Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

mi¹ko_kolo

Kao - ¹ta?! Ja na snimku vidim troja kola AMSS-a na privatnom posedu, ispred servisa èiji su vlasnici ova dvojica. Vidim i da su oni njega napali. Vidim i da Turci sede ispred i èekaju popravku. ©ta ima jo¹?

TEEfqd

Citat: juga poslato 25 Avgust, 2016, 08:46
Citat: redshadow poslato 25 Avgust, 2016, 00:06
Citat: penzos poslato 24 Avgust, 2016, 13:14
Psi su dobrice u su¹tini. Genetika im je da slu¹aju i slu¾e. Maèke - skroz druga prièa. Ni jedan pametan pas se neæe kaèiti sa maèkom, osim ako nije ba¹, ono, iskusan i zajeban lik. Moje monstrumèe (jjaaaaaooooooooo ¹to je slaaaaatka!) je sjebalo par kerova, samo zato ¹to su joj prolazili ispred njenog prozora i zgrade gde se ona sunèa! Kom¹ijin maltezer od onda èim vidi maèku be¾i u panici. Zato vi¹e nema izlaska pred zgradu bez mene!  [ludak]




macka 10 puta bolja zivotinja od psa.

come at me motomanijaks

[srednjiprst] [yahoo]
Pas je jedina ¾ivotinja koja vi¹e voli tebe nego sebe, zbog ljubavi prema tebi uèiniæe sve makar ga to ko¹talo ¾ivota!


ne bi kupio kera da umre zbog mene niti da me voli, sta ce mi to...
i macka ce ti biti korisne recimo cistice kucu od stetocina i bice mnogo
manji smarac nego sto je ker. da ne pricam o tome sto imaju karakter koji
je 15 puta izrazeniji od nekog kera koji te sve slusa ili dzukele koja ne zna de je levo

juga

Ja za ¹tetoèine imam terijera, a ima i karakter!

Lazic

Da te deda èuje sad bi rekao, ¹ta lupa ovaj, ja æu da jurim ¹tetoèine ovako mator... ;D

Lazic

Citat: penzos poslato 25 Avgust, 2016, 23:04
Mi¹ko, nije sve onako kako pi¹e u novinama, malo su braæa preæutala neke stvari, ima tu mnoooogo jo¹ nenapisanog.
Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Avgust, 2016, 23:31
Kao - ¹ta?! Ja na snimku vidim troja kola AMSS-a na privatnom posedu, ispred servisa èiji su vlasnici ova dvojica. Vidim i da su oni njega napali. Vidim i da Turci sede ispred i èekaju popravku. ©ta ima jo¹?

Ima na mom zidu na fb dosta komentara, braæa su oèigledno muljare, ali ovi su ispali napaljene budale, ¹to i jesu, najebaæe oni, najebaæe finansijski amss(¹to me zabole ba¹), a bez potrebe... Samo jo¹ neko da me ubedi da su spa¹avali jadnog Turèina da ga ovi ne oderu..

mareskin

Citat: Laziæ poslato 26 Avgust, 2016, 09:20
Citat: penzos poslato 25 Avgust, 2016, 23:04
Mi¹ko, nije sve onako kako pi¹e u novinama, malo su braæa preæutala neke stvari, ima tu mnoooogo jo¹ nenapisanog.
Citat: mi¹ko_kolo poslato 25 Avgust, 2016, 23:31
Kao - ¹ta?! Ja na snimku vidim troja kola AMSS-a na privatnom posedu, ispred servisa èiji su vlasnici ova dvojica. Vidim i da su oni njega napali. Vidim i da Turci sede ispred i èekaju popravku. ©ta ima jo¹?

Ima na mom zidu na fb dosta komentara, braæa su oèigledno muljare, ali ovi su ispali napaljene budale, ¹to i jesu, najebaæe oni, najebaæe finansijski amss(¹to me zabole ba¹), a bez potrebe... Samo jo¹ neko da me ubedi da su spa¹avali jadnog Turèina da ga ovi ne oderu..

©to se mene tièe ljudi iz AMSS su do¹li na tuði privatni posed. Ako je postojalo krivièno delo prijavi¹ policiji i pusti¹ da oni re¹avaju stvar. Ovako sve ¹to ja vidim su popreèena kola AMSS ispred neèijeg ulaza i gomilu ljudi koji ulaze u privatni posed. Sve ¹to je napisano mo¾e biti taèno, ali nije naèin da se ovako re¹i.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Lazic

#18086
 [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

http://www.zonasumraka.net/dzinovski-asteroid-unistio-belgiju-da-niko-nije-primetio-vec-tri-nedelje/

Sad æe da se zovu Nelux... ;D








Citat: Boban_m poslato 25 Avgust, 2016, 05:55
Pisao sam jednom, ubrzavam sa semafora a ispred mene nesto odjednom ode u tacku. Reko' sta je ovo jbt, pridjem na sledecem semaforu, kad ono Tesla.

http://www.politika.rs/scc/clanak/362147/Spektar/Automobilizam/Brz-kao-bugati-a-17-puta-jeftiniji
Pre par godina gledao na ngc emisiju o njima, odmah posle nisam mogao da izdr¾im poslao mail da sam u ¹oku da nisu ponudili opciju solarnih æelija u ¹iberu, ¹to je Audi imao u ponudi 1998-me... Gde god da se parkira¹, auto se puni... :D
Odmah mi odgovorili(neki direktor) sa izvinjenjem da su spiskali sve pare samo da izaðu na tr¾i¹te, pa nisu imali za tako ne¹to... Posle se dopisivali par godina, na¾alost riknuo mi je mail od biv¹e firme koja je riknula...









http://webbalkan.info/2016/08/25/konacno-sumaher-ustao-iz-mrtvih-provjerite-sta-je-prvo-izgovorio/#bridge
Ne znam da li je izmi¹ljotina, ali po ovoj slici deluje da nije... Kao starac...



mali_zmaj

Mislim da je izmisljotina,ali cut ce se...
jin-jang

penzos

Ajd malo lepih stvari, utupismo ga!
http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/reportaze/aktuelno.293.html:621887-Zongleru-Slivetu-patike-od-diva
Svaka èast Daliboru, a Slivetu da ih sa sreæom iscepa!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic


El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


mrle



El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


Biker-Boy

vezbaju za posle referenduma xD
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

hahhahahhaaa znam gdje je ta kamera.....,eto vi ljudi meni ne vjerujete da je kod nas divlji zapad,ma divlji zapad je za nas teski amaterizam...
jin-jang

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!