Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 12 gostiju pregledaju ovu temu.

Boban_m

#18120
Zanimljiv vlog

https://www.facebook.com/danicagrujicickcs?hc_ref=NEWSFEED&fref=nf

Sad vidim ne otvara video direktno. Drugi po redu na njenoj stranici.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: eclipse4 poslato 04 Septembar, 2016, 01:31

Citat: eclipse4 poslato 02 Septembar, 2016, 22:07
Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2016, 17:09
Jaooo, kad doðe red na ove, a doæi æe, ima da leti perje na sve strane...

Poruka za sve vuèiæoljupce, jeb'o vas on, pizda vam materina glupa.

pokazali smo sada na izborima ko smo!!!
a posle rata svi smo heroji....i mi cemo da se kitimo tudjim perijem....jer eto...prstom nismo mrdnuli protiv njega!

CitatJa se izvinjavam, za razliku od tebe, nisam glasao za pedera... :P








ne bi im ja vise davao glas pa makar mi ruke odsekli!!!!

a da sam im prvi put dao jesam i to ne krijem...progutao sam jednom zvaku ali drugi put necu...zanimljivi mi oni koji je ponovo gutaju i kunu se u njega...



ovo je jace od mene....

da li onoga sto ga primi u bulju jednom zovu peder do kraja zivota ili ima neki period zastarevanja :)
ti si ga bre doveo na vlast a sad on to lepo odrzava....da su mene pitali prevo bi slobu i njegove povesali na terazijama....onda dnindjucua i njegove i na kraju nazadne....vec bi bila tradicija.....ovako nam treba po 500 godina da se dignemo...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

eclipse4

Citatda li onoga sto ga primi u bulju jednom zovu peder do kraja zivota ili ima neki period zastarevanja :)

uh uh uh.......ne znam stavrno......jel ga zovu?  ;D

Citatti si ga bre doveo na vlast a sad on to lepo odrzava....

brate ja sam samo bio kapljica u moru...moj glas tamo nista nije mogao promeniti....pretpostavio sam da ovako nesto nikad neces napisati jer uvek pises pametne postove pune proracuna.....znas i sam koliko je hiljada glasova 1% a znas sa koliko su vodili....tako da sam ga ja najmanje doveo na vlast.


Citatda su mene pitali prevo bi slobu i njegove povesali na terazijama....onda dnindjucua i njegove i na kraju nazadne....vec bi bila tradicija.....ovako nam treba po 500 godina da se dignemo...

a ja bih prvo djindjica i ostale a milosevica nikad....
[cheers]



bobangsxr

Pa tako su svi razmisljali a i sad razmisljaju..... sta ce moj glas da promeni... glas po glas i eto ti sad  ;D ;D

eclipse4

ja sam mu dao glas i nisam razmisljao o tome dal ce ili nece da promenim...a konstantacija i istina je da ne bi nista promenio......

a sada mu nisam dao glas i opet nisam razmisljao dal ce ili nece...jednostavno mu nisam dao a ni rest clanova moje kuce  :)

Lazic

Posle milo¹eviæa sam prestao da èitam dalje... Koliko ono be¹e ima¹ godina? :P

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Lazic

Ma klinac bre, nema pojma...


Lazic

I kobasice iz Segedina ko je imao para za voz...

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mi¹ko_kolo poslato 05 Septembar, 2016, 10:26




jes govna...tad sam jeo najbolji hleb u zivotu....domaci mesen...nismo ga ni kupovali.....vise me bolela nestasica goriva....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Zar nisi tada veæ jebavao Grkinje...? :D

eclipse4

Citat: Laziæ poslato 05 Septembar, 2016, 03:59
Posle milo¹eviæa sam prestao da èitam dalje... Koliko ono be¹e ima¹ godina? :P

Huh....vek da skinem patike da prebrojim dokle mogu hehe

@revolucijo taj mesani domaci i dan danas jedem....retko kad kupovni......ima se brasna moze se

A i za benzin me tad boleo kurac jer ga bilo na svakom cosku a rumunija mo preko pljuvanja....

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


mi¹ko_kolo

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Septembar, 2016, 10:37
Citat: mi¹ko_kolo poslato 05 Septembar, 2016, 10:26




jes govna...tad sam jeo najbolji hleb u zivotu....domaci mesen...nismo ga ni kupovali.....vise me bolela nestasica goriva....
Moja keva mesila svako veèe po 4 vekne. Jedna nama, jedna pokojnoj babi, dve sestri i njenoj porodici. Nikada nisam stao u red za 'leba. Kupovali bra¹no u selu, klali isto u selu, nikad vi¹e mesa u zamrzivaèu, jedino je æale malo kukao za mlekom jer nije hteo niko da stane u red a daleko nam bilo da donosimo iz sela. A ¹to se goriva tièe, moj æale je kupovao i kad je bio 4-5 maraka litar jer nije smeo da proðe vikend a da on ne ode na plac.

Slika je samo ilustracija kako je bilo "odlièno" sa Æobicom.

mali_zmaj

Ja u jednom momentu nisam imao 92 dana struje,roditelji,tj majka,(stari bio na rati¹tu,nismo za njega èuli mjesec dana bar) ostala bez dinara,poèela plakat..,meso nisam probao par mjeseci,a selo 50km od B.Luke,gorivo misaona imenica,jeo svaki drugi dan pasulj,al sa ne¹to povræa....,itd,itd...,pojma neki nemaju ¹ta je frka.....
jin-jang

Lazic

Moj dobar prijatelj èudnog imena, Tiho Crnomat je tada dok je jo¹ bilo vode, napravio u kadi vodenicu od diname od bicikla, imali struje, dodu¹e 6 volti...

U pièku materinu, suze mi krenu¹e opet. Jeftino su se izvukli sva tri govnara.

mali_zmaj

Veoma jeftino!! Jebo ih onaj koji im je dao pare da ostvare svoje bolesne naume!!!
jin-jang

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mali_zmaj poslato 05 Septembar, 2016, 16:19
Ja u jednom momentu nisam imao 92 dana struje,roditelji,tj majka,(stari bio na rati¹tu,nismo za njega èuli mjesec dana bar) ostala bez dinara,poèela plakat..,meso nisam probao par mjeseci,a selo 50km od B.Luke,gorivo misaona imenica,jeo svaki drugi dan pasulj,al sa ne¹to povræa....,itd,itd...,pojma neki nemaju ¹ta je frka.....

3 meseca nisam video ciglu i crep....poceo da volim SDO i cetri dana pio rosovacu (sto se na satorsko krilo uhvati rose to pijes) a ne deset kilometara od nas nasi "drugovi" u pozadini krkaju janjetinu i piju vino....i vristi hanka paldum jebo im ja mater srpsku....kad se napiju pocnu da arce i municiju za prage.....e onda mi dopizdelo i otisao kuci.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11