko 2000cc za lukzus... A da mi je neko '98-me rekao da æe to da ostane u zakonu 20 godina nasmejao bi mu se u lice i rekao da je lud i da nema ¹anse da vlast toliko mrzi sopstveni narod... Oèigledno bilo koja vlast...


Citat: Bori¹a poslato 20 Septembar, 2016, 17:07
'trebalo bi'

bi trebalo al nece, nisu ludi da daju jeftiniju registraciju i time se odreknu para
I Borko je shvatio...

perlx

Ne budite na kraj srca... Menjace kad smisle kako da bude jos skuplje.

PECA BMW

Vec znaju ! Kao sto su nama uradili sa motorima .

Kolima sa preko 2000 ccm ce pojeftiniti registraciju a kolima ispod 2000 (kojih ima naj vise ) ce poskupeti , pa dolaze do toga da je narod zadovoljan a oni imaju jos vise para .

Tako uradise sa motorima i nikom nista , ni sad niko nece da se buni kao sto su vec svi zaboravili da nam posle Obrenovca osiguranje skocilo za 45% ! ! 
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Lazic

Srbi, najveæe zlatne ribice... Al' to tako treba...

Bori¹a

Citat: PECA BMW poslato 20 Septembar, 2016, 23:37
Tako uradise sa motorima i nikom nista , ni sad niko nece da se buni kao sto su vec svi zaboravili da nam posle Obrenovca osiguranje skocilo za 45% ! ! 

joooj meni za mesec dana tacno istice registracija :(

Lazic


MIGE


mrle


Lazic

Jebiga imenjaèe, jo¹ ih je milo¹eviæ navikao da lako skidamo gaæe...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


mrle

Citat: srbac poslato 21 Septembar, 2016, 15:27
Моша

http://www.blic.rs/vesti/ekonomija/ministarstvo-finansija-pogresno-ste-shvatili-porez-na-automobile-ipak-po-kubikazi/05ewtwm

ovo sam napisao i na drugom forumu u vezi registracije:

imam auto od 2.000ccm 120ks i motor od 100ks.

Da novom raspodelom proðem jeftinije... te¹ko. Ako bude 100din jeftinije èastim sve uèesnike rasprave u ovoj temi piæem (mo¾e i dva).

Posebno okupljanje da priznam da nikad nisam verovao vlasti i da sam bio u zabludi.

Bojan

Citat: mrle poslato 21 Septembar, 2016, 10:38
http://srbin.info/2016/09/20/eu-postavio-srbiji-bizarni-zahtev-gejevima-u-srbiji-dozvoliti-da-usvajaju-decu/
Druze zar stvarno mislis da treba citati i prosledivati te i takve elektronske novine ovde ili na facebook. Samo im na taj nacin podizes kolicinu para koje vuku od investitiora. Pa u njima je 90% izmisljotina, a finansirane su od raznoraznih agencija da bi ustrojile info

bigbad86

Tako je. Postujte linkove od bar iole renomiranih novina, ili bar onih koje imaju i stampano izdanje. Svako moze sad na internetu da otvori portal i da pise gluposti. Pa eto pogledajte nas, motomanijake :) Kad neko otvori Home Page, pomislio bi da je ozbiljan moto portal :P

Nika

Шта причате - па и на насловној страни Информера сам видео такав  наслов. Значи - истина.

monsterbnt

Citat: Nika poslato 21 Septembar, 2016, 20:20
Шта причате - па и на насловној страни Информера сам видео такав  наслов. Значи - истина.

Informer nisu renomirane novine. Informer je sluzbeni glasnik i delo jedne ozbiljno psihoticne osobe..
Smrt SVIMA!!!!

viper

Poremeæene spodobe taènije
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

ЯЭВОЛУТИОН

jel vi to tako nazivate predobrog i prepametnog vodju...ccc
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Tako nazivam onog vodjinog gnoma vucicevica....
Smrt SVIMA!!!!

eclipse4

Citat: monsterbnt poslato 21 Septembar, 2016, 21:18
Citat: Nika poslato 21 Septembar, 2016, 20:20
Шта причате - па и на насловној страни Информера сам видео такав  наслов. Значи - истина.

Informer nisu renomirane novine. Informer je sluzbeni glasnik i delo jedne ozbiljno psihoticne osobe..

izgleda da te http://images.kurir.rs/slika-724x489/informer-damir-dragic-dragan-vucicevic-smesno-prevara-juzni-tok-gasovod-1417995473-597000.jpg minusirao...ja ti ispravih