Glavni meni

Sta stampa stampa

Započeo zmiya, 11 Decembar, 2011, 17:36

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

freepartyman

Citat: bigbad86 poslato 09 Mart, 2016, 12:39
Isto to reci i za Vucica, Canka, Cedu... itd itd
Mislio sam u Cacku..
I became a beast to rid myself the pain of being a man

penzos

Citat: Ivicat poslato 09 Mart, 2016, 12:50
Lazicu, manje-vise se slazem. Ali ne sa ovim

Citat: Laziæ poslato 09 Mart, 2016, 11:31
... ali njihov manastir...

Ovo je ogromna greska. Nije ni njihov, ni moj, ni tvoj, vec njegov

http://riznicasrpska.net/fotografije/Ponos_Srpstva/Zasluzni/Dragutin_Matic_%281888-1970%29.png

I mnogih drugih...

[cheers]

a ha! Ma odrekli su se svega! A i narod je doveden u situaciju da se bori za sopstvenu egsistenciju, tako da nema snage da gleda okolo. A kuæa Dragutina Matiæa izgleeda ovako: http://www.juznevesti.com/Drushtvo/Trosna-kuca-cuva-secanje-na-solunca-iz-Gadzinog-Hana.sr.html bitno je da se pare u op¹tini tro¹e na neke "bitne" stvari! Blago toj vlasti sa ovakvim narodom!
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Lazic

Citat: mrle poslato 09 Mart, 2016, 13:24
Citat: Laziæ poslato 09 Mart, 2016, 13:16
Sla¾em se, ali ja sam nevernik, pa nemam moralno pravo da svojatam verske objekte èak ni u ime predaka... [cheers]

Nije bitno da li si vernik/nevernik. Imaj ne¹to mnogo staro, neka to bude srebrnjak od par stotina godina koji si na¹ao u nekom starom koferu svog pradede na tavanu. Vrednost... 10-20 eura. Da li bi ga prodao i kupio pivo ili bi ga ipak saèuvao i pokazao i dao deci? Ili bi rekao, mo¾da ni dedi ni¹ta nije vredeo, za¹to bi meni i mojima?
Rekao sam da ja kao nevernik nemam moralno pravo da svojatam verske objekte, naravno da ne bih potapao crkvu iz 13-og veka, niti bi novèiæ menjao za pivo... U stvari, ako je dovoljno piva u pitanju... ;D


Hattrick

Pijana goveda iz Barajeva rastelovali HAARP.  :)

Lazic

Moraæe Arapin da nauèi da pliva... ;D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Lazic

Gde su bili od 1988-me da brane, ili presele manastir... Neverovatno kakav smo narod... A za par godina kad budu su¹e i nesta¹ice vode, opet æe okupatorska vlast da bude kriva... Da ne bude nesporazuma, ovi su do sada najgori ¹to smo imali, ali kakve smo kurate sreæe, sledeæi æe da budu jo¹ gori... ©ta je jedan manastir gore dole...

bogdan

...... kakve smo kurate srece , sledeci ce da budu jos gori.....

    pregrizi jezik , pu pu  daleko bilo

Ivicat

Koji sledeci? Ko ce ove sada da pobedi na ovim izborima? Sto kaze nas narod, o' ta posla nema nista!

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Lazic

Citat: Ivicat poslato 10 Mart, 2016, 12:49
Koji sledeci? Ko ce ove sada da pobedi na ovim izborima? Sto kaze nas narod, o' ta posla nema nista!
©ta misli¹ da æe ovi da budu isti posle izbora...? :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Hattrick


monsterbnt

Ruski 9x21mm. Osnovni metak je pancirni i ime vecu brzinu od klasicnog 9mm para (9x19).
Smrt SVIMA!!!!

bigbad86

Kakvi su rusi, ne bi me cudilo da je zrno sa kumulativnim punjenjem...

monsterbnt

Celicno jezgrou plasticnoj kosuljici. Ako udari u mekano ponasa se ko klasican veliki metak koji pravi veliku rupu. Ako opali u pancir plastika ostaje napolje a celicno jezgro prolece. Navodno busi pancir i plocu na 50m.

Smrt SVIMA!!!!

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !