Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Biker-Boy

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Septembar, 2016, 23:16
Citat: mali_zmaj poslato 05 Septembar, 2016, 16:19
Ja u jednom momentu nisam imao 92 dana struje,roditelji,tj majka,(stari bio na rati¹tu,nismo za njega èuli mjesec dana bar) ostala bez dinara,poèela plakat..,meso nisam probao par mjeseci,a selo 50km od B.Luke,gorivo misaona imenica,jeo svaki drugi dan pasulj,al sa ne¹to povræa....,itd,itd...,pojma neki nemaju ¹ta je frka.....

3 meseca nisam video ciglu i crep....poceo da volim SDO i cetri dana pio rosovacu (sto se na satorsko krilo uhvati rose to pijes) a ne deset kilometara od nas nasi "drugovi" u pozadini krkaju janjetinu i piju vino....i vristi hanka paldum jebo im ja mater srpsku....kad se napiju pocnu da arce i municiju za prage.....e onda mi dopizdelo i otisao kuci.....

[klanjam_se] [clapp]
E bar da je tako vojska sa sve tri strane uradila, a politicari i krvozedni fanatici nek se nadju na nekoj poljani pa nek se kolju do mile volje, dok se ne pokolju, da ne ostane ni jedan.
I feel the need..... the need for speed !!!

Boban_m

Kada slabo poznajes svoju istoriju, ni vizija ni politika ti ne mogu biti dobre. Jos jedan, nesto drugaciji pogled na prvi svjetski rat.

Kusturice snimi film, nece niko.

! No longer available

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2016, 20:30
Moj dobar prijatelj èudnog imena, Tiho Crnomat

kad smo kod cudnih imena...jedno od danas...mora ga metnem i u smesne i zanimljive slike

[rofl] [rofl] [rofl]


Lazic


mali_zmaj

Revolucijo..

Ne cudim se...,nije se to jednom desilo.....,èak se de¹avalo da èitava jedinica napusti liniju,pa onda krpaju sa kuvarima,pozadinom,tenkistima,vozaèima,itd...,mog starog tako skinuli sa tenka i u rov,e tad su mu dali novu automatsku,sa sve kutijom i najlonom...,nov,nova...,a do tad du¾io onaj kolac od papovke..,mada je tenkista,i to na 34-ci,jbg.kad je bio mator....,kad su to braæa Rvati skontali,da su na liniji manje iskusni borci,opleli ognjevima i artiljerijom,stari kad je kuæi do¹ao nije mogao ka¹iku u ruci dr¾ati koliko se tresao..,uzeo tanjur supe i popio ga...

To ti je primjer na¹eg tzv. juna¹tva u nekim prilikama...,a za to kurèenje i pu¹karanje to je tek posebna prièa..,jednom je stari a i njegova jedinica u rovu ostali gladani i bez municije poslije dva dana,kad su se vratili u kuæi u kojoj su spavali,municija dove¾ena,a hrana se ucrvala,niko im nije htjeo donijeti na liniju,niti hranu niti municiju...

ITD,ITD......................................,ima takvih prièa pun moj... [samoubistvo]
jin-jang

mrle


Lazic

Do bandera na Terazijama....

farbach

Za mrzitelje Slobe - Kada te pregazi kamion, ne mrzis gumu, mada te je ona ubila, pa ni kamion(e), vec vozaca. Da nije bio taj Sloba, bio bi neki drugi. Vodi se rat za unistenje pravoslavlja, ne Srbije i Rusije, a ko to nece da vidi, eno mu istoricar Bulajic, pa neka odgleda jos koji put Bitku na Neretvi.

Slaninar

Citat: farbach poslato 08 Septembar, 2016, 10:33
Za mrzitelje Slobe - Kada te pregazi kamion, ne mrzis gumu, mada te je ona ubila, pa ni kamion(e), vec vozaca. Da nije bio taj Sloba, bio bi neki drugi. Vodi se rat za unistenje pravoslavlja, ne Srbije i Rusije, a ko to nece da vidi, eno mu istoricar Bulajic, pa neka odgleda jos koji put Bitku na Neretvi.

Razumem na ¹ta misli¹, jedino ¹to po toj logici mogu ukrasti otkljuèan motor na ulici, jer bi svakako neki drugi lopov uzeo isti, pa nema ¹ta ko da mi zamera?

Kao oni ¹to su bili u SPS-u jer "se moralo", pa su sad u SNS-u jer "se mora". Ljige.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle


Lazic


Slaninar

Citat: mrle poslato 08 Septembar, 2016, 11:53
ljudi, dokle?

http://www.blic.rs/vesti/beograd/kontrolori-ce-pisati-i-prekrsajne-kazne-novi-nacin-borbe-protiv-svercera-u-gradskom/w6182h6

Meni pekar jutros nije dao da uzmem hleb bez plaæanja. Dokle vi¹e?!

Sreæa ¹to u autobusu ne va¾e ista pravila, pa mo¾e¹ da se vozi¹ za d¾... ako te ne uhvate.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

mrle

Citat: Slaninar poslato 08 Septembar, 2016, 16:07
Citat: mrle poslato 08 Septembar, 2016, 11:53
ljudi, dokle?

http://www.blic.rs/vesti/beograd/kontrolori-ce-pisati-i-prekrsajne-kazne-novi-nacin-borbe-protiv-svercera-u-gradskom/w6182h6

Meni pekar jutros nije dao da uzmem hleb bez plaæanja. Dokle vi¹e?!

Sreæa ¹to u autobusu ne va¾e ista pravila, pa mo¾e¹ da se vozi¹ za d¾... ako te ne uhvate.

serator si za medalju.

ovde nije piutanja plaæanja neplaæanja veæ koja ovla¹æenja dobijaju kontrolori, koji inaèe rade za stranu firmu, a zna se po ustavu i zakonu ko sme da legitimi¹e i ko sme da pi¹e prekr¹ajne prijave.

GLUP SI. DA, I SERATOR SI!

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

dzimika

Citat: Slaninar poslato 08 Septembar, 2016, 16:07
Citat: mrle poslato 08 Septembar, 2016, 11:53
ljudi, dokle?

http://www.blic.rs/vesti/beograd/kontrolori-ce-pisati-i-prekrsajne-kazne-novi-nacin-borbe-protiv-svercera-u-gradskom/w6182h6

Meni pekar jutros nije dao da uzmem hleb bez plaæanja. Dokle vi¹e?!

Sreæa ¹to u autobusu ne va¾e ista pravila, pa mo¾e¹ da se vozi¹ za d¾... ako te ne uhvate.

sve se priprema za preuzimanje od strane arive, lastu su vec kupili, pogon kosmaj isto a na osnovu duga za solarise i caf-ove ce dobiti sve pogone gsp-a bez datog dinara za gsp

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


mrle

Citat: mrle poslato 08 Septembar, 2016, 16:46
Citat: Slaninar poslato 08 Septembar, 2016, 16:07
Citat: mrle poslato 08 Septembar, 2016, 11:53
ljudi, dokle?

http://www.blic.rs/vesti/beograd/kontrolori-ce-pisati-i-prekrsajne-kazne-novi-nacin-borbe-protiv-svercera-u-gradskom/w6182h6

Meni pekar jutros nije dao da uzmem hleb bez plaæanja. Dokle vi¹e?!

Sreæa ¹to u autobusu ne va¾e ista pravila, pa mo¾e¹ da se vozi¹ za d¾... ako te ne uhvate.

serator si za medalju.

ovde nije piutanja plaæanja neplaæanja veæ koja ovla¹æenja dobijaju kontrolori, koji inaèe rade za stranu firmu, a zna se po ustavu i zakonu ko sme da legitimi¹e i ko sme da pi¹e prekr¹ajne prijave.

GLUP SI. DA, I SERATOR SI!

http://www.blic.rs/vesti/beograd/sabic-pisao-malom-odluka-da-kontrolori-izdaju-prekrsajne-naloge-putnicima-bez-karte/td14fl2

prpa_zr