Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Neos

www.blic.rs/vesti/svet/istrazivanje-kriminala-u-nemackoj-pored-drzavljana-srbije-sirijci-su-zlatni/cs0j0h1

Secam se jos kad smo radili specijalne letove iz nemacke sa deportircima,97% deportovanih iz eu su bili "hindu Srbi" i siptari sa srpskim pasosima,tek poneki beli Srbin zalutao.
Jbg,Kosovo je srpsko a sa njim i svi kosovski siptari sa srpskim pasosima pa kreko nas u eu .ovi nasi Hindu Srbi ,cim se nadju na teritoriji Eu odmah se prijave za azil  , kao ukinute su im gradjanske slobode a Beograd pun Mad Maxomobila ,panduri okrecu glavu kad ih vide , malo malo pa deo grada ostane bez tel zbog kradje kablova(sta zna dete sta je opticki kabl a sta bakarni).ovde mora da se bavi secom a u nemacku odma dobije pare  mesecno da ne radi nista.

mali_zmaj

Ispado¹mo najgori,a sranje prave Albanci sa Kosova  i Romi...,eto ga sad!!!!
jin-jang

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 08 Jun, 2016, 16:52
zavisi koji prosek gledash
shljakerski prosek u srbiji omo 400e


a biæe 500e,

"Plate veæe od januara 2017. a stiæi æe se do 500€
Autor: MONDO/Agencije

Ako rezultati na fiskalnom planu budu dobri mi æemo plate i penzije poveæati, poruèio je danas mandatar Aleksandar Vuèiæ. Dogodine dvostruko veæi rast BDP-a nego u Nemaèkoj."

Veæi BDP nego Nemaèka, ej, biæe oni kod nas gastarbajteri.


mrle


DebeliZmaj

raste prosek ...?

pu majku mu ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell


mali_zmaj

Nismo mi te srece da ameri dunu u fenjer,i kad osjete da im je kraj racunaj na jedan svjetski rat,jel ratna industrija njih uvjek iscupa iz govana.. gamad!!!
jin-jang

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

mali_zmaj

Oni se sprdaju sa nama!?!   
jin-jang

dzimika

Ne nego nas jebu kako ko stigne a mi se samo sve vise mazemo da nas manje boli

Lazic

Citat: PECA BMW poslato 11 Jun, 2016, 22:49
Lopov - lopovu

http://www.infocentrala.rs/irinej-odlikovao-palmu-ordenom-svetog-save-prvog-stepena/
Kad se setim kad sam bio klinac pa nisam mogao da shvatim pona¹anje komunista sa crkvom posle rata...


eclipse4

vec ih je putin spustio na najnizi nivo....nemaju vise potrebe da se brukaju dalje....ovako treba da jurisaju na vrh kremlja !


Lazic

Puna planeta pajsera... [facepalm]


Lazic

Prièa mog ¾ivota... ;D

Joker

Citat: Laziæ poslato 08 Jun, 2016, 15:44
Citat: Slaninar poslato 08 Jun, 2016, 14:52
Svepajseri.  :)

Izvini Mi¹ko, ovo sam morao da citiram... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Koji si ti peder...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Lazic