Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OKi

Citat: mali_zmaj poslato 24 Avgust, 2016, 10:54
Uuuuu,macke sunce ti zarko...,to su bas fino dresirani pitovi kad je nisu u dve sekunde poderali kao carapu..,ili su imali brnjicu..?

Meni ovo lièi na peglanje preke naravi, imenovane rase !!!

Lazic

Nema opasnih pasa, samo ljudi...

mali_zmaj

Lièno gledao kad kuja bulterijera klepi maèku i sa jednim ugrizom je ubija,i okrene se i ode...,znaèi ubistvo u dve sekunde.... znaèi ludilo,nismo stigli odreagovat...,obo¾avam bulterijere..

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

Glava Dole

Moj ih je jurio kao nezdrav do poslednjeg daha, jedna mu greskom usla u kucicu... kaze cale umalo je nisu prevrnuli, bombe su pucale unutra na kraju izasao sa njom u ustima sa ogrebotinom na licu :D Kad vidi neku u setnji nisam mogao da ga obuzdam, jbg tvrdoglav a nevaspitan... na gazdu :D Kroz ogradu je pokusavao da prodje glavom bez obzira kad vidi macku, zelce se koliko ga noge nose :D I jos nisam video da je neka njega napala, uvek on prvi njih... jedne zime je samo sedela na stazi jedna promrzla, nije mogla da mrdne ali matora, opasna... ovaj krene na nju, ova se nakostresi, izbeci nokte... boni kolut preko dupeta unazad i opet ustaje i krece na nju i ova pobeze kroz kapiju ;D Ja nzm koje normalno kuce ne voli da juri macke(sem onih koji su odrasli sa njima inavikli se na njih od malena tj zive sa njima)... ova macka je stvarno heroj...

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mareskin

Citat: Milos96 poslato 24 Avgust, 2016, 19:48
Moj ih je jurio kao nezdrav do poslednjeg daha, jedna mu greskom usla u kucicu... kaze cale umalo je nisu prevrnuli, bombe su pucale unutra na kraju izasao sa njom u ustima sa ogrebotinom na licu :D Kad vidi neku u setnji nisam mogao da ga obuzdam, jbg tvrdoglav a nevaspitan... na gazdu :D Kroz ogradu je pokusavao da prodje glavom bez obzira kad vidi macku, zelce se koliko ga noge nose :D I jos nisam video da je neka njega napala, uvek on prvi njih... jedne zime je samo sedela na stazi jedna promrzla, nije mogla da mrdne ali matora, opasna... ovaj krene na nju, ova se nakostresi, izbeci nokte... boni kolut preko dupeta unazad i opet ustaje i krece na nju i ova pobeze kroz kapiju ;D Ja nzm koje normalno kuce ne voli da juri macke(sem onih koji su odrasli sa njima inavikli se na njih od malena tj zive sa njima)... ova macka je stvarno heroj...

Moj Maks èim oseti ili vidi maèku skaèe i hoæe da pokida lanac, provali boks i sru¹i sve ¹to mu se naðe na putu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

OKi

Puno vlasnika pit bula u MM  [flashing]

TEEfqd

Citat: penzos poslato 24 Avgust, 2016, 13:14
Psi su dobrice u su¹tini. Genetika im je da slu¹aju i slu¾e. Maèke - skroz druga prièa. Ni jedan pametan pas se neæe kaèiti sa maèkom, osim ako nije ba¹, ono, iskusan i zajeban lik. Moje monstrumèe (jjaaaaaooooooooo ¹to je slaaaaatka!) je sjebalo par kerova, samo zato ¹to su joj prolazili ispred njenog prozora i zgrade gde se ona sunèa! Kom¹ijin maltezer od onda èim vidi maèku be¾i u panici. Zato vi¹e nema izlaska pred zgradu bez mene!  [ludak]




macka 10 puta bolja zivotinja od psa.

come at me motomanijaks

[srednjiprst] [yahoo]

eclipse4

Citat: mareskin poslato 24 Avgust, 2016, 21:07
Citat: Milos96 poslato 24 Avgust, 2016, 19:48
Moj ih je jurio kao nezdrav do poslednjeg daha, jedna mu greskom usla u kucicu... kaze cale umalo je nisu prevrnuli, bombe su pucale unutra na kraju izasao sa njom u ustima sa ogrebotinom na licu :D Kad vidi neku u setnji nisam mogao da ga obuzdam, jbg tvrdoglav a nevaspitan... na gazdu :D Kroz ogradu je pokusavao da prodje glavom bez obzira kad vidi macku, zelce se koliko ga noge nose :D I jos nisam video da je neka njega napala, uvek on prvi njih... jedne zime je samo sedela na stazi jedna promrzla, nije mogla da mrdne ali matora, opasna... ovaj krene na nju, ova se nakostresi, izbeci nokte... boni kolut preko dupeta unazad i opet ustaje i krece na nju i ova pobeze kroz kapiju ;D Ja nzm koje normalno kuce ne voli da juri macke(sem onih koji su odrasli sa njima inavikli se na njih od malena tj zive sa njima)... ova macka je stvarno heroj...

Moj Maks èim oseti ili vidi maèku skaèe i hoæe da pokida lanac, provali boks i sru¹i sve ¹to mu se naðe na putu.


Ali jos nikad nista od toga nije ucinio,tako?

:P

Boban_m

Pisao sam jednom, ubrzavam sa semafora a ispred mene nesto odjednom ode u tacku. Reko' sta je ovo jbt, pridjem na sledecem semaforu, kad ono Tesla.

http://www.politika.rs/scc/clanak/362147/Spektar/Automobilizam/Brz-kao-bugati-a-17-puta-jeftiniji

juga

Citat: redshadow poslato 25 Avgust, 2016, 00:06
Citat: penzos poslato 24 Avgust, 2016, 13:14
Psi su dobrice u su¹tini. Genetika im je da slu¹aju i slu¾e. Maèke - skroz druga prièa. Ni jedan pametan pas se neæe kaèiti sa maèkom, osim ako nije ba¹, ono, iskusan i zajeban lik. Moje monstrumèe (jjaaaaaooooooooo ¹to je slaaaaatka!) je sjebalo par kerova, samo zato ¹to su joj prolazili ispred njenog prozora i zgrade gde se ona sunèa! Kom¹ijin maltezer od onda èim vidi maèku be¾i u panici. Zato vi¹e nema izlaska pred zgradu bez mene!  [ludak]




macka 10 puta bolja zivotinja od psa.

come at me motomanijaks

[srednjiprst] [yahoo]
Pas je jedina ¾ivotinja koja vi¹e voli tebe nego sebe, zbog ljubavi prema tebi uèiniæe sve makar ga to ko¹talo ¾ivota!

Lazic

Citat: mareskin poslato 24 Avgust, 2016, 21:07
Citat: Milos96 poslato 24 Avgust, 2016, 19:48
Moj ih je jurio kao nezdrav do poslednjeg daha, jedna mu greskom usla u kucicu... kaze cale umalo je nisu prevrnuli, bombe su pucale unutra na kraju izasao sa njom u ustima sa ogrebotinom na licu :D Kad vidi neku u setnji nisam mogao da ga obuzdam, jbg tvrdoglav a nevaspitan... na gazdu :D Kroz ogradu je pokusavao da prodje glavom bez obzira kad vidi macku, zelce se koliko ga noge nose :D I jos nisam video da je neka njega napala, uvek on prvi njih... jedne zime je samo sedela na stazi jedna promrzla, nije mogla da mrdne ali matora, opasna... ovaj krene na nju, ova se nakostresi, izbeci nokte... boni kolut preko dupeta unazad i opet ustaje i krece na nju i ova pobeze kroz kapiju ;D Ja nzm koje normalno kuce ne voli da juri macke(sem onih koji su odrasli sa njima inavikli se na njih od malena tj zive sa njima)... ova macka je stvarno heroj...

Moj Maks èim oseti ili vidi maèku skaèe i hoæe da pokida lanac, provali boks i sru¹i sve ¹to mu se naðe na putu.

Moj prvi pas pre 20+ godina je obo¾avao da ih juri, samo zato ¹to su be¾ale, na pravcima je mogao da kratko vreme dr¾i 70kmh, istrèavao sam ga kolima, redovno je u parku podjebavao sve pse dok ga èopor ne pojuri, a onda ih obiðe za dva kruga... ;D Leo je ponekad znao da pojuri, ali èim vidi kojom brzinom odmièe, batali... ;D Pa je hteo da se dru¾i, pa ga je jedna omlatila k'o budalu, bilo krvi do kolena... Posle je bio malo nervozan neko vreme, al' je iskulirao. Godinama se vozimo liftom sa jednim maèorom koji spava kod kom¹inica... :D Na kraju pro¹log leta dobije maèe, eno ih sla¾u se bolje od moje dece... ;D

mareskin

Citat: eclipse4 poslato 25 Avgust, 2016, 01:49
Citat: mareskin poslato 24 Avgust, 2016, 21:07
Citat: Milos96 poslato 24 Avgust, 2016, 19:48
Moj ih je jurio kao nezdrav do poslednjeg daha, jedna mu greskom usla u kucicu... kaze cale umalo je nisu prevrnuli, bombe su pucale unutra na kraju izasao sa njom u ustima sa ogrebotinom na licu :D Kad vidi neku u setnji nisam mogao da ga obuzdam, jbg tvrdoglav a nevaspitan... na gazdu :D Kroz ogradu je pokusavao da prodje glavom bez obzira kad vidi macku, zelce se koliko ga noge nose :D I jos nisam video da je neka njega napala, uvek on prvi njih... jedne zime je samo sedela na stazi jedna promrzla, nije mogla da mrdne ali matora, opasna... ovaj krene na nju, ova se nakostresi, izbeci nokte... boni kolut preko dupeta unazad i opet ustaje i krece na nju i ova pobeze kroz kapiju ;D Ja nzm koje normalno kuce ne voli da juri macke(sem onih koji su odrasli sa njima inavikli se na njih od malena tj zive sa njima)... ova macka je stvarno heroj...

Moj Maks èim oseti ili vidi maèku skaèe i hoæe da pokida lanac, provali boks i sru¹i sve ¹to mu se naðe na putu.


Ali jos nikad nista od toga nije ucinio,tako?

:P

Nije sa onima koje nije mogao da dohvati... ali su i one provalile koliko mo¾e lanac i sajla i onda kuliraju pola metra van tog podruèja. Osim onih koje su bile prvi izviðaèi. Ja nisam video, ali kom¹ije ka¾u da je bilo ¾rtava tokom vremena.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mrle

Citat: OKi poslato 24 Avgust, 2016, 21:17
Puno vlasnika pit bula u MM  [flashing]

neki psiholog bi zakljuèio da puno MM ima malu kitu.

Lazic

Pit bulovi su divni psi.

Lazic


Bori¹a

Citat: Boban_m poslato 25 Avgust, 2016, 05:55
Pisao sam jednom, ubrzavam sa semafora a ispred mene nesto odjednom ode u tacku. Reko' sta je ovo jbt, pridjem na sledecem semaforu, kad ono Tesla.

http://www.politika.rs/scc/clanak/362147/Spektar/Automobilizam/Brz-kao-bugati-a-17-puta-jeftiniji

300 milja nije 613km

Boban_m

Sta ja znam, meni su tako rekli ;D


penzos

Mi¹ko, nije sve onako kako pi¹e u novinama, malo su braæa preæutala neke stvari, ima tu mnoooogo jo¹ nenapisanog.
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion