Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

PECA BMW

I opet nasa govna od politicara nemaju muda da dignu glas . Kao da se otkrije sta ej bilo pa nam javite ...

Ma bre odma protesne note, odmah vandredno zasedanje i svi trk kod hrvatskog gazde (evropske unije) pa ih pitajte el tamo mi tezimo da idemo , da nas biju ?

Nego neeee , taman posla da prebacujemo to na clanicu evropske unije , taman posla da se sa evropom zameramo ....

http://www.blic.rs/vesti/hronika/stefanovic-napad-na-vaterpoliste-etnicki-motivisan/b0ww7ht

ko me jebe kad uopste uzmem da citam vesti 
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mareskin

Citat: PECA BMW poslato 11 Septembar, 2016, 21:40
I opet nasa govna od politicara nemaju muda da dignu glas . Kao da se otkrije sta ej bilo pa nam javite ...

Ma bre odma protesne note, odmah vandredno zasedanje i svi trk kod hrvatskog gazde (evropske unije) pa ih pitajte el tamo mi tezimo da idemo , da nas biju ?

Nego neeee , taman posla da prebacujemo to na clanicu evropske unije , taman posla da se sa evropom zameramo ....

http://www.blic.rs/vesti/hronika/stefanovic-napad-na-vaterpoliste-etnicki-motivisan/b0ww7ht

ko me jebe kad uopste uzmem da citam vesti 

Prestao sam da gledam informativne emisije na TV od pre nekoliko meseci. Merio sam pritisak par puta i bilo je skoro u redu, onda na TVu krete Vuèiæ ne¹to da prièa a meni pritisak ode u nebesa. Da nisam bio prikaèen na aparat ne bi ni znao da me ba¹ toliko nervira.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

Ja ga izbegavam koliko god mogu... Ali kad mi iskoèi iz fri¾idera, predinfarktno stanje... :o

Biker-Boy

9-ta godina bez televizije  [yahoo]  nikad vise.
I feel the need..... the need for speed !!!

ЯЭВОЛУТИОН

Meni kad gosti dodju i kuci i pitaju gde vam je televizor..ja krenem da se smejem....kao da mi je neophodan skretac paznje i ispirac mozga....ali navikli ljudi pa im cudno....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

A meni sve cudno kad odem kod nekog pa vidim TV upaljen, pa mi cudno, reklame, ljudi....  [povracanje]
I feel the need..... the need for speed !!!

Slaninar

Meni je slu¾io samo za utakmice. Poslednjih 10ak godina nemam TV, pa se skupljamo kod drugara da gledamo tekme i to je to. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

http://www.blic.rs/vesti/drustvo/ovo-mora-da-se-zaustavi-dok-ne-bude-prekasno-devojcica-13-preti-da-ce-ubiti-skolske/1wmxtq3
hahahaa...a da vidite komenare...potreban joj je psiholog,potrebna joj je pomoc ..itd  [rofl] [rofl]
bato moj,kad bi mi pala saka,zaboravila bi kako se zove...jednom samarcinom bi je vratio na fabricka podesavanja...

Lazic

Mislim da je kasno, veæ je izrasla u monstruma...

Ivicat



viper

Batina je iz raja iza¹la
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

mareskin

Citat: Slaninar poslato 13 Septembar, 2016, 08:15
Meni je slu¾io samo za utakmice. Poslednjih 10ak godina nemam TV, pa se skupljamo kod drugara da gledamo tekme i to je to. :)


A i jeftinije je ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Cirkus... Mi æemo najebati svakako...

Neos

http://dostajebilo.rs/premijer-prekrsio-ustav-da-bi-muftiji-zukorlicu-obezbedio-zaradu/

Ha ha "Mufti" univerzitet u beogradu, ima da se odskoluje citava vojska ovih sns botina.nacin na koji se vodi ova drzava bih mogao tacno da nazovem
"TROTTERIZAM"



Lazic

Kakvo bre zatvaranje sezone ???


edit:
proèitao sam, nije zatvaranje sezone nego tezga da se uzme neka kinta... Èuj na nivou Srbije, zatvorim im majku...

viper

Va¾no je da æe biti defile i koncert :-)
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)